Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Teraz jeszcze nic nie płacisz.
Tutaj też zadasz pytania.

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Casa el Escaño

Hiszpania, Teneryfa, Granadilla de Abona

Apartament 1 dom

Wpisz nazwę swojego miejsca


Icon

Bez zwierzaków

Icon

dla gości od lat 1

Icon

Jedzenie we własnym zakresie

Zrobione! Możesz edytować tagi

Przetłumaczone przez Google Translate.
Montaña Roja („Czerwona Góra”) na samym południu Teneryfy była bardzo szanowana przez tubylców z Wysp Kanaryjskich, Guanczów. Innym bardzo bliskim wzniesieniem jest Montaña Bocinegro, wychodnia Czerwonej Góry. W czasie podboju przez Hiszpanów na początku XV wieku niewiele było doniesień na temat tego obszaru. Być może czarownice rdzennych mieszkańców zebrały swój sabat przy stosunkowo spokojnej plaży Playa La Tejita i kąpały się w oceanie przy pełni księżyca. Wiadomo na pewno, że w El Médano, mieście w gminie Granadilla de Abona, odbywały się sporty wodne i zabawy. Na Montaña Bocinegro musiało być idealnie, bo w Playa La Tejita wylewają się spokojniejsze morza. Po zebraniu plonów podczas pierwszej sierpniowej pełni księżyca Guanczowie obchodzili „Beñesmen”/„Beñesmer”, ich najważniejsze święto, które uważano za „Nowy Rok”. W tym dniu dziękowali i prosili swoich bogów, odprawiając rytuał rozbijania gánigo – małych ręcznie robionych glinianych garnków – pełnych mleka i miodu oraz rytuał zielonych świec. Elementy święta zostały później schrystianizowane, ale dziś różne grupy nadal organizują wydarzenia kulturalne z okazji Beñesmen / -mer.

Tutaj Slowhop opisuje Twoje miejsce.

Gospodarz:
Maribel
Od ponad 15 lat pracuję w hotelarstwie i apartamentach turystycznych. W zeszłym roku założyłem firmę, w której zarządzam domami turystycznymi, domami wiejskimi i apartamentami turystycznymi. Casa el Escaño jest najładniejszym z nich. Od gości nasz zespół otrzymał jak dotąd tylko dobre opinie, ale pracujemy jak lokomotywa, aby tak pozostało. Zaczynamy krok po kroku, stawiając na pierwszym miejscu jakość obsługi gości.

Imię, nazwisko i zdjęcie możesz edytować w Twoich ustawieniach.

Przejdź do ustawień
Icon

O nas

Znamy języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski
Na miejscu zaopiekuje się Wami nasza recepcja i zespół

Zrobione! Możesz edytować tagi O nas

Icon

Eko Alert

Mamy kosmetyki i środki czystości w opakowaniach wielorazowego użytku
Promujemy segregację śmieci wśród Gości
Współpracujemy z lokalną społecznością
Sadzimy i pielęgnujemy drzewa
expand więcej

Zrobione! Możesz edytować tagi Eko Alert

Icon

Nasze uroki

Zapach wsi

Zrobione! Możesz edytować tagi Nasze uroki

Icon

Dbamy o Was

Dezynfekujemy pokoje pomiędzy rezerwacjami
Bezkontaktowe przekazanie kluczy
Pościel prana w wysokich temperaturach
Apteczka

Zrobione! Możesz edytować tagi Dbamy o Was

Ładny widok na dolinę z patio
Ładny widok na dolinę z patio
Projekt domu nawiązuje do starej architektury kanaryjskiej
Projekt domu nawiązuje do starej architektury kanaryjskiej
Szybkie łącze internetowe i Wi-Fi, idealne do pracy
Szybkie łącze internetowe i Wi-Fi, idealne do pracy
W pobliżu przebiegają szlaki piesze i rowerowe
W pobliżu przebiegają szlaki piesze i rowerowe
W połowie drogi między Atlantykiem a górą Pico del Teide
W połowie drogi między Atlantykiem a górą Pico del Teide
Tylko 16 kilometrów od lotniska Tenerife South
Tylko 16 kilometrów od lotniska Tenerife South

Tutaj Slowhop dodaje i opisuje ikony. Możesz je edytować.

Gdzie będę spać?

Icon 1 dom
Icon do 6 osób
Icon 120 m²
Icon łazienka: 2
Icon bardzo duże łóżko podwójne : 1
Icon pojedyncze łóżko : 4
Icon bez zwierzaków

Edytuj tagi główne sekcji: Gdzie będę spać?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
¡Bienvenido a Casa el Escaño! Nasz "House of Seat" położony jest w połowie drogi między Oceanem Atlantyckim a najwyższą górą całej Hiszpanii, Pico del Teide, w południowej części Teneryfy. Możesz dotrzeć do tego miejsca przez większe z dwóch międzynarodowych lotnisk, Tenerife South Airport, które znajduje się w naszej gminie, Granadilla de Abona. Projekt domu przypomina starą kanaryjską architekturę z białymi ścianami i otwartymi przestrzeniami. Posiada 3 sypialnie: główna sypialnia z podwójnym łóżkiem i pozostałe 2 sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami w każdej. Znajdziecie tu również dwie łazienki z prysznicem. W salonie znajduje się telewizor (z Google Chromecastem), biurko i książki. W pełni wyposażona kuchnia ma wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy. Duży taras z leżakami, stołem jadalnym i miejscem do grillowania zaprasza na relaksującą kąpiel w słońcu, grilla na świeżym powietrzu lub lampkę wina wieczorem, obserwując niebo pełne gwiazd. Poza tym masz stąd ładny widok na dolinę.

Tutaj Slowhop opisze Twoje spanie. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Przestrzeń wspólna

Jadalnia
Salon z kanapami
Taras

Zrobione! Możesz edytować tagi Przestrzeń wspólna

Icon

Ogród

Grill
Hamakowisko
Stoliki w ogrodzie

Zrobione! Możesz edytować tagi Ogród

Icon

Fale

Szybki Internet / WiFi
Umiarkowany zasięg telefonu
Telewizor tylko w części wspólnej

Zrobione! Możesz edytować tagi Fale

Icon

Dla Twojego komfortu

Sprzątamy przed przyjazdem
Ręczniki (komplet na pobyt)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla Twojego komfortu

Co będę jeść?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Kuchnia domu jest wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania i przygotowywania ulubionych posiłków: lodówkę, kuchenkę, kuchenkę mikrofalową, toster, czajnik, a także wszystko, czego potrzebujesz do gotowania i jedzenia. Supermarkety i rynki rolników są blisko, aby towary mogły wypełnić lodówkę. Poza tym na dużym tarasie czeka na Ciebie miejsce do grillowania, dzięki czemu możesz przygotowywać dania z grilla na świeżym powietrzu i cieszyć się otoczeniem na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz zjeść na mieście, możemy również polecić Ci restauracje w okolicy, które serwują autentyczne kanaryjskie smaki.

Tutaj Slowhop opisze Twoje jedzenie. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Jedzenie na miejscu

Lokalne produkty(wino)

Zrobione! Możesz edytować tagi Jedzenie na miejscu

Icon

Polecamy pobliskie restauracje

Restaurante Cumbres de Abona in Calle Las Cumbritas (0,8 km)
Tasca Tierras Del Sur in Calle de Pedro González Gómez (3,1 km)
Restaurante Las Fuentes in Calle la Orchilla (5,6 km)
Tasca La Cantera in Calle la Cantera (3,3 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Polecamy pobliskie restauracje

Icon

W pobliżu kupisz eko-produkty

fresh groceries on Thursdays at Mercadillo del agricultor (Farmers market) in Calle el Calvario (4,6 km)
Butcher Carniceria Lucio in Calle de Chasna (4,2 km)
fresh groceries on Saturdays and Sundays in San Isidro at Mercado del Agricultor de San Isidro (Farmers market) in San Isidro (15,6 km)
Mercadona in Avenida Fundador Gonzalo González (4,6 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi W pobliżu kupisz eko-produkty

Icon

Najbliższe sklepy

DIALPRIX almacén in Calle Isaac de Vega (3 km)
Mercadona in Avenida Fundador Gonzalo González (4,6 km)
Supermercado Chary in Charco del Pino (3,5 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Najbliższe sklepy

Czy nie będę się nudzić?

Icon W górach

Edytuj tagi główne sekcji: Czy nie będę się nudzić?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Nasza gmina Granadilla zajmuje ogromny obszar 155 kilometrów kwadratowych, więc ma wiele do zaoferowania, ale nadal nie jest popularnym miejscem turystycznym, zamiast tego ma wiele zabytków na uboczu. Jest to bardzo atrakcyjny obszar dla miłośników autentycznej turystyki śródlądowej, kontemplacji emblematycznych budynków, którzy chcą skosztować tamtejszych win i gastronomii. Możesz zobaczyć i odwiedzić domy w jaskiniach, chaty, fontanny, źródła i ścieżki, które zapraszają do zagubienia się w naturze. Możesz albo udać się na południe i wykąpać się w Atlantyku, albo na północ i wspiąć się na najwyższą górę całej Hiszpanii, Pico del Teide. Cały teren jest idealny dla miłośników trekkingu, kolarstwa górskiego, obserwacji gwiazd lub - jeśli się odważysz - wspinaczki w wąwozach. Niektórzy z naszych doświadczonych gości przyjeżdżają do naszego domu z własnymi rowerami, ale rowery można wypożyczyć również w Bike point Tenerife, który ma 3 sklepy na wyspie (więcej informacji na stronie https://bikepointtenerife.com/). Nadmorskie miasteczko El Médano („Wydma”) służy jako miejsce wielu ważnych zawodów windsurfingowych. Również La Montaña Roja („Czerwona Góra”), stożek wulkaniczny, znajduje się w El Médano i jest chronionym rezerwatem przyrody. Jego odkrywka, Montaña Bocinegro, znajduje się zaledwie kilkaset metrów dalej, powinieneś zobaczyć je oba. Jednym z raczej turystycznych zabytków jest jaskinia-sanktuarium Santo Hermano Pedro (Cueva del Santo Hermano Pedro) w pobliżu El Médano i na końcu pasa startowego lotniska Tenerife South. Jaskinia była używana przez hiszpańskiego świętego i misjonarza Piotra z Saint Joseph de Betancur y Gonzáles jako miejsce modlitwy i schronienia przed atakiem piratów. W tej jaskini stał ze swoją trzodą, aby odpocząć, odzyskać siły i ponownie udać się do swojej małej wioski na wyżynach Vilaflor. Obecnie podczas kwietniowego święta Świętego, setki pielgrzymów przemierzają trasę „Camino del Hermano Pedro”, duszpasterską trasę z Vilaflor do jaskini Santo.

Tutaj Slowhop opisze Twoje atrakcje. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Dla tych, co chcą relaksu

Ścieżki leśne
Szlak górski (2 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla tych, co chcą relaksu

Icon

Dla sportowców

Trasy biegowe (1 km)
Trasy rowerowe szosowe (2 km)
Trasy rowerowe crossowe (2 km)
Trasy rowerowe górskie (2 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla sportowców

Icon

Dla łaknących sztuki

Open-air museum "Arte al aire libre" in El Roque (8,8 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Dla łaknących sztuki

Icon

Zabytki

Historical center of Granadilla (3 km)
Pico del Teide mountain (46 km)
La Montaña Roja and La Montaña Bocinegro near the beach of La Tejita (16,6 km)
Cueva del Santo Hermano Pedro in Carretera al Hermano Pedro directly next to the Airport South (14,2 km)

Zrobione! Możesz edytować tagi Zabytki

Coś dla pracujących?

Icon Na zdalną pracę solo
Casa el EscañoCoś dla pracujących?

Przejdź do edycji zdjęć Photo edit

Przetłumaczone przez Google Translate.
Jeśli chcesz trochę popracować, a więc popracować i jednocześnie cieszyć się pobytem na Teneryfie, Casa el Escaño jest dla Ciebie bardzo dobrą opcją! Posiadamy strefę ze stołem roboczym, gdzie możesz w pełni skupić się na swoich projektach, a dzięki naszemu szybkiemu łączu Internet/W-Fi możesz również prowadzić spotkania online w stabilnej i dobrej jakości. Dzięki naszej lokalizacji w spokojnej okolicy na wzgórzu, nie będzie słychać głośnych dźwięków z zewnątrz ani przeszkadzających w koncentracji.

Tutaj Slowhop opisze informacje o możliowściach pracy zdalnej. Jeśli chcesz możesz coś wypełnić albo edytować.

Icon

Internet

Szybki Internet / WiFi

Zrobione! Możesz edytować tagi Internet

Icon

Udogodnienia

Wspólna przestrzeń do pracy
Wspólny stół do pracy

Zrobione! Możesz edytować tagi Udogodnienia

Jak dojadę?

Icon Samochodem

Nasz adres: Calle el Faro 5, Granadilla de Abona, Teneryfa, Hiszpania

Przetłumaczone przez Google Translate.

Znajdujemy się zaledwie 16 kilometrów od lotniska Tenerife South, stamtąd należy jechać południową autostradą TF-1 w kierunku zachodnim do Chuchurumbache i zjechać z niej, aby wjechać do miasta. Przejeżdżamy przez miasto jego główną drogą Avenida Santa Cruz i trzymamy się tej drogi, także gdy przechodzi ona w autostradę TF-64. W Granadilla zjedź z TF-64 w lewo i wjedź na Calle el Calvario, która przechodzi w TF-21 i jedź drogą. po ok. Po 3,5 km zjeżdżasz z drogi w prawo do Calle Zurrones, jedź nią kilkaset metrów, skręć w prawo i od razu w lewo na Calle Buen Viaje. Po prawie 500 metrach skręć w pierwszą ulicę w lewo, Calle el Faro, numer 5 znajduje się po lewej stronie.

Zobacz w Google Street View

Wyznacz trasę w Google Maps

Icon Transportem publicznym

Najbliższe przystanki

Przetłumaczone przez Google Translate.

Autobus: Cruz de Tea (0,5 km)
Z dworca autobusowego Cruz de Tea - obsługiwanego przez linie autobusowe 474 i 475 - idziesz bezimienną drogą obok dworca przez około 200 metrów i skręcasz w lewo na Calle Buen Viaje. Po prawie 500 metrach skręć w pierwszą ulicę w lewo, Calle el Faro, numer 5 znajduje się po lewej stronie.

Wpisz adres i opisz jak można do Ciebie dojechać.

Ile zapłacę?

Notification icon
Wiesz, że umówiliśmy się z Gospodarzami, że ceny na Slowhopie będą takie same lub niższe, niż gdziekolwiek indziej? Jeśli masz wrażenie, że jest inaczej, daj nam znać na hop@slowhop.com

Dodaj liczbę osób i daty żeby sprawdzić cenę i dostępność

Goście
Liczba gości
Daty
Przyjazd
Wyjazd

Dodaj ceny

Zasady miejsca

Icon Minimalny wiek gości: 1 lat
Icon Nie akceptujemy zwierząt
Icon Maksymalna liczba gości: 6 osób
Icon Cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 09:00

Edytuj podstawowe zasady wynajmu

Icon Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od godziny 15:00 do godziny 21:00
Wyjazd do godziny 11:00
W miarę możliwości przyspieszymy zameldowanie / opóźnimy wymeldowanie (prosimy o kontakt tuż przed przyjazdem)

Edytuj godziny przyjazdu i wyjazdu

Icon Pozostałe zasady
Dodatkowe zasady, regulamin domu: ------------------------------------- Zgodność z zasadami wynajmu apartamentów wakacyjnych jest wymogiem umowy. Nieprzestrzeganie poniższych punktów może prowadzić do sankcji, takich jak utrata lub ograniczenie gwarancji. 1. POTRZEBY a. Wszyscy goście (oraz wszystkie inne osoby odwiedzające obiekt) podczas pobytu zobowiązani są do przestrzegania zasad określonych w niniejszym dokumencie. b. Goście muszą niezwłocznie poinformować właściciela/zarządcę o wszelkich sporach i/lub skargach sąsiadów. 2. HAŁAS I WIZYTY a. W tym obiekcie mogą przebywać małoletnie dzieci. Goście ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo towarzyszących im dzieci podczas całego pobytu oraz za niedogodności poniesione przez innych mieszkańców gminy. b. Goście i ich goście muszą zachowywać się tak cicho, jak to możliwe, aby nie przeszkadzać innym mieszkańcom społeczności, zwłaszcza w okresach snu (od 22:00 do 9:00) oraz przy przyjeździe i wyjeździe z obiektu. c. Nadmierny hałas jest zabroniony w każdym czasie i może doprowadzić do zakończenia pobytu gościa, wydalenia, utraty kwoty wpłaconej za cały pobyt oraz zmniejszenia kaucji. d. Obowiązuje bezwzględny zakaz gości i ich gości zachowywania się lekceważąco w stosunku do mieszkańców gminy. mi. Goście są odpowiedzialni za nieprzekraczanie liczby przyjmowanych klientów. f. Wszyscy goście muszą przestrzegać zasad określonych w niniejszym dokumencie. g. Jeśli osoba niezakwaterowana chce spędzić noc w obiekcie, musi zostać o tym powiadomiona i zatwierdzona podczas procesu rezerwacji i będzie podlegać wszelkim dodatkowym kosztom wskazanym w cenie końcowej. 3. UŻYWAĆ a. Całkowicie ZABRONIONY jest wszelkiego rodzaju imprezy i zgromadzenia wielu osób. b. Na każdym małym zgromadzeniu należy wziąć pod uwagę określone już zasady dotyczące hałasu, sąsiedztwa i gości. 4. ŚMIECI a. Goście i ich goście będą obchodzić się z odpadami i recyklingiem zgodnie z instrukcjami opisanymi poniżej i nie będą pozostawiać odpadów w przestrzeniach wspólnych lub publicznych. b. Wychodząc z domu muszą zostawić śmieci i nieczystości w miejscach do tego przystosowanych. 5. BEZPIECZEŃSTWO a. Za każdym razem, gdy goście opuszczają obiekt, Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że okna i drzwi są szczelnie zamknięte, aby zachować bezpieczeństwo i zapobiec uszkodzeniom spowodowanym deszczem. b. Klienci powinni wyłączać światła, klimatyzatory, wentylatory i urządzenia elektroniczne, gdy nie są potrzebne, aby oszczędzać energię. Nie musisz zostawiać włączonego klimatyzatora, gdy nie ma Cię w domu. 6. BALKON, TARAS a. (Jeśli dotyczy) Goście muszą nadzorować każde dziecko przebywające na balkonach i tarasach. 7. TYTOŃ a. Palenie jest zabronione wewnątrz obiektu. Na terenach zewnętrznych zostaną wyznaczone do tego miejsca. b. Niedopałki powinny trafiać do przewidzianych do tego popielniczek, a nie na ziemię. W przypadku niespełnienia tej zasady część kaucji zostanie zatrzymana przez właściciela/zarządcę. 8. ZWIERZĘTA a. Zwierzęta nie są akceptowane w tym apartamencie. 9. USZKODZENIA a. Wszelkie uszkodzenia należy jak najszybciej zgłosić właścicielowi/kierownikowi lub operatorowi. W przypadku niespełnienia tej zasady część kaucji zostanie zatrzymana przez właściciela/zarządcę. b. W celu uniknięcia uszkodzeń zabronione jest przenoszenie mebli z jednego pokoju do drugiego bez uprzedniej zgody właściciela/zarządcy. c. Ręczników w łazience nie wolno opuszczać obiektu (np. na plaży). 10. OPUSZCZENIE MIEJSCA ZAKWATEROWANIA a. Zawsze zostawiaj zamknięte okna i drzwi, kiedy wychodzisz z domu. b. W dniu wyjazdu klucze pozostaną w apartamencie. c. Śmietnik znajduje się obok wejścia do domu, klucz jest ten sam. d. Pojemniki na śmieci znajdują się wewnątrz tego pomieszczenia. 11. INFORMACJE DLA: AWARYJNE a. W nagłych przypadkach numer telefonu to: 647 323 403. b. Ogólny numer alarmowy to 112. 12. ZGODNOŚĆ a. Nieprzestrzeganie któregokolwiek z tych postanowień stanowi naruszenie warunków umowy najmu wakacyjnego. b. Właściciel/zarządca ma prawo przerwać pobyt gościa, jeżeli gość nie przestrzega regulaminu tego domu lub powoduje niedogodności dla mieszkańców gminy.

Edytuj pozostałe zasady

Opinie

Oj to jest miejsce nówka sztuka, dlatego na razie tutaj pusto.