Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Teraz jeszcze nic nie płacisz.
Tutaj też zadasz pytania.

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka

Czechy, Średniogórze Czeskie, Ústí nad Labem

Apartament 1 apartament

Wpisz nazwę swojego miejsca


Icon

Z niektórymi zwierzakami

Akceptujemy małe psy

Icon

dla gości od lat 1

Icon

Na miejscu restauracja sezonowa

Zrobione! Możesz edytować tagi

Przetłumaczone przez Google Translate.
Vincenc Zahradník był czeskim księdzem katolickim, filozofem i pisarzem. Teologię studiował w Litomierzycach, gdzie od 1820 r. pracował jako profesor teologii pastoralnej i bibliotekarz. Był wielbicielem Bernarda Bolzana, który został ukarany za swoje reformistyczne poglądy. Podobnie jak jego zwolennicy. Dlatego po zwolnieniu z więzienia Vincenc Zahradník trafił do Zubrnic. „Zostałem pastorem za karę. (...) Najlepsze w mojej sytuacji jest to, że odcięta od wszelkich rozmów z ludźmi, mogę dużo czytać, myśleć i pisać. Wiele zyskałem na samotności dla mojego rozwoju. Mam nadzieję, że z Bożą pomocą pozostanę zdrowa i sprawię, że moje zrozumienie będzie jeszcze pełniejsze, poprawne, wrażliwe i silniejsze” – czytamy w jednym z jego listów z 1824 roku. Ale parafia, którą zbudował Vincenc Zahradník w Zubrnicy, jest miejscem magicznym. Swoje zapomniane piękno zyskała po 2013 roku, kiedy to Ilona Rožková kupiła plebanię. Przepuściła przez zamurowane okna i ponownie wpuściła światło i życie do domu. Intensywnie interesuje się życiem i twórczością byłego proboszcza oraz przekazuje jego spuściznę. Na przykład poprzez wykłady i wystawę w stodole przy parafii, którą przekształciła w miłą kawiarnię. Ale Zubrnice to znacznie więcej. Przyjedź i ciesz się architekturą ludową, zabytkami kultury i piękną przyrodą Czeskich Gór Środkowych.

Tutaj rzucimy światła reflektorów na Twoje miejsce. Opiszemy je w naszym unikalnym, slowhopowym stylu.

Gospodarz:
Ilona
W 2013 roku kupiłem budynek dawnej plebanii i nie wiedziałem, że kupuję dom z parterem. Budynek był bardzo zniszczony. Dzięki składkom Ministerstwa Kultury Republiki Czeskiej, Regionu i moim staraniom udało mi się przywrócić plebanię do pierwotnego stanu. Vincenc Zahradník proboszcz, filozof i pisarz mieszkał w parafii przez 10 lat od 1820 do 1830 roku. Napisał tu 324 bajki, które czytamy i opowiadamy. 27 najpiękniejszych umieściliśmy w książce i tam opublikowaliśmy. Zachowaliśmy dziewiętnastowieczny język i „przetłumaczyliśmy” bajki na współczesny czeski, aby czytelnik mógł dowiedzieć się, jaką drogę obrał czeski przez 200 lat.

Imię, nazwisko i zdjęcie możesz edytować w Twoich ustawieniach.

Przejdź do ustawień
Icon

O nas

Znamy języki: angielski, niemiecki, czeski
Jesteśmy na miejscu, dajemy Gościom przestrzeń i intymność, ale zawsze gotowi pomóc

Zrobione! Możesz edytować tagi O nas

Icon

Eko Alert

Mamy uzdatnianą wodę z kranu
Używamy głównie ekodetergentów
W naszych wnętrzach nie ma naturalnych skór, futer ani trofeów myśliwskich

Zrobione! Możesz edytować tagi Eko Alert

Icon

Nasze uroki

Nie mamy telewizorów
Nie mamy klimatyzacji
Nie przyjmujemy grup na wyjazdy integracyjne

Zrobione! Możesz edytować tagi Nasze uroki

Icon

Dbamy o Was

Prywatne domki / apartamenty z osobnym wejściem
Posiłki z możliwością na wynos

Zrobione! Możesz edytować tagi Dbamy o Was

Wiejski spokój, miejsce na odpoczynek
Wiejski spokój, miejsce na odpoczynek
Ogród z miejscem do siedzenia
Ogród z miejscem do siedzenia
Apartament z aneksem kuchennym
Apartament z aneksem kuchennym
Wycieczki do natury i historii
Wycieczki do natury i historii
Biblioteka z naszymi publikacjami
Biblioteka z naszymi publikacjami
Lodówka pełna smakołyków na życzenie
Lodówka pełna smakołyków na życzenie

W tym miejscu dodamy i podpiszemy ikony. Możesz też zaproponować je samodzielnie.

Gdzie będę wypoczywać?

Icon 1 apartament
Icon do 2 osób
Icon 35 m²
Icon łazienka: 1
Icon duże łóżko podwójne : 1
Icon akceptujemy małe psy

Edytuj tagi główne sekcji: Gdzie będę wypoczywać?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
W pięknym 200-letnim domu w Czeskich Górach Środkowych wyposażyliśmy przytulny apartament dla 2 osób z własnym wejściem. Dom jest świeżo po remoncie, ale bez obaw - zachowany został zabytkowy charakter budynku. W Apartamencie Květnice szanujemy i wspieramy antyczną atmosferę, dlatego meble i wyposażenie będą przypominać o wizycie u babci lub słodkim dzieciństwie. Retro design odszedł na bok tylko wtedy, gdy kolidował z Twoim możliwym komfortem. Będziesz więc spał na wygodnych materacach kokosowych, a nie na macie ze słomy. I jest też możliwość podłączenia się do Wi-Fi. Chociaż kto by to zrobił, gdy na zewnątrz jest tyle rzeczy do zobaczenia! Mieszkanie posiada łazienkę z prysznicem i WC. Można również korzystać z ogrodu z mieszkania. Oprócz placów zabaw dla dzieci znajdziesz przyjemną część wypoczynkową i dużo miejsca do medytacji. Zdecydowanie polecamy zabranie jednej z książek z naszego warsztatu o Vincencu Zahradníku, które znajdziecie w bibliotece przy łóżku i przyswojenie lokalnej historii.

Tu jest konieczna Twoja pomoc. Opisz krótko rozkład domu: ile jest sypialni, łóżek w nich, łazienek itd.

Icon

Ogród

Miejsce na ognisko
Stoliki w ogrodzie
Zakątek z siedzeniami w ogrodzie

Zrobione! Możesz edytować tagi Ogród

Icon

Fale

Szybki Internet / WiFi
Umiarkowany zasięg telefonu
Nie mamy telewizorów

Zrobione! Możesz edytować tagi Fale

Icon

Dla Twojego komfortu

Sprzątamy przed przyjazdem
Pościel
Ręczniki (komplet na pobyt)
Suszarka do włosów

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla Twojego komfortu

Co będę jeść?

Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - Co będę jeść?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - Co będę jeść?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - Co będę jeść?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - Co będę jeść?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
W apartamencie znajduje się prosto wyposażony aneks kuchenny i stylowy stół jadalny. W ogrodzie czeka nieco skromniejsze siedzenie w postaci metalowych mebli, przypominających francuskie bistro. Abyś miał coś do ugotowania, z przyjemnością zawczasu napełnimy Twoją lodówkę - po prostu daj nam znać na czas. Naszą specjalnością są ogórki kiszone, więc na pewno nie zabraknie ich w naszej parafii. W drodze z wycieczki można spotkać dwa gospodarstwa, w których można kupić wysokiej jakości mięso, mleko i nabiał. W odległości spaceru znajduje się uroczy wiejski pub Hostinec u Pernekrů. Nie oczekujcie podróży w kulinarne odległości, ale czekajcie na uczciwą czeską kuchnię. W dużej sali odbywają się bale, wykłady i różne imprezy dla dzieci, które warto odwiedzić.

Daj nam znać, co pysznego serwujesz Ty lub Twoi sąsiedzi. Wspomnij też o polecajkach dobrych restauracji w okolicy.

Icon

Jedzenie na miejscu

Kawa, herbata gratis

Zrobione! Możesz edytować tagi Jedzenie na miejscu

Icon

Dostępna kuchnia

Prywatne aneksy kuchenne w domkach / pokojach
Przelewowy ekspres do kawy
Lodówka
Płyta kuchenna
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dostępna kuchnia

Icon

Polecamy pobliskie restauracje

U Pernekrů (0,3 km)
Hospůdka ŠMAK (4,8 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Polecamy pobliskie restauracje

Icon

W pobliżu kupisz eko-produkty

Agrofarma Merboltice (kozí sýry, mléko) (16 km)
Farma pod Bukovou horou (kozí sýry) (5 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi W pobliżu kupisz eko-produkty

Icon

Najbliższe sklepy

Lovečkovice (4 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Najbliższe sklepy

Czy nie będę się nudzić?

Icon W lesie / na skraju lasu
Icon Na wsi

Edytuj tagi główne sekcji: Czy nie będę się nudzić?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Chociaż mieszkanie Kvítnice jest jak pudełko, resztę plebanii naprawiamy stopniowo i samodzielnie. Jeśli masz ochotę włożyć rękę do pracy, będziemy szczęśliwi. Przecież wiesz, jak to jest z „robieniem tego, co napędza wszelki smutek”. Ale miłośnicy historii przyjeżdżają do Czeskich Gór Środkowych, a zwłaszcza do Zubrnic. Bezpośrednio w naszej wsi można podziwiać skansen lub muzeum kolejnictwa. Patrząc na utwór, możesz przypomnieć sobie materiał z filmu Lords or Rebels. Na rynku znajduje się rzeźba Jana Nepomucena, którego pozłacana aureola została skradziona dzień po instalacji, kaplica szachulcowa z Žichlic przebudowana w pobliżu cmentarza i piękna studnia ze Střižovic. Firma wykonuje z nich kilka zachowanych klasycystycznych domów murowanych. Polecamy piękną przejażdżkę rowerową wzdłuż Łaby. Po drodze zobaczysz zamek Velké Březno, Muzeum fortyfikacji czechosłowackich lub Jaskinię Zbójecką. Jeśli pójdziesz na drugą stronę, zachwycisz się Děčínem z zamkiem, zabytkowym kamiennym mostem, zoo i murem pasterza. Koniecznie udaj się do wodospadu Načina, do punktu widokowego Humboldta na Bukowej Górze, który nosi imię niemieckiego przyrodnika i podróżnika Aleksandra von Humboldta, oraz aby chłonąć atmosferę i zapach lasu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Czeskich Wyżyn Środkowych.

Podziel się, co fajnego można robić u Ciebie i w okolicy. Napisz tak, jak umiesz, my zajmiemy się redakcją.

Icon

Dla tych, co chcą relaksu

Ścieżki leśne (0,3 km)
Gry planszowe

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla tych, co chcą relaksu

Icon

Dla sportowców

Trasy rowerowe szosowe (4 km)
Jazda konna (8 km)
Boisko do piłki nożnej
Sprzęt do badmintona
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla sportowców

Icon

Dla łaknących sztuki

Muzeum Československého opevnění (6 km)
Muzeum kočárků (9 km)
Severočeská galerie výtvarného umění (16 km)
Galerie loutek (Litoměřice) (16 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla łaknących sztuki

Icon

Zabytki

Úštěk (13 km)
Levín (7 km)
Buková hora (5 km)
Vitín (4 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Zabytki

A co dla dzieci?

Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - A co dla dzieci?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - A co dla dzieci?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - A co dla dzieci?
Apartmán Kvítnice na faře Vincence Zahradníka - A co dla dzieci?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Na jakie atrakcje mogą liczyć dzieci i ich rodzice? Skrobnij kilka słów.

Icon

Atrakcje dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci
Spanie w namiocie w ogrodzie
Książki dla dzieci
Gry planszowe dla dzieci

Zrobione! Możesz edytować tagi Atrakcje dla dzieci

Icon

Dodatkowo dostępne

Przenośne / podróżne łóżeczko dziecięce

Zrobione! Możesz edytować tagi Dodatkowo dostępne

Icon

Atrakcje dla dzieci w okolicy

Zubrnická muzeální železnice (0,3 km)
Mlýn na Lučním potoce (0,3 km)
Skanzen Zubrnice (0,1 km)
Hopsárium (Děčín) (21 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Atrakcje dla dzieci w okolicy

Jak dojadę?

Icon Samochodem

Nasz adres: Zubrnice 39, Ústí nad Labem, Średniogórze Czeskie, Czechy

Przetłumaczone przez Google Translate.

Parking wokół mieszkania

Wyznacz trasę w Google Maps

Icon Transportem publicznym

Najbliższe przystanki

Przetłumaczone przez Google Translate.

Autobus: Zubrnice (0,1 km)

Pociąg: Zubrnice - Týniště (0,6 km)

Wpisz adres i opisz jak można do Ciebie dojechać.

Ile zapłacę?

Notification icon
Wiesz, że umówiliśmy się z Gospodarzami, że ceny na Slowhopie będą takie same lub niższe, niż gdziekolwiek indziej? Jeśli masz wrażenie, że jest inaczej, daj nam znać na hop@slowhop.com

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd
Dodatkowe informacje o cenach
Sezon zimowy: 1 października - 15 kwietnia

Dodaj ceny

Zasady miejsca

Icon Minimalny wiek gości: 1 lat
Icon Akceptujemy: małe psy
Icon Maksymalna liczba gości: 2 osób

Edytuj podstawowe zasady wynajmu

Icon Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od godziny 17:00 do godziny 21:00
Wyjazd od godziny 00:00 do godziny 12:00
W miarę możliwości przyspieszymy zameldowanie / opóźnimy wymeldowanie (prosimy o kontakt tuż przed przyjazdem)

Edytuj godziny przyjazdu i wyjazdu

Dodaj pozostałe zasady

Opinie

5

Krásné a klidné ubytování. Ideální na odpočinek od městského ruchu. Moc jsme si to užili a děkujeme!


5.0 1 opinii