Save See photos

Wesele w Siedlisku Polanka

Translated automatically with Google Translate

Marzy Wam się wesele cygańskie, w stylu boho lub z filmowym tematem przewodnim? My uwielbiamy absolutnie każdy pomysł (a im bardziej niecodzienny, tym lepiej!), doradzimy, pomożemy i podpowiemy, gdzie ustawić strategiczne elementy imprezy.

U nas zorganizujecie imprezę, którą Goście nazwą "imprezą stulecia". Gwarantujemy, że będzie luźno, bez zadęcia i niepotrzebnych nerwów. Zadbamy, aby miejsce wyglądało, tak jak sobie wymarzyliście. Wesprzemy Was w przygotowaniach i skontaktujemy z zaufanymi dostawcami.

Zorganizowaliśmy wiele wesel i każde sprawiało nam ogromną radość. Asia powiedziała, że przygotowanie miejsca na najważniejszą uroczystość w życiu, to to, co kocha robić najbardziej. Asia jest wedding plannerką, ukończyła wiele szkoleń (m.in. z organizacji przyjęć), aby każda organizowana w Siedlisku impreza była tą najlepszą, najpiękniejszą i niezapomnianą - nie mogliście się znaleźć w lepszych rękach!

To co, gotowi na wesele? My już czekamy!

Joanna Dróżdż

For the last 10 years we have been running a restaurant together in Warsaw, but we have long dreamed of our piece of land where we could live and receive guests. A place where from the very first moments you feel that you are resting and breathing with full breasts - close to nature, filled with forest magic and soothing singing of birds.

Kamil was planning agritourism, and I wanted to organize romantic weddings in a charming barn. Together we dreamed of two daughters. The first one - Pola is already 5 years old and it is impossible not to notice her, and the second - Ania is still waiting.

A year ago, we found this unusual habitat in a clearing in the middle of the forest. We immediately felt that this is the place where everyone will be able to relax, rest and which we will call Siedlisko Polanka.

Come meet us, our daughter and the unruly cats.
proponujemy ślub w zieleni: w brzozowej alei lub na polanie pośród drzew
nasza stodoła z czerwonej cegły pomieści 160 osób
do Waszej dyspozycji ogromny czterohektarowy teren
mamy tu także strefę czill z leżakami, hamakami i kanapą
polecimy Wam zaufanych dostawców, catering i noclegi
w 6 namiotach glampingowych wyśpi się 28 osób

Program

Mamy tu dla Was:

- miejsce na ślub plenerowy w brzozowej alei,
- całe siedlisko na wyłączność (łącznie 4 ha),
- stodołę z czerwonej cegły,
- kuchnię dostępną dla cateringu,
- 6 namiotów glampingowych pięcioosobowych,
- strefę relaksu z leżakami i hamakami,
- stoły i krzesła

Nasze siedlisko jest położone...
w środku lasu. Ma łącznie 4 ha, gdzie większość to lasy i polany. Stodoła jest zbudowana z czerwonej i białej cegła, ma 220 m2 powierzchni i jest wysoka na 9m. Na tyłach stodoły ciągnie się długa na 200 m brzozowa aleja idealna na ceremonię zaślubin. more

Where will I sleep?

Posiadamy 6 namiotów glampingowych (dwa czteroosobowe i cztery pięcioosobowe). Gdyby była potrzeba przenocowania większej grupy osób w pokojach, to wskażemy Wam pobliskie agroturystyki i hotele.

What will I eat?

Nie mamy swojej kuchni, ale mamy 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej i mnóstwo branżowych znajomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami cateringowymi. Mamy kilku sprawdzonych szefów kuchni, wiemy co i gdzie ustawić, żeby kazdy trafił do najlepszych kąsków i nigdy... nie polecimy Wam niesprawdzonych dostawców.

Jeżeli będziecie chcieli, to zorganizujemy dla Was:
- barmana,
- prosecco vana,
- food-trucka

Mamy tu zarówno miejsce, jak i ochotę na kulinarne szaleństwa, więc jeżeli marzy się Wam włoski stół, polskie przysmaki albo śródziemnomorskie delicje - dawajcie znać! Pomożemy!
more

What will I do?

Do Waszej dyspozycji oddajemy:
- całe 4 ha terenu skąpanego po uszy w zieleni,
- piękną brzozową aleję, po której można spacerować bosymi stopami lub zorganizować ślub w plenerze,
- dwa miejsca na ognisko,
- strefy relaksu z hamakami i leżakami,
- łóżko z baldachimem pod siedemdziesięcio letnią...
jabłonią,
- wygodną kanapę z palet.

Niezależnie w jakiej formie będziecie chcieli zorganizować Wasz ślub i wesele my dopilnujemy aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ograniczyć może Was jedynie wyobraźnia, jesteśmy elastyczni więc jeżeli marzycie o weselu innym niż wszędzie, to Polanka jest miejscem idealnym na wszelkie szalone pomysły! Jesteśmy do waszej dyspozycji, służymy dobrą radą i pomocą.
more

What's for children?

Przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci z piaskownicą, plenerową kuchnia, huśtawka i trampoliną - z doświadczenia wiemy, że pozwoli im to na długie godziny zająć się zabawą. Nasze Siedlisko to przede wszystkim ogromny teren do wybiegania się, gry w piłkę czy babingtona, a dla miłośników zwierząt... polecamy sesje tulenia z naszymi kotkami.

Współpracujemy również z animatorkami, które skutecznie zajmą dzieciaki najróżniejszymi aktywnościami.
more

Video

Price


Napisz do nas, wyślemy Ci ofertę.

Payment and booking conditions

Place rules

Accepted animals:

small dogs, medium dogs, big dogs, cats

Maximum number of guests: 158 people

Standard minimum period: 1 days

Payment and booking conditions

  • Cash on the spot
Address
  • Wola Polska 56
  • 05-306 Jakubów

How to get here?

W Google Maps wpiszcie Siedlisko Polanka, a dojedziecie na na miejsce.

Opinions