Samota Hamličky - opinie

5

Ubytování v Hamličkách bylo dokonalé. Užili jsme si kouzelnou atmosféru uvnitř v překrásně a kvalitně vybavené chalupě, ale i venku v okolí. Přestože nám pár dní pršelo, tak sedět na verandě s vínečkem a pozorovat okolní výhledy přes déšť - nezapomenutelný zážitek. Ubytování rozhodně doporučujeme, nemělo to chybu.


5

Dokonalá samota kde srnky dávají dobrou noc (doslova a do písmene) :-) na samotu jsme jeli pouze ve 2 a se psem a užili si klidu do syta, příště vyrazíme s dětmi, kterým tam nic chybět nebude. Dokonalá kuchyň kde najdete vše potřebné, luxusní pec pro odpočinek, prostorná neotřelá koupelna, útulné spaní, není co vytknout a rádi se vrátíme:-)


5

Hamličky...očekávání, představy a těšení se bylo veliké,a to všechno bylo naplněno s obrovským přesahem. Chalupa má opravdu duši, o místě , na kterém se nachází ani nemluvě. Všechno je přesně, jak má být. Ráno Vás budí ptáci a i když se Vám z těch péřových duchen nechce, přesto vylezete a jen se kocháte. Ať už interiérem nebo těmi dokonalými výhledy venku. To se musí zažít. Za nás veliká spokojenost a určitě se vrátíme. Díky


5

Pobyt na Hamličkách byl jedinečný a rozhodně ho doporučujeme párům, rodinám či přátelům, kteří hledají klid, přírodu a nerušený odpočinek. Chaloupka je velmi vkusně rekonstruována a ačkoliv je to dům s historií, budete mít k ruce všechny potřebné moderní vymoženosti. Po výšlapu na některý z blízkých kopců si můžete dát relaxační sprchu nebo napustit vanu, posedět venku s kafíčkem a nekonečným výhledem, nebo při nepříznivém počasí s horkou čokoládou polenošit na peci. Vítány jsou nejen děti, ale i čtyřnozí čelnové rodiny, kteří mohou bezpečně skotačit na oploceném pozemku. Komunikace s majitelkou Terezou byla přátelská a vždy a ve všem se nám snažila co nejvíce vyjít vstříc, čímž jen prohloubila pozitivní pocity. Na Hamličky se budeme rozhodně rádi vracet! Děkujeme!