Speichern Fotos ansehen

Wesele w Siedlisku Polanka

Automatisch übersetzt mit Google Translate

Marzy Wam się wesele cygańskie, w stylu boho lub z filmowym tematem przewodnim? My uwielbiamy absolutnie każdy pomysł (a im bardziej niecodzienny, tym lepiej!), doradzimy, pomożemy i podpowiemy, gdzie ustawić strategiczne elementy imprezy.

U nas zorganizujecie imprezę, którą Goście nazwą "imprezą stulecia". Gwarantujemy, że będzie luźno, bez zadęcia i niepotrzebnych nerwów. Zadbamy, aby miejsce wyglądało, tak jak sobie wymarzyliście. Wesprzemy Was w przygotowaniach i skontaktujemy z zaufanymi dostawcami.

Zorganizowaliśmy wiele wesel i każde sprawiało nam ogromną radość. Asia powiedziała, że przygotowanie miejsca na najważniejszą uroczystość w życiu, to to, co kocha robić najbardziej. Asia jest wedding plannerką, ukończyła wiele szkoleń (m.in. z organizacji przyjęć), aby każda organizowana w Siedlisku impreza była tą najlepszą, najpiękniejszą i niezapomnianą - nie mogliście się znaleźć w lepszych rękach!

To co, gotowi na wesele? My już czekamy!

Joanna Dróżdż

In den letzten 10 Jahren haben wir zusammen ein Restaurant in Warschau geführt, aber wir haben lange von unserem Stück Land geträumt, auf dem wir leben und Gäste empfangen konnten. Ein Ort, an dem Sie vom ersten Moment an das Gefühl haben, sich mit vollen Brüsten auszuruhen und zu atmen - naturnah, voller Waldmagie und beruhigendem Vogelgesang.

Kamil plante Agrotourismus und ich wollte romantische Hochzeiten in einer charmanten Scheune organisieren. Zusammen träumten wir von zwei Töchtern. Die erste - Pola ist bereits 5 Jahre alt und es ist unmöglich, sie nicht zu bemerken, und wir warten immer noch auf die zweite - Ania.

Vor einem Jahr fanden wir diesen ungewöhnlichen Lebensraum auf einer Lichtung mitten im Wald. Wir hatten sofort das Gefühl, dass dies der Ort ist, an dem sich jeder entspannen und ausruhen kann und den wir Siedlisko Polanka nennen werden.

Kommen Sie und treffen Sie uns, unsere Tochter und die widerspenstigen Katzen.
proponujemy ślub w zieleni: w brzozowej alei lub na polanie pośród drzew
nasza stodoła z czerwonej cegły pomieści 160 osób
do Waszej dyspozycji ogromny czterohektarowy teren
mamy tu także strefę czill z leżakami, hamakami i kanapą
polecimy Wam zaufanych dostawców, catering i noclegi
w 6 namiotach glampingowych wyśpi się 28 osób

Programm

Mamy tu dla Was:

- miejsce na ślub plenerowy w brzozowej alei,
- całe siedlisko na wyłączność (łącznie 4 ha),
- stodołę z czerwonej cegły,
- kuchnię dostępną dla cateringu,
- 6 namiotów glampingowych pięcioosobowych,
- strefę relaksu z leżakami i hamakami,
- stoły i krzesła

Nasze siedlisko jest położone...
w środku lasu. Ma łącznie 4 ha, gdzie większość to lasy i polany. Stodoła jest zbudowana z czerwonej i białej cegła, ma 220 m2 powierzchni i jest wysoka na 9m. Na tyłach stodoły ciągnie się długa na 200 m brzozowa aleja idealna na ceremonię zaślubin. mehr

Wo werde ich schlafen?

Posiadamy 6 namiotów glampingowych (dwa czteroosobowe i cztery pięcioosobowe). Gdyby była potrzeba przenocowania większej grupy osób w pokojach, to wskażemy Wam pobliskie agroturystyki i hotele.

Was werde ich essen?

Nie mamy swojej kuchni, ale mamy 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej i mnóstwo branżowych znajomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami cateringowymi. Mamy kilku sprawdzonych szefów kuchni, wiemy co i gdzie ustawić, żeby kazdy trafił do najlepszych kąsków i nigdy... nie polecimy Wam niesprawdzonych dostawców.

Jeżeli będziecie chcieli, to zorganizujemy dla Was:
- barmana,
- prosecco vana,
- food-trucka

Mamy tu zarówno miejsce, jak i ochotę na kulinarne szaleństwa, więc jeżeli marzy się Wam włoski stół, polskie przysmaki albo śródziemnomorskie delicje - dawajcie znać! Pomożemy!
mehr

Was werde ich unternehmen?

Do Waszej dyspozycji oddajemy:
- całe 4 ha terenu skąpanego po uszy w zieleni,
- piękną brzozową aleję, po której można spacerować bosymi stopami lub zorganizować ślub w plenerze,
- dwa miejsca na ognisko,
- strefy relaksu z hamakami i leżakami,
- łóżko z baldachimem pod siedemdziesięcio letnią...
jabłonią,
- wygodną kanapę z palet.

Niezależnie w jakiej formie będziecie chcieli zorganizować Wasz ślub i wesele my dopilnujemy aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ograniczyć może Was jedynie wyobraźnia, jesteśmy elastyczni więc jeżeli marzycie o weselu innym niż wszędzie, to Polanka jest miejscem idealnym na wszelkie szalone pomysły! Jesteśmy do waszej dyspozycji, służymy dobrą radą i pomocą.
mehr

Was gibt es dort für Kinder?

Przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci z piaskownicą, plenerową kuchnia, huśtawka i trampoliną - z doświadczenia wiemy, że pozwoli im to na długie godziny zająć się zabawą. Nasze Siedlisko to przede wszystkim ogromny teren do wybiegania się, gry w piłkę czy babingtona, a dla miłośników zwierząt... polecamy sesje tulenia z naszymi kotkami.

Współpracujemy również z animatorkami, które skutecznie zajmą dzieciaki najróżniejszymi aktywnościami.
mehr

Video

Preis


Napisz do nas, wyślemy Ci ofertę.

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

Regeln der Unterkunft

Akzeptierte Tiere:

kleine Hunde, mittelgroße Hunde, große Hunde, Katzen

Höchstanzahl an Gästen: 158 Personen

Standard Mindestaufenthalt: 1 Tage

Zahlungs- und Buchungsbedingungen

  • Płatność gotówką na miejscu
Adresse
  • Wola Polska 56
  • 05-306 Jakubów

Wie kommt man dahin?

W Google Maps wpiszcie Siedlisko Polanka, a dojedziecie na na miejsce.

Meinungen