Užrašyti Peržiūrėti nuotraukas

Wesele w Siedlisku Polanka

Išversta automatiškai su Google Translate pagalba

Marzy Wam się wesele cygańskie, w stylu boho lub z filmowym tematem przewodnim? My uwielbiamy absolutnie każdy pomysł (a im bardziej niecodzienny, tym lepiej!), doradzimy, pomożemy i podpowiemy, gdzie ustawić strategiczne elementy imprezy.

U nas zorganizujecie imprezę, którą Goście nazwą "imprezą stulecia". Gwarantujemy, że będzie luźno, bez zadęcia i niepotrzebnych nerwów. Zadbamy, aby miejsce wyglądało, tak jak sobie wymarzyliście. Wesprzemy Was w przygotowaniach i skontaktujemy z zaufanymi dostawcami.

Zorganizowaliśmy wiele wesel i każde sprawiało nam ogromną radość. Asia powiedziała, że przygotowanie miejsca na najważniejszą uroczystość w życiu, to to, co kocha robić najbardziej. Asia jest wedding plannerką, ukończyła wiele szkoleń (m.in. z organizacji przyjęć), aby każda organizowana w Siedlisku impreza była tą najlepszą, najpiękniejszą i niezapomnianą - nie mogliście się znaleźć w lepszych rękach!

To co, gotowi na wesele? My już czekamy!

Joanna Dróżdż

Pastaruosius 10 metų Varšuvoje kartu vadovavome restoranui, tačiau seniai svajojome apie savo žemės gabalą, kuriame galėtume gyventi ir priimti svečius. Vieta, kurioje nuo pat pirmų akimirkų jaučiate, kad ilsitės ir kvėpuojate visa krūtine - arti gamtos, alsuojančios miško magija ir raminančiu paukščių dainavimu.

Kamilas planavo žemės ūkio turizmą, o aš norėjau surengti romantiškas vestuves žaviame tvarte. Kartu svajojome apie dvi dukras. Pirmoji - Polai jau 5 metai ir jos nepastebėti neįmanoma, o mes vis dar laukiame antrosios - Anios.

Prieš metus šią neįprastą buveinę radome miško viduryje esančiame kirtime. Iš karto pajutome, kad tai vieta, kur visi galės atsipalaiduoti, pailsėti ir kurią mes vadinsime „Siedlisko Polanka“.

Ateik susitikti su mumis, dukra ir nepaklusnomis katėmis.
proponujemy ślub w zieleni: w brzozowej alei lub na polanie pośród drzew
nasza stodoła z czerwonej cegły pomieści 160 osób
do Waszej dyspozycji ogromny czterohektarowy teren
mamy tu także strefę czill z leżakami, hamakami i kanapą
polecimy Wam zaufanych dostawców, catering i noclegi
w 6 namiotach glampingowych wyśpi się 28 osób

Programa

Mamy tu dla Was:

- miejsce na ślub plenerowy w brzozowej alei,
- całe siedlisko na wyłączność (łącznie 4 ha),
- stodołę z czerwonej cegły,
- kuchnię dostępną dla cateringu,
- 6 namiotów glampingowych pięcioosobowych,
- strefę relaksu z leżakami i hamakami,
- stoły i krzesła

Nasze siedlisko jest położone...
w środku lasu. Ma łącznie 4 ha, gdzie większość to lasy i polany. Stodoła jest zbudowana z czerwonej i białej cegła, ma 220 m2 powierzchni i jest wysoka na 9m. Na tyłach stodoły ciągnie się długa na 200 m brzozowa aleja idealna na ceremonię zaślubin. daugiau

Kur miegosiu?

Posiadamy 6 namiotów glampingowych (dwa czteroosobowe i cztery pięcioosobowe). Gdyby była potrzeba przenocowania większej grupy osób w pokojach, to wskażemy Wam pobliskie agroturystyki i hotele.

Ką valgysiu?

Nie mamy swojej kuchni, ale mamy 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej i mnóstwo branżowych znajomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami cateringowymi. Mamy kilku sprawdzonych szefów kuchni, wiemy co i gdzie ustawić, żeby kazdy trafił do najlepszych kąsków i nigdy... nie polecimy Wam niesprawdzonych dostawców.

Jeżeli będziecie chcieli, to zorganizujemy dla Was:
- barmana,
- prosecco vana,
- food-trucka

Mamy tu zarówno miejsce, jak i ochotę na kulinarne szaleństwa, więc jeżeli marzy się Wam włoski stół, polskie przysmaki albo śródziemnomorskie delicje - dawajcie znać! Pomożemy!
daugiau

Ar nenuobodžiausiu?

Do Waszej dyspozycji oddajemy:
- całe 4 ha terenu skąpanego po uszy w zieleni,
- piękną brzozową aleję, po której można spacerować bosymi stopami lub zorganizować ślub w plenerze,
- dwa miejsca na ognisko,
- strefy relaksu z hamakami i leżakami,
- łóżko z baldachimem pod siedemdziesięcio letnią...
jabłonią,
- wygodną kanapę z palet.

Niezależnie w jakiej formie będziecie chcieli zorganizować Wasz ślub i wesele my dopilnujemy aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ograniczyć może Was jedynie wyobraźnia, jesteśmy elastyczni więc jeżeli marzycie o weselu innym niż wszędzie, to Polanka jest miejscem idealnym na wszelkie szalone pomysły! Jesteśmy do waszej dyspozycji, służymy dobrą radą i pomocą.
daugiau

Ką veiks vaikai?

Przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci z piaskownicą, plenerową kuchnia, huśtawka i trampoliną - z doświadczenia wiemy, że pozwoli im to na długie godziny zająć się zabawą. Nasze Siedlisko to przede wszystkim ogromny teren do wybiegania się, gry w piłkę czy babingtona, a dla miłośników zwierząt... polecamy sesje tulenia z naszymi kotkami.

Współpracujemy również z animatorkami, które skutecznie zajmą dzieciaki najróżniejszymi aktywnościami.
daugiau

Video

Kaina


Napisz do nas, wyślemy Ci ofertę.

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Vietos taisyklės

Galima su gyvūnais:

maži šunys, vidutiniai šunys, dideli šunys, katinai

Maksimalus svečių skaičius: 158 žmonių

Standartinis minimalus nuomos laikotarpis: 1 dienos

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

  • Płatność gotówką na miejscu
Adresas
  • Wola Polska 56
  • 05-306 Jakubów

Kaip nuvyksiu?

W Google Maps wpiszcie Siedlisko Polanka, a dojedziecie na na miejsce.

Atsiliepimai