Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Szybka rezerwacja
Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Szybka rezerwacja
Teraz jeszcze nic nie płacisz.

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Trzy Stawy

Polska, Roztocze, Lubycza Królewska

1 dom

Wpisz nazwę swojego miejsca


Icon

Ze zwierzakami

Akceptujemy małe psy, średnie psy, duże psy

Icon

Jedzenie we własnym zakresie

Zrobione! Możesz edytować tagi

Zatyle mówi samo za siebie. Jest jeszcze hen za tyłem, czyli jego synonim to zadupie. Wcale i w ogóle nam to nie przeszkadza, bo sami zobaczcie, jakie te manowce piękne. Nasze trzy stawy oraz widokowy dom na plaży, na którą wyjdziecie prosto z pokoi, leżą na Lubelszczyźnie. Choć jakby zrobić zdjęcie pod dobrym kątem i z widokiem na leżak, po który wcale nie będziecie musieli wstawać o świcie, moglibyście oszukać, że to tropiki. Zdradza nas tylko iglasty las na drugim brzegu i zimy, że bez rękawiczek i czapek w wodzie ciężko. Latem za to mamy Polish Barbados i Galapagos. Oszałamiający bezmiar wody naszego własnego stawu kąpielowego, jednego z trzech, z piaszczystym dnem, czyściutką wodą i duuuużą prywatną plażą. Dzięki łagodnemu wejściu do wody dzieciaki spędzają w niej całe dnie, dorośli chętnie zasuwają łódką na drugi koniec albo przepływają staw wpław, a na obiad wszyscy ochoczo pałaszują złowioną u nas rybkę. Co Wam się trafi: karp, jesiotr, sum, a może pstrąg? Po południu już tylko hamak, białe wino i wystawianie twarzy do słońca. Takie tu mamy Eldorado. Zapraszamy na nasze prywatne “roztoczańskie Mazury”. Mamy dom z 5 pokojami do obdzielenia znajomych i rodziny. Wspólną kuchnię i salon z kominkiem oraz niektóre wspólne łazienki, więc warto przyjrzeć się układowi pokoi i tak rozlokować ekipę, aby każdemu było komfortowo. Mamy też balię nawet dla 10 osób. Potrzebna czwórka do brydża i kolejna dziesiątka do wypełnienia przestrzeni. Śmiałkowie morsowania, pasjonaci porannych mgieł, ogniskowi gawędziarze i grzybiarze – na co czekacie? Trzy Stawy zapraszają.

Tutaj Slowhop opisuje Twoje miejsce.

Gospodarz:
Aleksandra
Cześć i czołem! Zapraszam na nasze prywatne roztoczańskie Mazury do wsi o wiele mówiącej nazwie Zatyle, które lubimy z rodziną pieszczotliwie nazywać naszym małym "zadupiem":) Kim jesteśmy? Polską rodziną, o włoskim temperamencie:) Ola - mama bliźniąt, zapalona podróżniczka, starająca się znaleźć balans między życiem zawodowym, wychowaniem dzieci i przyjemnościami. Wciąż szukam!:) Bena - mama i babcia, zakochana w naszej wsi i zwierzętach, które to czują, bo regularnie jakaś czteronożna przybłęda znajduje swoje schronienie pod naszym dachem:) Adam - tata i dziadek, ale przede wszystkim człowiek z pasją i wizją- przekonał nas, że tam gdzie my widzieliśmy błoto i chwasty, powstanie piękne siedlisko...i miał rację! To on Wam podpowie na co łapać, jaką rybę, gdzie pójść zbierać grzyby, a jak się do niego ładnie uśmiechniecie, zaprosi do swojej piwniczki pełnej roztoczańskich przysmaków zamkniętych w słoiki i butelki (oczywiście własnego wyrobu). Podsumowując: gospodarz pełną gębą i serce naszego siedliska:) Zapraszamy!

Imię, nazwisko i zdjęcie możesz edytować w Twoich ustawieniach.

Przejdź do ustawień
Icon

O nas

Znamy języki: polski, angielski
Czasem jesteśmy na miejscu, czasem nas nie ma

Zrobione! Możesz edytować tagi O nas

Icon

Eko Alert

Mamy uzdatnianą wodę z kranu
Promujemy segregację śmieci wśród Gości
Współpracujemy z lokalną społecznością
Sadzimy i pielęgnujemy drzewa
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Eko Alert

Icon

Nasze uroki

Komary w ciepłe dni
Nie chodzimy w butach po domu
Zapach wsi
W środku wsi (są sąsiedzi)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Nasze uroki

Icon

Dbamy o Was

Dezynfekujemy pokoje pomiędzy rezerwacjami
Ozonujemy pokoje pomiędzy rezerwacjami
Bezkontaktowe przekazanie kluczy
Jesteśmy oddaleni od siedzib ludzkich
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dbamy o Was

dom z 5 pokojami dla znajomych i rodziny ze wspólnym salonem
dom z 5 pokojami dla znajomych i rodziny ze wspólnym salonem
prywatna plaża, kąpiele w stawie, morsowanie i łyżwy
prywatna plaża, kąpiele w stawie, morsowanie i łyżwy
nasza zaprzyjaźniona masażystka dojedzie do Was z masażami
nasza zaprzyjaźniona masażystka dojedzie do Was z masażami
nasze stawy są pełne karpi, jesiotrów, sumów, pstrągów
nasze stawy są pełne karpi, jesiotrów, sumów, pstrągów
Wpadajcie ze zwierzakami
Wpadajcie ze zwierzakami
mamy gorącą balię na 8-10 osób
mamy gorącą balię na 8-10 osób

Tutaj Slowhop dodaje i opisuje ikony. Możesz je edytować.

Gdzie będę spać?

Icon 1 dom
Icon do 18 osób
Icon 230 m²
Icon łazienka: 2
Icon łazienka współdzielona: 1
Icon pojedyncze łóżko : 6
Icon duże łóżko podwójne : 4
Icon podwójne łóżko : 2
Icon łóżeczko dziecięce: 2
Icon akceptujemy średnie psy, małe psy

Edytuj tagi główne sekcji: Gdzie będę spać?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Trzy Stawy to nie tylko przyroda, choć nie ukrywamy, że ona ma tu grać pierwsze skrzypce. Urządzając wnętrze domu kierowaliśmy się z jednej strony komfortem, ale z drugiej tym, żeby nie przyćmić najważniejszego: zieleni, piasku wody i widoków roztaczających się z okien. Z tego powodu wystrój domu jest nieco ascetyczny, to połączenie stylu loftowego z naturą, która ma tu swoje specjalne miejsce: nie tylko w użytych materiałach, ale i jako element dekoracyjny. W naszym domu mamy 5 pokoi dla nawet 18 osób - najlepiej się sprawdzi dla dużej grupy przyjaciół, znajomych rodzin lub sporej familii. Koniecznie zwróćcie uwagę na rozkład naszych pokoi i łazienek, niektóre z nich współdzielą łazienki. Jest duży, wspólny salon z oknem widokowym, kanapami i kącikiem TV, jest wspólna kuchnia, antresola z przeszkloną podłogą, no i pokoje. Te na parterze mają bezpośrednie wyjście na plażę, a do tych na górze należy dojść przez przeszkloną podłogę. Nasze pokoje: 1. pokój na parterze z bezpośrednim wyjściem na plażę, prywatną łazienką (wanna, prysznic) i garderobą: tu mamy dwuosobowe łóżko oraz możliwość wstawienia dwóch dostawek oraz łóżeczka turystycznego 2. pokój na parterze z bezpośrednim wyjściem na plażę, z dwuosobowym łóżkiem oraz możliwością wstawienia łóżeczka turystycznego 3. pokój na parterze z bezpośrednim wyjściem na plażę, z dwuosobowym łóżkiem oraz możliwością wstawienia łóżeczka turystycznego 4. pokój rodzinny z dwoma podwójnymi łóżkami oraz miejscem na dwie dostawki i łóżeczko turystyczne. Pokoje 2,3 i 4 nie mają swoich łazienek. Wspólna łazienka (prysznic, wc) jest na parterze, na przeciwko pokoi 2 i 3. 5. pokój na piętrze z łazienką (prysznic, wc) ma dwa podwójne łóżka i miejsce na dwie dostawki oraz łóżeczko turystyczne. Położenie naszego domu na obszarze Natura2000 zobowiązuje, dlatego szanujemy przyrodę nas otaczającą i nie organizujemy tu imprez i tego samego oczekujemy od Was. Za to miłośnicy rozmów do rana przy lampce wina i ognisku lub kominku, odnajdą się u nas doskonale! Nasze położenie ma też swoje mankamenty: przyroda dosłownie wchodzi nam do domu i zdarza się - zwłaszcza przed zimą, że w domu oprócz tutejszych psów Saby i Rudego, próbują znaleźć schronienie także myszy, których na bieżąco humanitarnie się pozbywamy się, ale jeśli jakaś się prześliźnie, dajcie nam znać!

Tutaj Slowhop opisze Twoje spanie. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Przestrzeń wspólna

Salon z kanapami (45 m2)
Jadalnia
Taras (50 m2)
Kącik kominkowy
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Przestrzeń wspólna

Icon

Ogród

Staw w ogrodzie
Plaża
Miejsce na ognisko
Grill
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Ogród

Icon

Fale

Średni Internet / WiFi
Umiarkowany zasięg telefonu
Telewizor tylko w części wspólnej

Zrobione! Możesz edytować tagi Fale

Icon

Dla Twojego komfortu

Sprzątamy przed przyjazdem
W trakcie pobytu sprzątamy na życzenie (dodatkowo płatne)
Pościel
Ręczniki (komplet na pobyt)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla Twojego komfortu

Co będę jeść?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Chcemy, żeby nasi goście czuli się jak u siebie, dlatego oddajemy w Wasze ręce w pełni wyposażoną kuchnię, w której spokojnie możecie przygotowywać posiłki nawet w 10 osób. Lubicie poznawać lokalne smaki? To świetnie! Możemy dla Was zorganizować dostawę domowego chleba, sera, naturalnych wędlin, jaj, ryb (świeżych jak i wędzonych z pobliskich stawów), miodów, soków, octów, olejów, owoców i warzyw od zaprzyjaźnionych rolników oraz przetworów od koła gospodyń wiejskich, a nawet kawy wypalanej w pobliskiej palarni. Jeśli jednak nie chcecie spędzać czasu na gotowaniu, nie ma problemu: polecimy Wam sprawdzone restauracje, które oferują dowóz do naszej uroczej wsi:) Jednym zdaniem: podajemy Wam Roztocze na talerzu!

Tutaj Slowhop opisze Twoje jedzenie. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Jedzenie na miejscu

Lokalne produkty(jajka, sery, mięso i wędliny, ryby, warzywa, owoce, wino, pieczywo, przetwory, miód, masło, nalewki)

Zrobione! Możesz edytować tagi Jedzenie na miejscu

Icon

Dostępna kuchnia

Ogólnodostępna wspólna kuchnia
Kapsułkowy ekspres do kawy
Lodówka
Piekarnik
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dostępna kuchnia

Icon

Polecamy pobliskie restauracje

Karpiówka (6 km)
Z Pieca i Gara (15 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Polecamy pobliskie restauracje

Icon

W pobliżu kupisz eko-produkty

Zielony Rynek w Tomaszowie Lubelskim (15 km)
Pan Marek: wędliny i chleb (0 km)
Pani Kinga: warzywa i owoce sezonowe, domowe przetwory, sery (0 km)
Tata :) nalewki, wina, weki, domowe przetwory (0 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi W pobliżu kupisz eko-produkty

Icon

Najbliższe sklepy

Groszek (6 km)
Delikatesy Centrum (4 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Najbliższe sklepy

Czy nie będę się nudzić?

Icon Nad jeziorem
Icon W lesie / na skraju lasu
Icon Na wsi
Icon Z linią brzegową

Edytuj tagi główne sekcji: Czy nie będę się nudzić?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Trzy Stawy to kwintesencja niczym niezmąconego relaksu: u nas możesz plażować i pływać w stawie kąpielowym z czystą, przepływową wodą oraz uregulowanym, pisakowym dnem, wędkować (nasze stawy są pełne karpi, jesiotrów, sumów, pstrągów), zażywać kąpieli w gorącej zewnętrznej balii, która pomieści do 10 osób, pływać łódką, zimą jeździć na łyżwach po zamarzniętym stawie, a jeśli to za mało to pełnię harmonii pomoże Wam osiągnąć nasza masażystka, która w razie potrzeby dojedzie do domu. W razie niepogody także nie pozwolimy Wam się nudzić: w naszym garażu przygotowaliśmy strefę rozrywki z kącikiem zabaw dla najmłodszych, zestawem do gier retro dla starszaków oraz stołem do ping-ponga, piłkarzykami i tarczą do darta dla wszystkich:) Co robić dalej niż 3 kroki od domu? - Pojechać do leśnej osady Leliszka nad ukryte pośród drzew jezioro. - Przy starym Młynie w Rudzie Żurawieckiej ruszycie kajakami po dzikiej rzece Sołokiji. Możecie wybrać się nawet na spływ nocny, no i wypatrywać raków, bo w czystej rzece tyłem spacerują nieboraki. - Możecie zaplanować trasę Szlakiem architektury drewnianej. - Odwiedzić Muzeum Skamieniałych Drzew w Siedliskach, a jak już będziecie na miejscu to przejść się na spacer po wsi. Na swojej drodze spotkacie liczne kapliczki i krzyże, cerkiew p.w. św. Mikołaja Biskupa (fundacji księcia Pawła Sapiehy) z 1901 r. W pobliżu kościoła możecie napić się wody ze źródełka zasilającego strumień Prutnika oraz zobaczyć żuraw wodny. - Rowerami lub spacerem wybrać się nad Morskie Oko na Roztoczu. Tak na mapach opisane jest śródleśne jeziorko pomiędzy Werchratą a Lubyczą Królewską. Nad wyjątkową taflą wody możecie odpocząć pod dachem wiaty, zjeść kiełbasę z ogniska, a nawet napić się wody ze źródełka. - Dla fanów militariów w pobliżu Huty Lubyckiej w „Rejonie Umocnionym Rawa Ruska” Linii Mołotowa znajduje się punkt oporu Goraje. Na stokach wzgórz Krągły Goraj i Długi Goraj oraz w pobliskich lasach możecie trafić na bunkry i zespoły umocnień ziemnych. - Na dwóch kółkach polecamy przemierzyć szlak rowerowy “Przez Goraje”. Trasa: Lubycza Królewska – Huta Lubycka – Mrzygłody – Siedliska, czyli ok. 21 km. Początek przy Urzędzie Miasta w Lubyczy Królewskiej. Przy Muzeum Skamieniałych Drzew jest koniec szlaku. Trasa zaprojektowana jest tak, abyście mogli korzystać również z innych szlaków: niebieskiego rowerowego „Nad Sołokiją” czy Centralnego Szlaku Rowerowego (czerwony).

Tutaj Slowhop opisze Twoje atrakcje. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Dla tych, co chcą relaksu

Ścieżki leśne (0,5 km)
Plaża (0 km)
Zajęcia jogi (po rezerwacji)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla tych, co chcą relaksu

Icon

Dla hedonistów

Balia na zewnątrz
Masaże (na zamówienie)
Morsowanie
Koce plażowe
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla hedonistów

Icon

Dla sportowców

Wyciąg narciarski (37 km)
Trasa narciarska biegowa (15 km)
Jazda konna (15 km)
Kort tenisowy (15 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla sportowców

Icon

Nasze zwierzaki

Psy

Zrobione! Możesz edytować tagi Nasze zwierzaki

Icon

Zabytki

Muzeum - Miejsce Pamięci w Bełżcu (5 km)
Kościół Zwiastowania Najświętszej Marii Panny (15 km)
Ruiny cerkwi św. Paraskewy w Kniaziach (4,7 km)
Dwór Lityńskich i Romerów (16,4 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Zabytki

A co dla dzieci?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

U nas dzieci, mogą być po prostu dziećmi i czerpać całymi garściami z tego, co oferuje im polska wieś, dlatego u nas dzieci są: - brudne, - bose, - zazwyczaj całymi dniami mokre, od kąpieli w stawie, - szczęśliwe! Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy na plaży strefę zabaw z huśtawkami, ścianką wspinaczkową i domkiem. W razie niepogody mamy alternatywę: w naszym garażu przygotowaliśmy strefę rozrywki z kącikiem zabaw, zestawem do gier retro oraz stołem do ping-ponga, piłkarzykami i tarczą do darta.

Tutaj Slowhop opisze co dla dzieci. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Atrakcje dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci
Kącik zabaw dla dzieci
Zabawki
Ścianka wspinaczkowa
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Atrakcje dla dzieci

Icon

Dodatkowo dostępne

Przenośne / podróżne łóżeczko dziecięce
Wanienka dla dziecka
Krzesełko dla dziecka
Naczynia i sztućce dziecięce
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dodatkowo dostępne

Icon

Atrakcje dla dzieci w okolicy

Archipelag Roztocze (27 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Atrakcje dla dzieci w okolicy

Video

Zmień / usuń video

Jak dojadę?

Icon Samochodem

Nasz adres: Zatyle 53, Lubycza Królewska, Roztocze, Polska

Nasza wieś jest malutka i nawet wszechwiedzące google potrafi wprowadzić gości w błąd, dlatego zamiast wpisywać w nawigację adres, ustawcie prowadzenie do celu wg poniższej pinezki: https://maps.app.goo.gl/aZiWK9oWMepgrgyC8

Zobacz w Google Street View

Wyznacz trasę w Google Maps

Icon Transportem publicznym

Najbliższe przystanki

Autobus: Tomaszów Lubelski (15 km)
Autobusem lub busem dojedziecie do Tomaszowa Lubelskiego, a stamtąd do nas dowiezie Was taksówka za ok. 40 zł.

Wpisz adres i opisz jak można do Ciebie dojechać.

Ile zapłacę?

Notification icon
Wiesz, że umówiliśmy się z Gospodarzami, że ceny na Slowhopie będą takie same lub niższe, niż gdziekolwiek indziej? Jeśli masz wrażenie, że jest inaczej, daj nam znać na hop@slowhop.com

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd
Dodatkowe informacje o cenach
W wakacje oraz weekendy staramy się wynajmować wszystkie pokoje osobom, które się znają - ze względu na komfort korzystania z części wspólnych. Cena zawiera: pościel i ręczniki, sprzątanie końcowe, drewno do kominka i na ognisko, media (bez dodatkowych opłat), ogrzewanie w sezonie grzewczym, WiFi, łódka. O chęci skorzystania z łóżeczka turystycznego, wanienki, krzesełka do karmienia proszę poinformować przed dokonaniem rezerwacji. Dodatkowo: korzystanie z grilla gazowego: 100 zł / pobyt Balia 150 zł / pierwsza doba, 100 zł / kolejne doby

Dodaj ceny

Zasady miejsca

Icon Akceptujemy: małe psy, średnie psy, duże psy
Icon Maksymalna liczba gości: 18 osób

Edytuj podstawowe zasady wynajmu

Icon Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od godziny 16:00 do godziny 19:00
Wyjazd od godziny 08:00 do godziny 10:00
W miarę możliwości przyspieszymy zameldowanie / opóźnimy wymeldowanie (prosimy o kontakt tuż przed przyjazdem)

Edytuj godziny przyjazdu i wyjazdu

Icon Pozostałe zasady
W przypadku skrócenia pobytu u nas, pobieramy opłatę w wysokości 100% wartości całej rezerwacji. Jeżeli Twój przyjazd do nas nie będzie możliwy ze względu na siłę wyższą, tj. zamknięcie obiektu lub ogólnopolski zakaz przemieszczania się, przeniesiemy Twoją rezerwację na inny dogodny termin z uwzględnieniem różnic w cenie wynikających z sezonu.

Edytuj pozostałe zasady

Opinie

5

Byliśmy na kilka dni w grudniu w pięć rodzin z dziećmi. Zastaliśmy bajeczna zimę! Dom spełnił nasze wymagania w 100% a nawet je przewyższył. Świetne wykonanie i dobra jakość akcesoriów AGD była miłym akcentem. Dzieciaki bawiły się świetnie na szklanej podłodze i w sali zabaw, która dla rodziców była zbawieniem i chwilą oddechu od naszych pociech, które w dużej grupie generowały sporo dB ;). Blisko sklep i restauracja oraz piękny widok z przeszklonego salonu na staw, który bardzo przypominał jezioro, Polecam, na pewno wrócę, zobaczyć go w letniej odsłonie:)

Gospodarz: Aleksandra
2024-01-04

Panie Łukaszu, dziękuję bardzo za tak miłą opinię:) Dom wyposażaliśmy dla siebie, więc cieszy nas to, że goście doceniają nasze starania:) Koniecznie zapraszamy latem i kąpieli w stawie, któremu - to prawda - bliżej do jeziora ze względu na piaskowe dno i czystość wody, ale o tym najlepiej przekonać się osobiście:)


5

Wracamy z tego miejsca z cudownymi wspomnieniami! Spędziliśmy tam 3 cudowne dni w grupie przyjaciół i dzieci. Niczego nikomu nie zabrakło. Idealnie wyposażony dom, udogodnienia dla dzieci, plaża na której nawet w zimę przesypywalismy wspólnie piasek, plac zabaw. Klimat panujący w Trzech Stawach naprawdę wart zapamiętania :) polecamy! Przy okazji ogromne podziękowania dla Pani Oli, która 3 razy zgodziła się przełożyć nasz wyjazd! Życzymy powodzenia :)

Gospodarz: Aleksandra
2023-01-10

Pani Kasiu, dziękuję za piękną recenzję naszego miejsca i cieszę się, że nasi goście - niezależnie od wieku - czują się u nas, mam nadzieję, jak u siebie w domu❤️ życzenia powodzenia się przydadzą, bardzo! ❤️


5

Jest niewypowiedziana magia w miejscach, które są tworzone przez serca ludzi z pasją, wizją i cudowną energią. Jest nieodgadniona moc napełniająca spokojem, wytchnieniem, błogością i radością w miejscach, które źródło swoje mają w pięknych duszach. Dziękuję za doświadczenie Trzech Stawów, gdzie wyjazd firmowy okazał się eksplozją wdzięczności, szczęścia, motywacji i pozytywnych emocji. Tu wszystko się zgadza - luxus z naturą. Tu nie ma słabych miejsc / tu się spełniają marzenia o doskonałym miejscu na relax. Ola - gratuluję. Powiedzieć, że to miejsce jest na 5* to jak nie powiedzieć nic! Uściski dla Taty Adama, którego kunszt kulinarny dopełnił dzieła. Już tęsknimy ❤️

Gospodarz: Aleksandra
2022-09-19

Aga, wzruszyłam się czytając te piękne słowa ❤️ Mimo, że kiedyś zarabiałam na życie pisząc, teraz brakuje mi słów, żeby wyrazić wdzięczność za Twoją niesamowicie pozytywną energię i ciepłe, wielkie serducho! Mogę tylko napisać: Wielkie Dzięki za zaufanie i mieć nadzieję, że jeszcze nasze drogi się skrzyżują ❤️ Przesyłam ciepłe buziaki w ten chłodny, jesienny wieczór ❤️


4.6 11 opinii