Uložit Zobrazit fotografie

Wesele w Gziniance

Text je možná trochu kostrbatý. Byl přeložen pomocí Google Translate

Jeśli szukacie miejsca na swobodne i luźne wesele na Kujawach, to Gzinianka brzmi jak miejsce dla Was. Nasze miejsce jest zbudowane z miłości do natury, pasji do jedzenia i chęci stworzenia pięknego i niecodziennego klimatu. Dlatego najbardziej zależy nam na tym, żeby chwile, które zdecydujecie się spędzić w Gziniance były dokładnie takie, jak je sobie wymarzyliście. My dbamy o to, abyście czuli się u nas po prostu dobrze. Podczas uroczystości zapewniamy Wam kameralną i rodzinną atmosferę. Jesteśmy elastyczni i staramy się spełnić Wasze oczekiwania. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Pomagamy tworzyć wspomnienia na całe życie.

Zadbamy o zdrowe, świeże menu, podpowiemy Wam gdzie znaleźć najpiękniejsze kwiaty na dekoracje, rozpalimy ognisko. Cała załoga Gzinianki będzie do Waszej dyspozycji. Możecie zorganizować u nas ślub w plenerze i wesele dla maksymalnie 90 osób. Na miejscu mamy 23 miejsca noclegowe.

Irena Tomkiewicz

V životě jsme dělali spoustu věcí – často ve spěchu. Gzin nám umožnil zpomalit a ukázal, jak důležité je trávit čas SPOLU. Oba s manželem pocházíme z venkova a celý život jsme se k němu chtěli vracet.

Biotop jsme koupili, abychom neměli kam utéct před ruchem velkoměsta, ale rychle se proměnil ve skutečný rodinný dům, kde to voní chlebem, koláči a zavařeninami. Kromě rodiny (dětí a vnoučat) často hostíme i naše kamarády, jejich známé i „cizince“, kteří se na místě docela znají. Chceme, aby Gzinianka byla vaším domovem během vašeho pobytu u nás.

Snažíme se, aby se v Gziniance dalo relaxovat mnoha způsoby, pomáhají nám naše zvířátka, která jsou prostě stvořená k pohlazení. Neustále se snažíme, aby naše místo bylo takové, kam se budete rádi vracet. U nás budete jíst dobře a zdravě, protože vaříme z místních produktů - poctivě a s respektem k tradici.

Zveme vás do Gzinianky, která voní chlebem, posekanou trávou a blízkým lesem.
em. více

mamy dla Was 5 komfortowych pokoi
jedzenie szykujemy na miejscu
ceremonie proponujemy pod naszą wierzbą altance lub w lesie !
tańce hulańce na trawie
pomieścimy maks. 90 gości weselnych
znajdziecie nas na Kujawach, w Gzinie

Program

W ten wyjątkowy czas cały obiekt jak i załoga Gzinianki są do Waszej dyspozycji. Jesteście ciekawi jak to u nas wygląda?

Wystrój sali zostawiamy Wam, ale możemy polecić pobliskie kwiaciarnie. Z doświadczenia wiemy, że chcecie zaskoczyć swoich Gości i najlepiej robicie wszystko sami od A do Z. Ceremonia...
zaślubin najczęściej odbywa się pod wierzbą lub w altance, ale tak naprawdę to od Was zależy gdzie powiecie sobie TAK.

Po obiedzie weselnym grillujemy, rozmawiamy, tańczymy pod gołym niebem na trawie - najlepiej boso! Wpadnijcie do nas i sami się przekonajcie czy to miejsce dla Was.
více

Kde budete snít

Do Waszej dyspozycji jest 5 komfortowych pokoi, które łącznie pomieszczą 23 osoby. Każdy pokój ma niezależne wejście oraz własną łazienkę.

Jak se skvěle najíst

Jedzenie szykujemy na miejscu. Staramy się, żeby wszystko to, co trafia na Wasze talerze było świeże, domowe i smaczne.
W pierwszej kolejności wykorzystujemy warzywa i owoce, które mamy w ogrodach i na polu . Oprócz tego wędzimy, pieczemy chleb, robimy sery, powidła i inne przetwory.

Dostosujemy menu...
weselne do Waszych preferencji lub ograniczeń, więc możemy przygotować dania wegetariańskie, bezglutenowe czy bez laktozy. více

Jak zabavit děti

Największą atrakcja dla najmłodszych jest nasz mały zwierzyniec. Główną rolę gra tutaj nasz psiak Tobi. Dodatkowo mamy domek i zabawki dla dzieci.

Cena

cena za wesele w Gziniance 2023 cena za wesele 2024r.
20-40 osób od 300zł/os od 310zł/os
41-90 osób od 260zł/os od 260zł
obiekt 4 000zł/ I doba
obiekt 2 000zł/ każda kolejna

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578

Platební a rezervační podmínky

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

Pravidla místa

Maximální počet hostů: 90 osob

Běžná minimální doba pobytu: 2 dny

Platební a rezervační podmínky

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

  • Płatność gotówką na miejscu
Časy příjezdu a odjezdu
  • Příjezd od:14:00
  • Odjezd do:11:00
Adresa
  • Oktowo 2
  • 86-070 Gzin

Jak se k nám dostanete

Nasz adres: Gzinianka - Green House, Gzin 76 lub ul.Oktowo 2

Hodnocení