
pi 9 máj 2025 - ne 11 máj 2025 (2 noci)
do 2 os.
Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania
pokój standard
O mieste
Mazurský klenot s dizajnovými ikonami zo 70. rokov minulého storočia v zrekonštruovanej stodole neďaleko Giżycka.

Agata
Chcieliśmy kupić małe wakacyjne mieszkanie w Sopocie, później niewielką działkę na Mazurach a skończyło się na 1,5 ha folwarku. Remont też nieplanowo zaczął się od starej obory, której dach nie przetrwałby kolejnej zimy i tak powstał Folwark Bielskie.
Cześć,
na piękny majowy weekend mamy dla Was pokój standard ze śniadaniami. Będziemy serwować szparagi z ogródka, będziemy robić Wam sałatki z ziół, słowem rozpieścimy Wasze podniebienia podczas śniadania, lunchu i obiadokolacji, jeśli będziecie chcieli zostać u nas i nigdzie się nie ruszać.
Zapraszamy!
Ekipa Folwarku
Ako dlho platí vaša ponuka
Pravidlá a storno podmienky rezervácie
- Dodatočné informácie k cenám
- Ďalšie pravidlá
Informácie pre spotrebiteľov
Hostiteľ je podnikateľ
Pri rezervácii ubytovania na portáli Slowhop uzatvárate zmluvu priamo s hostiteľom. Slowhop, t. j. náš tím, zodpovedá za výber Hostiteľov, funkčnosť platformy, platbu zálohy - Hostiteľ za obsah ponuky, spôsob jej realizácie a reklamácie. Hostiteľ je podnikateľ, takže ste chránení spotrebiteľským právom EÚ.