Sędki 47, 19-311 Sędki
Point Mazury invites large families (a house with places for 10 people) and the slightly smaller ones (the second house can accommodate 4 people) with dogs. There is a pier and a lake :)

Oops, this offer is past its expiry date

25-11-2021 - 28-11-2021
up to 4 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs, cats
key
Domek .nadJeziorem
Booking offer
Total price for stay:

1950 1700 PLN

Prepayment amount:

510 PLN

The remaining amount to pay:

1190 PLN

The offer includes:

Cześć, Na najbliższy weekend mamy dostępny domek.nadJeziorem idealny dla rodziny 4osobowej. Domek .nadJeziorem – (do 4 osób) o powierzchni 80 metrów kwadratowych. Domek w standardzie premium. W pełni wyposażony. Na parterze łazienka, salon z aneksem kuchennym. Kuchnia w pełni wyposażona – lodówka, zamrażarka, piekarnik, zmywarka, ekspres JURA ciśnieniowy. Brak TV. Do dyspozycji gramofon i sprzęt audio. Na piętrze – antresola z dwuosobowym łóżkiem, pokój z dwoma łóżkami jednoosobowymi. Duży taras oraz przeszklenia z widokiem na jezioro. Zdjęcia => https://drive.google.com/open?id=16fZ4EAFK9hVGQYtggQBcZrG-UDC8RVpl Zapraszamy! :) Kasia

Terms and conditions of cancellation:

30% zadatek bezzwrotny. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT na firmę prosimy o odpowiednie dane, w odpowiedzi na ofertę. Brak danych skutkuje wystawieniem faktury VAT imiennej. W przypadku, gdyby przyjazd nie był możliwy ze względu na epidemię COVID-19 (choroba, zakaz przemieszczana się itd.) wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Na poczet zadatku wystawiony zostanie voucher kwotowy do wykorzystania w innym terminie w ciągu 6 miesięcy (wedle dostępności kalendarza i wg cennika z danego termimu).