Wronka 36, 11-500 Giżycko
Dom, ktorý visí na plodinách, uprostred mazurského poľa. Máme útulný relaxačný priestor pre 6 osôb, extrémne tmavú oblohu, kravy pre susedov a kilometer k jazeru.

Oj, platnosť tejto ponuky už vypršala

18-10-2021 - 21-10-2021
do 6 osôb
Dovolené: malé psy, stredné psy, veľké psy, mačky
key
Dom w zbożu
Ponuka rezervácie
Celková cena za pobyt:

2250 1750 PLN

Výška zálohy:

1750 PLN

Zvyšná suma na zaplatenie:

0 PLN

Ponuka zahŕňa:

Witam serdecznie! Termin jest wolny więc zapraszamy!! W cenie Dom w Zbożu na wyłączność ze wszystkim co się w nim znajduje. Dom jest wyposażony w klimatyzację, która jest jednocześnie ogrzewaniem, a można się też ogrzać rozpalając kominek. W łazience jest prysznic i wanna oraz ogrzewanie podłogowe. Posiłki trzeba przygotowywać we własnym zakresie (kuchnia w pełni wyposażona) i oczywiście możemy polecić miłe restauracyjki w okolicy - 10-15 minut samochodem. Po przyjeździe będą czekały na Was pościelone łóżka, ręczniki, podstawowe kosmetyki czyli mydło i żel pod prysznic oraz poczęstunek "niespodzianka". W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić: 506 099476 Jeszcze drobna uwaga, nawigacja nie zawsze dobrze pokazuje dojazd, proszę dzwonić przed przyjazdem, powiem jak najlepiej dojechać.

Storno podmienky:

Ogólne zasady korzystania z Domu w Zbożu dostępne są na stronie Slowhop. Szczegółowy regulamin znajdziecie na miejscu. potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie całej kwoty. Szybka rezerwacja - nie ma możliwości zwrotu