Save See photos

Wesele w Gziniance

Translated automatically with Google Translate

Jeśli szukacie miejsca na swobodne i luźne wesele na Kujawach, to Gzinianka brzmi jak miejsce dla Was. Nasze miejsce jest zbudowane z miłości do natury, pasji do jedzenia i chęci stworzenia pięknego i niecodziennego klimatu. Dlatego najbardziej zależy nam na tym, żeby chwile, które zdecydujecie się spędzić w Gziniance były dokładnie takie, jak je sobie wymarzyliście. My dbamy o to, abyście czuli się u nas po prostu dobrze. Podczas uroczystości zapewniamy Wam kameralną i rodzinną atmosferę. Jesteśmy elastyczni i staramy się spełnić Wasze oczekiwania. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Pomagamy tworzyć wspomnienia na całe życie.

Zadbamy o zdrowe, świeże menu, podpowiemy Wam gdzie znaleźć najpiękniejsze kwiaty na dekoracje, rozpalimy ognisko. Cała załoga Gzinianki będzie do Waszej dyspozycji. Możecie zorganizować u nas ślub w plenerze i wesele dla maksymalnie 90 osób. Na miejscu mamy 23 miejsca noclegowe.

Irena Tomkiewicz

We are a married couple with many years of experience, we have done many things in our lives - often in a hurry. Gzin allowed us to slow down and showed us how important it is to spend time together. My husband and I both come from the countryside, and we have long been drawn to it. We bought the farmhouse so that we could have a family holiday there, and it has turned into a real family home with the smell of bread, cakes and preserves. In addition to our family (children and grandchildren), we often host our friends, their acquaintances and strangers who become quite "familiar" with the place. We want Gzinianka to be your home for the duration of your stay with us. We try to make Gzinianka a place where you can relax in many ways, helped by our animals, which are perfect for petting. We are constantly adding new rooms, extending the garden and improving the cuisine. You will eat well and healthy because we cook from local products and with respect for tradition. We invite you to Gzinianka,... which smells of bread, cut grass and the nearby forest. more

mamy dla Was 5 komfortowych pokoi
jedzenie szykujemy na miejscu
ceremonie proponujemy pod naszą wierzbą altance lub w lesie !
tańce hulańce na trawie
pomieścimy maks. 90 gości weselnych
znajdziecie nas na Kujawach, w Gzinie

Program

W ten wyjątkowy czas cały obiekt jak i załoga Gzinianki są do Waszej dyspozycji. Jesteście ciekawi jak to u nas wygląda?

Wystrój sali zostawiamy Wam, ale możemy polecić pobliskie kwiaciarnie. Z doświadczenia wiemy, że chcecie zaskoczyć swoich Gości i najlepiej robicie wszystko sami od A do Z. Ceremonia...
zaślubin najczęściej odbywa się pod wierzbą lub w altance, ale tak naprawdę to od Was zależy gdzie powiecie sobie TAK.

Po obiedzie weselnym grillujemy, rozmawiamy, tańczymy pod gołym niebem na trawie - najlepiej boso! Wpadnijcie do nas i sami się przekonajcie czy to miejsce dla Was.
more

Where will I sleep?

Do Waszej dyspozycji jest 5 komfortowych pokoi, które łącznie pomieszczą 23 osoby. Każdy pokój ma niezależne wejście oraz własną łazienkę.

What will I eat?

Jedzenie szykujemy na miejscu. Staramy się, żeby wszystko to, co trafia na Wasze talerze było świeże, domowe i smaczne.
W pierwszej kolejności wykorzystujemy warzywa i owoce, które mamy w ogrodach i na polu . Oprócz tego wędzimy, pieczemy chleb, robimy sery, powidła i inne przetwory.

Dostosujemy menu...
weselne do Waszych preferencji lub ograniczeń, więc możemy przygotować dania wegetariańskie, bezglutenowe czy bez laktozy. more

What's for children?

Największą atrakcja dla najmłodszych jest nasz mały zwierzyniec. Główną rolę gra tutaj nasz psiak Tobi. Dodatkowo mamy domek i zabawki dla dzieci.

Price

cena za wesele w Gziniance
Menu minimum 30 osób od 260zł
Obiekt minimum 2 doby 2 000zł/doba

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578

Payment and booking conditions

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

Place rules

Maximum number of guests: 90 people

Standard minimum period: 2 days

Payment and booking conditions

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

  • Cash on the spot
Arrival and departure times
  • Check-in from:14:00
  • Check out till:11:00
Address
  • Oktowo 2
  • 86-070 Gzin

How to get here?

Nasz adres: Gzinianka - Green House, Gzin 76 lub ul.Oktowo 2

Opinions