Venkovský hotel Ráj na zemi - opinie

5

Wyjątkowe miejsce. Hotelik butikowy bardzo przyjemny . Miła obsługa . Pyszne śniadania. Hotelik ma świetny ogródek gdzie wieczorem można sobie spokojnie posiedzieć przy lampce wina a rano wypić pyszna kawę , którą serwuje obsługa. Pokój , który mieliśmy z wanną wolnostojącą jest idealny na romantyczny wyjazd we dwoje. Okolica również spokojna z ogromnymi możliwościami, zarówno na spacer jak i rower. W miasteczku 2 super restauracje. Zaskoczeniem były serwowane ślimaki i krewetki :) ( myślałem ,że a takim małym miasteczku około 2000 mieszkańców będą typowo czeskie dania i potrawy) okazało się ,że i ślimaki i krewetki były super zrobione i naprawdę pyszne. Ogólnie jak ktoś planuje krótki wyjazd i chce naprawdę odpocząć od zgiełku miasta i psychicznie i fizycznie to szczerze polecam.


4

Hotel Ráj na zemi je v prvé řadě pastvou pro oči, pokoje jsou opravdu dechberoucí, kavárna malebná a útulná, nejednou jsme zalitovali, že si pobyt neužíváme na podzim u plápolajícího krbu. Gastronomie je rovněž na vysoké úrovni a personál je velmi milý a ochotný. Moc rádi se vrátíme vyzkoušet kouzlo jiných sezón a pobyt tu můžeme vřele doporučit. Jedinou "výtku" máme k nedostatku úložných prostor v pokoji. Skříň tam sice byla, ale z větší části plná a vybalit se tak nebylo moc kam. Jedna elegantní komoda pod oknem by problém snadno vyřešila.


5

Ráj na zemi má především DUŠI. Obklopen nádhernou přírodou, oborou se zvěří a nadáním Janáčka... Vkus s jakým jsou zařízené pokoje i kavárna je dechberoucí. Je to místo, kde se SEN stává realitou. SEN o kráse, kultivovanosti a zastavení, který jsme dlouho nenacházeli. A pokud si host dovolí hekticky nespěchat, vnímat okamžik a jen tak být, bude ještě víc očarován. Je to místo NAVŠECHNOČASU. Majitelé a personál umí kouzlit a ten klid a duše a vkus je jejich velká zásluha. Já s pokorou a obdivem vždy vzhlížím k lidem, kteří něco takového dokáží vytvářet. Děkuji.