Užrašyti Peržiūrėti nuotraukas

Wesele w Gziniance

Išversta automatiškai su Google Translate pagalba

Jeśli szukacie miejsca na swobodne i luźne wesele na Kujawach, to Gzinianka brzmi jak miejsce dla Was. Nasze miejsce jest zbudowane z miłości do natury, pasji do jedzenia i chęci stworzenia pięknego i niecodziennego klimatu. Dlatego najbardziej zależy nam na tym, żeby chwile, które zdecydujecie się spędzić w Gziniance były dokładnie takie, jak je sobie wymarzyliście. My dbamy o to, abyście czuli się u nas po prostu dobrze. Podczas uroczystości zapewniamy Wam kameralną i rodzinną atmosferę. Jesteśmy elastyczni i staramy się spełnić Wasze oczekiwania. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Pomagamy tworzyć wspomnienia na całe życie.

Zadbamy o zdrowe, świeże menu, podpowiemy Wam gdzie znaleźć najpiękniejsze kwiaty na dekoracje, rozpalimy ognisko. Cała załoga Gzinianki będzie do Waszej dyspozycji. Możecie zorganizować u nas ślub w plenerze i wesele dla maksymalnie 90 osób. Na miejscu mamy 23 miejsca noclegowe.

Irena Tomkiewicz

Daug ką gyvenime darėme – dažnai skubėdami. Gzinas leido sulėtinti tempą ir parodė, kaip svarbu leisti laiką KARTU. Abu su vyru esame kilę iš kaimo ir visą gyvenimą norėjome į jį sugrįžti.

Nusipirkome buveinę, kad neturėtume kur bėgti nuo miesto šurmulio, tačiau ji greitai virto tikrais šeimos namais, kur kvepia duona, pyragais ir konservais. Be šeimos (vaikų ir anūkų), mes dažnai priimame savo draugus, jų pažįstamus ir „nepažįstamus žmones“, kurie tampa gana pažįstami vietoje. Mes norime, kad „Gzinianka“ būtų jūsų namai jūsų viešnagės pas mus metu.

Stengiamės, kad Gziniankoje būtų galima pailsėti įvairiais būdais, mums padeda mūsų gyvūnai, kurie yra sukurti paglostyti. Nuolat stengiamės, kad mūsų vieta būtų tokia, į kurią norėtumėte sugrįžti. Pas mus valgysite skaniai ir sveikai, nes gaminame iš vietinių produktų – sąžiningai ir gerbiant tradicijas.

Kviečiame į Gzinianką, kvepiančią duona, nupjauta žole ir šalia esančiu mišku.
ku. daugiau

mamy dla Was 5 komfortowych pokoi
jedzenie szykujemy na miejscu
ceremonie proponujemy pod naszą wierzbą altance lub w lesie !
tańce hulańce na trawie
pomieścimy maks. 90 gości weselnych
znajdziecie nas na Kujawach, w Gzinie

Programa

W ten wyjątkowy czas cały obiekt jak i załoga Gzinianki są do Waszej dyspozycji. Jesteście ciekawi jak to u nas wygląda?

Wystrój sali zostawiamy Wam, ale możemy polecić pobliskie kwiaciarnie. Z doświadczenia wiemy, że chcecie zaskoczyć swoich Gości i najlepiej robicie wszystko sami od A do Z. Ceremonia...
zaślubin najczęściej odbywa się pod wierzbą lub w altance, ale tak naprawdę to od Was zależy gdzie powiecie sobie TAK.

Po obiedzie weselnym grillujemy, rozmawiamy, tańczymy pod gołym niebem na trawie - najlepiej boso! Wpadnijcie do nas i sami się przekonajcie czy to miejsce dla Was.
daugiau

Kur miegosiu?

Do Waszej dyspozycji jest 5 komfortowych pokoi, które łącznie pomieszczą 23 osoby. Każdy pokój ma niezależne wejście oraz własną łazienkę.

Ką valgysiu?

Jedzenie szykujemy na miejscu. Staramy się, żeby wszystko to, co trafia na Wasze talerze było świeże, domowe i smaczne.
W pierwszej kolejności wykorzystujemy warzywa i owoce, które mamy w ogrodach i na polu . Oprócz tego wędzimy, pieczemy chleb, robimy sery, powidła i inne przetwory.

Dostosujemy menu...
weselne do Waszych preferencji lub ograniczeń, więc możemy przygotować dania wegetariańskie, bezglutenowe czy bez laktozy. daugiau

Ką veiks vaikai?

Największą atrakcja dla najmłodszych jest nasz mały zwierzyniec. Główną rolę gra tutaj nasz psiak Tobi. Dodatkowo mamy domek i zabawki dla dzieci.

Kaina

cena za wesele w Gziniance
Menu minimum 30 osób od 260zł
Obiekt minimum 2 doby 2 000zł/doba

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

Vietos taisyklės

Maksimalus svečių skaičius: 90 žmonių

Standartinis minimalus nuomos laikotarpis: 2 dienos

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

O szczegóły dotyczące organizacji wesela możecie pisać tu: kontakt@gzinianka.pl

lub zadzwonić: +48 506 697 578


Po wszystkich uzgodnieniach robicie przedpłatę - 500zł, która jest zapewnieniem dla obu stron. Resztę kwoty regulujemy dzień po uroczystości.

  • Płatność gotówką na miejscu
Atvykimo ir išvykimo laikas
  • Atvykimas nuo14:00
  • Išvykimas iki:11:00
Adresas
  • Oktowo 2
  • 86-070 Gzin

Kaip nuvyksiu?

Nasz adres: Gzinianka - Green House, Gzin 76 lub ul.Oktowo 2

Atsiliepimai