Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Teraz jeszcze nic nie płacisz.
Tutaj też zadasz pytania.

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Chata Nad Lázeňským údolím

Czechy, Zlin i okolice, Luhačovice

1 dom

Wpisz nazwę swojego miejsca


Icon

Bez zwierzaków

Icon

Jedzenie we własnym zakresie

Zrobione! Możesz edytować tagi

Przetłumaczone przez Google Translate.
Zastanawiasz się, co ma wspólnego woda mineralna Vincentka z Luhačovic i słowacka kolejka linowa na Łomnicę? Mieszamy jabłka z gruszkami? Nie, nie, nie mieszamy i powiemy Wam - Słowacki. Architekt Dušan Jurkovič. Szczególnie tutaj, w Luhačovicach, jego charakter pisma inspirowany jest sztuką ludową i ornamentami. To wszystko możesz odkryć na własne oczy i stopy w zakamarkach spa. Jasne, pomyślisz, że to tylko kolejne miejsce, do którego ludzie udają się na leczenie, ale... Z przyjemnością wprowadzimy Cię w błąd i, miejmy nadzieję, przekonamy Cię, że jest inaczej. Ale uważaj! Nie chodzi tu tylko o urok uzdrowiska, kolumnady czy stare wille. To także niekończące się pagórki i łąki Białych Karpat, stare drewniane domy czy zapomniane historie i skrywane tajemnice. Zapraszamy do ich odkrywania i cieszenia się nimi razem z nami. Nie wahaj się więc spakować butów turystycznych do plecaków i przygotować rowery na wyprawę. Ja, Darja, wraz z moim mężem Vilémem stworzyliśmy miejsce do wypoczynku na łonie natury i zapraszamy do nas. Na wzgórze, do domu nad doliną, gdzie wierzymy, że złapiesz prąd i nacieszysz się slowem ;)

Tutaj rzucimy światła reflektorów na Twoje miejsce. Opiszemy je w naszym unikalnym, slowhopowym stylu.

Gospodarz:
Darja
Nazywamy się Darja i Vilém i zapraszamy do naszego domku nad doliną uzdrowiskową. Z całą starannością komfortowo go dla Was wyposażyliśmy i przygotowaliśmy na Wasze wakacje. Oboje jesteśmy dumnymi patriotami Luhačova i chcemy zapewnić Państwu możliwość odkrywania wszystkich uroków naszego miasta uzdrowiskowego i jego okolic. Nie wahaj się zapytać nas o wszystko przed iw trakcie pobytu.

Imię, nazwisko i zdjęcie możesz edytować w Twoich ustawieniach.

Przejdź do ustawień
Icon

O nas

Znamy języki: czeski
Nie ma nas na miejscu, ale zawsze można się z nami skontaktować

Zrobione! Możesz edytować tagi O nas

Icon

Eko Alert

Mamy uzdatnianą wodę z kranu
Promujemy segregację śmieci wśród Gości
Segregujemy śmieci
Wspieramy bioróżnorodność (np. nieskoszona trawa, kryjówki dla zwierząt)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Eko Alert

Icon

Nasze uroki

Dojazd leśną / szutrową drogą
Nie chodzimy w butach po domu
Nie mamy klimatyzacji
W kominku napalisz samemu

Zrobione! Możesz edytować tagi Nasze uroki

przytulny domek z 2 sypialniami dla maks. 8 osób
przytulny domek z 2 sypialniami dla maks. 8 osób
blisko centrum miasta i zacisznie
blisko centrum miasta i zacisznie
z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym
z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym
prywatne centrum odnowy biologicznej w wannie z hydromasażem
prywatne centrum odnowy biologicznej w wannie z hydromasażem
taras z grilem i kominkiem na zewnątrz
taras z grilem i kominkiem na zewnątrz
turystyka piesza, rowerowa i narciarska
turystyka piesza, rowerowa i narciarska

W tym miejscu dodamy i podpiszemy ikony. Możesz też zaproponować je samodzielnie.

Gdzie będę wypoczywać?

Icon 1 dom
Icon do 8 osób
Icon 80 m²
Icon łazienka: 2
Icon duże łóżko podwójne : 2
Icon kanapa rozkładana: 2
Icon łóżeczko dziecięce: 1
Icon bez zwierzaków

Edytuj tagi główne sekcji: Gdzie będę wypoczywać?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Sami się przekonacie, że ukryliśmy domek w fajnym miejscu. Na własne oczy, jeśli wyruszysz w podróż - nie pójdę tutaj na naszą górkę. Więc odpowiedź na nieme pytania w twojej głowie brzmi: tak, lepiej pakuj łańcuchy śniegowe zimą. Ale wróćmy do naszego małego domku. Wychował się na wzgórzu nad doliną uzdrowiska. Więc będziesz miał mniej więcej pół na pół. Trochę odosobniony, gdy pragniesz śpiewu ptaków i wzajemnego towarzystwa, a jednocześnie blisko centrum miasta, gdzie możesz oddać się kulturze lub odwiedzić kawiarnie, gdy zdecydujesz się na spotkania towarzyskie. Na parterze domu znajduje się salon połączony z kuchnią i łazienką. Jest też piec, który ogrzeje Cię w zimie, a aby utrzymać stopy w cieple, dom ma również ogrzewanie podłogowe. Na piętrze znajdują się dwie osobne sypialnie - każda z podwójnym łóżkiem oraz drugim pełnowymiarowym łóżkiem dla jednej lub dwóch osób. TARAS & OGRÓD BOTANICZNY Bezpośrednio z salonu i kuchni z francuskim oknem można wyjść na taras z miejscami do siedzenia. Stamtąd już tylko krok do dużego ogrodu i ogrodowego grilla. Można więc znaleźć własne miejsce na niczym niezakłócony odpoczynek lub zastanowić się, z którego krzaka zerwać latem smakowity przysmak. PRYWATNE SPA Dla naszych gości przygotowaliśmy opalaną drewnem beczkę kąpielową. Po zimowej jeździe na nartach lub wędrówce po górach można odświeżyć zmęczone mięśnie ciepłą wodą mineralną. WODA I jest jeszcze jedna rzecz, którą chcielibyśmy ci powiedzieć. Wiecie już, że jesteśmy nad miastem uzdrowiskowym. A skoro uzdrowisko to źródła mineralne, to i u nas w domu na taką wodę można liczyć. Nie, nie martw się, woda nie jest zła, jest zdatna do picia, ale twój nieprzyzwyczajony nos może początkowo nie reagować na nią dobrze.

Tu jest konieczna Twoja pomoc. Opisz krótko rozkład domu: ile jest sypialni, łóżek w nich, łazienek itd.

Icon

Przestrzeń wspólna

Taras (20 m2)
Kącik kominkowy

Zrobione! Możesz edytować tagi Przestrzeń wspólna

Icon

Ogród

Miejsce na ognisko
Grill
Hamakowisko
Stoliki w ogrodzie
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Ogród

Icon

Fale

Szybki Internet / WiFi
Dobry zasięg telefonu
Telewizory w pokojach

Zrobione! Możesz edytować tagi Fale

Icon

Dla Twojego komfortu

Sprzątamy przed przyjazdem
Pościel
Ręczniki (komplet na pobyt)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla Twojego komfortu

Co będę jeść?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Czy ktoś aspiruje do Orderu Złotej Łyżki? Nawet jeśli nie, porzuć wszystkie diety i pozwól sobie na świąteczne smakołyki, w tym te w postaci naleśników z kawałkami czekolady, co ty na to? Możesz usiąść przy kuchennym stole lub na tarasie, gdzie ogrodowy grill i kominek będą Twoimi najlepszymi towarzyszami. Nasz dom otoczony jest ogrodem z drzewami owocowymi, krzewami owocowymi oraz ogródkiem warzywnym. A kiedy nadejdzie sezon, nie wstydź się zaoferować siebie. Chyba nie musimy Wam mówić, że te pyszności smakują zupełnie inaczej niż te z supermarketu ;)

Daj nam znać, co pysznego serwujesz Ty lub Twoi sąsiedzi. Wspomnij też o polecajkach dobrych restauracji w okolicy.

Icon

Jedzenie na miejscu

Kawa, herbata gratis

Zrobione! Możesz edytować tagi Jedzenie na miejscu

Czy nie będę się nudzić?

Icon Na wsi

Edytuj tagi główne sekcji: Czy nie będę się nudzić?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Nie wiemy od czego zacząć. Naszym zdaniem jest tu wiele do odkrycia i nie ma znaczenia, czy wolisz włóczyć się po mieście, poznawać historię, zdrowie, czy też chcesz przejechać się rowerem po Białych Karpatach. Nie ma znaczenia, czy jesteś młody czy stary, z dziećmi czy bez. Każdy może wybrać dokładnie według swojego gustu. Ale całkiem porządny... Pospiesz się do Luhačovic! Zajmie Ci to około pół godziny pieszo od nas - a dokładniej 1 km drogą lub trochę szybciej skrótem ;) A tu w Luhačovicach kolumnada uzdrowiskowa, słynna woda mineralna Vincentka czy architektura czeka na Ciebie magik Dušan Jurkovič. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? W Muzeum Luhačovice Zálesí znajdziesz jego gabinet, a także inne wystawy. Bardzo lubimy Jurkoviča i prace, które tu stworzył. Na jego cześć mamy też Aleję Jurkovičovą, którą można przejść aż do zapory w Pozlovicach. Jeśli masz ochotę, możesz wybrać się tam na rolkach ;) A do tego jeszcze dzielnica Biała i Praga z ich willami, najstarsze źródło mineralne w Luhačovicach Aloiska, dom Bedřicha Smetany, dom Jurkoviča, sklep z czekoladą w willi, która kiedyś była apteką... Różnorodność można urozmaicić smaki naszego miasta festiwalami i nie przegap nie tylko wielogatunkowego - Luhovany Vincent, ale także tych, które odbywają się w okolicznych wsiach. Uwierzylibyście, że wciąż jesteśmy tylko w Luhačovicach? Nie wspomnieliśmy nawet o Białych Karpatach po czeskiej i słowackiej stronie, Vizovickich Wzgórzach, Vlachovicach z tradycyjną suszarnią ziół i owoców, typowych chatach z bali w Valašskich Kloboukach, z których najstarsza pochodzi z XVIII wieku, kościół pielgrzymkowy Malenisko nad Provodem, Uherský Brod, Zlín, gdzie można podążać śladami Baty... Moglibyśmy tak poważnie wymieniać długo. Ale wiesz, że nie musisz nic robić. Wybierz, co Cię interesuje i co chcesz lub nie chcesz robić… Mamy dla Ciebie mały prezent - mapę. Cokolwiek chcesz wiedzieć, po prostu zapytaj nas - chętnie Ci doradzimy, a dla ciekawskich załączamy link z poradami: https://www.zlinsko-luhacovicko.cz/misto/vylety.

Podziel się, co fajnego można robić u Ciebie i w okolicy. Napisz tak, jak umiesz, my zajmiemy się redakcją.

Icon

Dla tych, co chcą relaksu

Ścieżki leśne

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla tych, co chcą relaksu

Icon

Dla hedonistów

Jacuzzi
Kąpiele termalne / gorące źródła

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla hedonistów

Icon

Dla sportowców

Wyciąg narciarski (1,5 km)
Trasy rowerowe szosowe
Trasy rowerowe górskie
Jazda konna (3 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla sportowców

Icon

Dla łaknących sztuki

Lázenské náměstí (2,5 km)
Art Gallery (2,6 km)
Muzeum Luhačovického Zálesí Luhačovice (1,7 km)
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně (20 km)
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla łaknących sztuki

Icon

Zabytki

zámek Luhačovice (1,2 km)
zámek Vizovice (20 km)
drevenice ve Valašských Kloboukách (27,5 km)
hrad Malenovice (22,8 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Zabytki

A co dla dzieci?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Jeśli nasz ogródek jest za mały, wybierzcie się razem na miasto i wypróbujcie grę miejską Hurra! I możesz się nim cieszyć nawet z najmłodszymi. Punktem wyjścia jest centrum informacyjne w Luhačovicach, skąd można wspólnie wyruszyć w poszukiwaniu tajnego kodu do skarbu. A jeśli zabraknie Ci energii podczas poszukiwań, co powiesz na zatrzymanie się w sklepie z czekoladą?

Na jakie atrakcje mogą liczyć dzieci i ich rodzice? Skrobnij kilka słów.

Icon

Atrakcje dla dzieci

Spanie w namiocie w ogrodzie
Fajne drzewa do wspinania
Oglądanie gwiazd przez teleskop
Dużo bezpiecznej przestrzeni do biegania
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Atrakcje dla dzieci

Icon

Dodatkowo dostępne

Łóżeczko dla niemowląt

Zrobione! Możesz edytować tagi Dodatkowo dostępne

Jak dojadę?

Icon Samochodem

Nasz adres: Ulice Branka, Luhačovice, Zlin i okolice, Czechy

Przetłumaczone przez Google Translate.

Dojazd samochodem do domku jest możliwy ulicą Branka, ostatnie kilkaset metrów polną drogą - bez obaw. Zostaniesz nagrodzony absolutnym spokojem wokół domku, minimum sąsiednich budynków i zerowym ruchem wokół. Parking jest dostępny tuż obok ogrodu.

Wyznacz trasę w Google Maps

Wpisz adres i opisz jak można do Ciebie dojechać.

Ile zapłacę?

Notification icon
Wiesz, że umówiliśmy się z Gospodarzami, że ceny na Slowhopie będą takie same lub niższe, niż gdziekolwiek indziej? Jeśli masz wrażenie, że jest inaczej, daj nam znać na hop@slowhop.com

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd
Dodatkowe informacje o cenach
Opłata za pobyt w wysokości 50 CZK / osoba dorosła / noc jest płatna na miejscu gotówką

Dodaj ceny

Zasady miejsca

Icon Nie akceptujemy zwierząt
Icon Maksymalna liczba gości: 8 osób

Edytuj podstawowe zasady wynajmu

Icon Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od godziny 15:00
Wyjazd do godziny 10:00
Trzymamy się ustalonych godzin zameldowania / wymeldowania

Edytuj godziny przyjazdu i wyjazdu

Icon Pozostałe zasady
1. Palenie jest zabronione. 2. Imprezy/imprezy są zabronione. 3. Zwierzęta nie są akceptowane.

Edytuj pozostałe zasady

Opinie

Oj to jest miejsce nówka sztuka, dlatego na razie tutaj pusto.