Speichern Fotos ansehen

Wesele w Studio Pół na Pół

Automatisch übersetzt mit Google Translate

Wszyscy wiemy jak wygląda większość sal weselnych w mieście. To najczęściej prestiżowe, pełne przepychu hotele, restauracje, gdzie przychodzą inni goście czy domy weselne, które pamiętają czasy PRL-u z ledowymi światłami, świecącymi obrusami i śliskimi podłogami. Jeśli chcecie miejsce bardziej klimatyczne, w stylu retro czy boho to musicie szukać poza miastem, gdzie trzeba zorganizować wspólny transport, noclegi, a i tak sporo osób może nie przyjechać, bo to za daleko.

I tu właśnie do akcji wchodzimy my. Po własnym weselu zauważyliśmy, że nie ma takich miejsc w Warszawie, które łączą możliwość klimatycznego wesela w centrum miasta. Tak właśnie powstało Pół na Pół, które mieści się w wyremontowanych ruinach starego fortu, w sercu Mokotowa i otacza je niepowtarzalny zielony teren. Zorganizujecie tu niezapomniane przyjęcie weselne i ślub w plenerze oraz inne wydarzenia. Będzie intymnie, klimatycznie, bez nadęcia i tak, jak sobie wymarzycie.

Zapraszamy do nas, gdzie przy pysznej, świeżej kawie z lokalnej palarni, słodzonej miodem z fortowej pasieki omówimy pomysł na Twoją imprezę.

Ania i Andrzej

Zunächst einmal haben wir große Freude daran, Partys zu organisieren und an wichtigen Ereignissen im Leben unserer Gäste teilzunehmen. Wir kommen selbst nicht aus der Veranstaltungsbranche, obwohl wir in der Vergangenheit Feiern für einen der ehemaligen Präsidenten Polens organisiert haben :) Wir arbeiten gerne mit Unternehmen zusammen, bei denen die Anforderungen sehr präzise sind, und setzen auch verrückte Ideen bei privaten Veranstaltungen um - Jede Veranstaltung ist für uns ein eigenes Abenteuer. Das haben wir gelernt, indem wir in den letzten sieben Jahren viele Veranstaltungen organisiert haben, und es ist uns auch gelungen, eine Hochzeit in zwei Wochen zu organisieren.
Bei Half and Half haben wir unseren Platz in der Welt gefunden... Sie können ihn mit uns entdecken!
160 m2 podzielonych na 2 bliźniacze sale, gdzie pomieścimy do 120 osób
jeśli chcecie, pomożemy Wam w organizacji od a do z
na tyłach mamy magiczną łąkę idealną do plenerowego ślubu
kameralny i zielony klimat w Warszawie
zorgnizujecie u nas wesele, imprezę, mini koncert czy warsztaty
oryginalne wnętrza dawnej prochowni i zadaszony taras

Lokalizacja

  • W mieście

Udogodnienia

  • Parking
  • Internet
  • Animacje dla dzieci

Programm

Pól na Pół to 160m2, które podzieliliśmy dwie bliźniacze sale, dodaliśmy do nich zaplecze sanitarne i cateringowe i wyszło nam całkiem fajne miejsce, w którym możecie zorganizować różne imprezy. Dodatkowo mamy tutaj klimatyzację, szybkie, symetryczne łącze internetowe, nagłośnienie, rzutnik, ekran oraz... infrastrukturę konferencyjną, więc urządzicie tu nie tylko wesele, ale i imprezy rodzinne, kameralne spotkanie firmowe, warsztaty, koncert czy wystawę. Z okna można przejść na taras (40 m2), który jest zadaszony żaglowo, więc w każdą pogodę można wyjść na świeże powietrze.

Nasze sale urządzone są prosto i w jasnej kolorystyce, głównie bieli, bez zbędnych dodatków, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni, tak by pasowała do Waszego pomysłu i charakteru wydarzenia. W jednej sali sadzamy do 70 gości. Jeśli chcecie mieć uroczystość zasiadaną - pomieścimy do 120 osób, a jeśli wolicie nowoczesne wesele w stylu koktajlowym - zaproście nawet 150 osób. Przy większych wydarzeniach możemy udostępnić jeszcze studio Jedna/Trzecia, dzięki czemu powstanie jedna duża przestrzeń, licząca blisko 300m2.

Jeśli chcecie połączyć ślub z weselem w jednym miejscu - żaden problem. Na tyłach studia mamy magicznie położoną łąkę - ponad 130 m2 zielonej przestrzeni otoczonej półdziką przyrodą, która tworzy przepiękne tło dla plenerowej ceremonii zaślubin.

Plan jest taki, że siadamy wspólnie przy kawie, Wy przedstawiacie nam swoją wizję i w sumie na tym kończy się Wasza praca. My od razu zakasujemy rękawy i zabieramy się za realizację tej wizji. Zajmiemy się cateringiem, oświetleniem, nagłośnieniem, dekoracją, obsługą foto/video i wszystkim co potrzeba. Nie boimy się ambitnych i niestandardowych wyzwań.
mehr

Wo werde ich schlafen?

Jesteśmy na Mokotowie, w Warszawie, więc po imprezie każdy może szybko i łatwo wrócić do swojego domu i tam odespać zarwaną noc. Nie musicie martwić się o organizację wspólnego transportu ani wynajmować pokoi w hotelach. Jeśli jednak zaprosicie krewnych z Lubuskiego albo Podkarpacia, 3 km od nas znajduje... się najbliższy hotel - Sound Garden Hotel, gdzie będą mogli przespać się przed powrotem. mehr

Was werde ich essen?

Tutaj wszystko zależy od Was. Może być kuchnia domowa, nowoczesna, molekularna, włoska, azjatycka albo taka, jaka akurat wpadnie Wam do głowy. Menu ustalamy z parą młodą lub organizatorem i sami dobieramy odpowiedni catering.

Was werde ich unternehmen?

Skoro impreza, to raczej nie ma miejsca na nudę. Można rozmawiać przy stole, tańczyć do muzyki puszczanej przez DJ'a, zamówić drinka czy wyjść na zewnątrz i zrelaksować się w ogrodzie albo zjeść coś z grilla.

Was gibt es dort für Kinder?

Dzieciaki zachwycone będą animacjami, które możemy dla nich zorganizować. Zawsze też mogą wyjść do naszego ogrodu i tam uskuteczniać harcowanie.

Na wyposażeniu

  • Klimatyzacja

Preis

cena
Studio Pół na Pół 8000 zł netto
Łąka 1500 zł netto
Studio Jedna/Trzecia 5000 zł netto

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Marzysz o ślubie lub imprezie w dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu? Napisz do nas: ania@polnapol.com.pl lub andrzej@polnapol.com.pl​ albo zadzwoń: +48 602 519 135 lub +48 608 527 944.

Regeln der Unterkunft

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Marzysz o ślubie lub imprezie w dawnej prochowni XIX-wiecznego carskiego fortu? Napisz do nas: ania@polnapol.com.pl lub andrzej@polnapol.com.pl​ albo zadzwoń: +48 602 519 135 lub +48 608 527 944.

  • Przelew
Adresse
  • Racławicka 99
  • 02-634 Warszawa

Meinungen