Mazurska Arkadia - review

5

Fantastycznie było. Kolejny już raz. Polecamy zarówno miejsce jak i wspaniałych gospodarzy. Nawet jak nie ma pogody to jest tam super :) będziemy wracać !

Host: Małgosia i Arek
2022-08-17

Bardzo dziękujemy za miłe słowa mimo, że pogoda zrobiła wszystkim psikusa. Zapraszamy ponownie!


5

Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek, mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu w pogodę i niepogodę a co ważne wszystkie atrakcje w cenie i bez kolejek :-) a do tego Cudowni Gospodarze. A na deser - widok bociana tuż za oknem - bezcenne :-) Na pewno wrócimy !

Host: Małgosia i Arek
2022-08-17

Bardzo się cieszymy, że urlop był udany i oczywiście zapraszamy znowu!


5

Prawdziwa Arkadia! Sielsko-anielsko, cudne widoki, gustownie urządzone, duże apartamenty. Niesamowicie mili i pomocni Gospodarze. Dodatkowym plusem jest możliwość korzystania z ogródeczka warzywnego. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy, tyle jeszcze do zobaczenia i spróbowania! :)


5

Niesamowite miejsce, cisza, spokój i wszystko czego potrzeba. Czyste i niezwykle urządzone apartamenty, przepiękny ogród i warzywno-owocowe zaplecze:). Wspaniali gospodarze, którzy o okolicy wiedzą wszystko i robią wszystko, żeby goście czuli się wyjątkowo. Mazurskiej Arkadii nie da się zapomnieć. Dziękujemy.


5

Lovely vacation, Everything was perfect!!! Very friendly host , Apartment was very comfortable, Huge garden with all you need, private lake beach with boats and games free to use... Can't wait to come back.