Bieniasze 2 B, 14-310 Bieniasze
In Western Masuria, bedding smells of wind and sun, instead of radio you can hear storks, cranes and croaking frogs. Here you live in harmony with nature and the seasons, watch the sunsets and expose your face to rain. We can accommodate 8 people in two apartments. You can take the pooch!

Oops, this offer is past its expiry date

15-01-2022 - 22-01-2022
up to 4 persons
We accept: small dogs, medium dogs, big dogs
key
Mysłaki
Booking offer
Total price for stay:

4900 3900 PLN

Prepayment amount:

3900 PLN

The remaining amount to pay:

0 PLN

The offer includes:

Spokojne ferie z trzaskającym ogniem i wyśmienitym Fondue Bourguignonne z filetem z Hereforda od naszych sąsiadów. Oferta ważna dla max. dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci do 18 roku życia Check-In od 15:00 Check-Out do 10:00 W cenie: - koszty eksploatacji: woda, ścieki, prąd, gaz, odpady, WLAN - korzystanie z łodzi wiosłowej oraz SUPów na jeziorze Bieniaskim (jeśli jezioro nie jest wtedy zamarznięte) - korzystanie z rowerów - drewno do kominka (październik - kwiecień) / koszyk drewna do kominka (maj - wrzesień), - zestaw startowy: tabletki do zmywarki, detergent do mycia naczyń, papier kuchenny, worki na śmiecie i papier toaletowy, pieprz & sól oraz BIO-oliwa z oliwek & -ocet - mały przewodnik turystyczny po Beniaskie! & okolice z ręcznie dobranymi cynkami, interesujące manufaktury, doskonałe restauracje i rustykalne gospody, ekscytujące obiekty sportowe i rekreacyjne, oryginalne gospodarstwa ekologiczne itp. - świeżo wyprana i wysuszona przez wiatr i słońce pościel, ale prosimy o przywiezienie własnych ręczników do kąpieli i na plażę - regularnie aktualizowany kalendarz eventów na fb...tylko tutaj można dowiedzieć się, co dzieje się w okolicy: targi, festiwale, sport, kultura i wiele innych. - mapa obszaru dla turystów pieszych, rowerzystów i odkrywców - jako prezent powitalny butelka soku jabłkowego z Kwasnych Jabłek lub szklanka miodu z Wowka lub kawałek sera "Ermländer" z Manufaktury Thorstena lub bochenek chleba na zakwasie od Bogdana - wszystko w najlepszej, ekologicznej jakości od naszych sąsiadów Na śniadanie możemy zorganizować pyszne produkty ekologiczne z naszej sąsiedztwa: prawdziwe bułki od piekarza, wiejskie masło, jajka od kur, które wciąż biegają po łące, miód od pszczół, które zbierają swój nektar w czystej naturze, świeżo palona kawa mielona przez Was i wiele więcej. Na przytulny wieczór przy kominku polecamy wyśmienite Fondue Bourguignonne z polędwicą z bydła Hereford od naszych sąsiadów - kulinarna rozkosz, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach: polędwica wołowa z bujnych łąk wokół Beniaskie! i dojrzewającej przez kilka tygodni, bagietki, mieszane pikle, olej rzepakowy tłoczony na zimno i oczywiście domowe Beniaskie! sos do fondue według przepisu babci. SlowFood w najlepszym wydaniu! Wystarczy, że przyniesiecie ze sobą butelkę bardzo dobrego czerwonego wina.... Albo soczyste Hereford Burgery & T-Bones na swoim grillu gazowym. Lokalne produkty i Fondue Bourguignonne nie są wliczone w cenę oraz tylko na wcześniejsze zamówienie - nie mamy niczego "w magazynie"; wszystko kupujemy dla Was świeże². Jeśli nie chcecie gotować, ale jednak chcecie zjeść na Beniaskie!: można zamówić jedzenie na wynos w Dworku po drugiej stronie jeziora (kuchnia warmińska z lokalnych produktów) lub w Miłakowie w MiDano (codzienne menu, kuchnia domowa, dostawa możliwa). Może do zobaczenia wkrótce na Beniaskie!, Agnieszka & Michael

Terms and conditions of cancellation:

Regulamin: - Ze względu na obowiązujące ograniczenia, w chwili obecnej możemy niestety powitać tylko osoby w pełni zaszczepione z ważnym certyfikatem szczepień (nie dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia). - Beniaskie! to cicha strefa 24/7 :-) wiec niestety organizacja uroczystości nie jest możliwa. - Sieć WLAN pozwala na prace z pocztą elektroniczną, surfowaniem i wideokonferencjami, a nie jest niestety przeznaczona dla bardzo dużych ilości danych, takich jak filmy, Netflix czy gry online. - Szczegółowy regulamin domu wraz z innymi dokumentami podróży otrzymacie po otrzymaniu wpłaty lub na żądanie z góry. Zasady płatności oraz rezygnacji z rezerwacji: - Pobierana przedpłata: 100% - Nie zwracamy przedpłat - ale jeśli w dniu przyjazdu jest LockDown, otrzymacie voucher na przyjazd w innym terminie. - Pozostała kwota płatna 7 dni przed przyjazdem (przelewem, Bonem Turystycznym) - Kwota depozytu: 1.000 PLN / apartament (gotówką na miejscu)