Užrašyti Peržiūrėti nuotraukas
Galimos datos

Weekend dla mam (bez dzieci!) na Majorce

Išversta automatiškai su Google Translate pagalba

Małgorzata Ekiert

Gosiją, Olštynianką, įsimylėjusią Varmiją ir Mozūriją, taip pat daugelyje kitų gražių Lenkijos ir pasaulio vietų, į kurias ji nori nuvesti pavargusias mamas: atsipalaidavimui ir atstatymui, bet ir nuotykiams bei šiek tiek adrenalino. Didžiąją savo suaugusio gyvenimo dalį ji praleido užsienyje, apkeliavo didelę pasaulio dalį: nuo Čilės, per Artimuosius Rytus iki Kambodžos, tačiau taip jos namus vadina Varmija. Netekėjusi gražaus vokiečio moteris, su pirmuoju kūdikiu dirže, keliavo po Izraelį, Maroką ir Maljorką. Bėgiojantis vegetaras, hipoterapeutas ir licencijuotas lauko vadovas provincijoje. Varmijos-Mozūrijos provincija. Greičiau tvirtai ant žemės, energingas ir atviras viskam naujam. Per vienišą kelionę kuprinėmis po Žaliojo Kyšulio salę, supdamasi hamake beveik tuščiame paplūdimyje, ji prisiekė čia sugrįžti - su intymia grupe mamų, kurioms reikia motinystės atostogų .. Taip gimė projektas „MamaEscape“.

Video

Kaina


Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Vietos taisyklės

Mažiausias svečių amžius: 18 metų

Maksimalus svečių skaičius: 6 žmonių

Standartinis minimalus nuomos laikotarpis: 3 dienos

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

  • Cash on the spot
  • Online transfer
Atvykimo ir išvykimo laikas
  • Atvykimas nuo18:00
  • Išvykimas iki:
Adresas
  • 07518 Lloret de Vistalegre

Atsiliepimai


fantastika!

Wyjazdy z Gosią polecam każdej kobiecie i mamie! Cały czas wracam wspomnieniami do tych kilku cudownych dni na Majorce. Były babskie rozmowy, plaża, morze, wino, klimatyczne miasteczka i urocze knajpki. Zakwaterowanie w prawdziwym majorkańskim domu. Gosia zadbała o nasze dobre samopoczucie, każdego ranka czekała na nas ze zdrowym śniadaniem a na plażę zabierała kosze pełne hiszpańskich przekąsek:) Polecam zajęcia z jogi na SUPach i otwieranie wina łyżką, gdy zabraknie korkociągu ;)) Jeżeli będzie okazja to znów zapisuję się na wspólną przygodę z MamaEscape!


fantastika!

Cudowny weekend, w cudownym towarzystwie, mnóstwo śmiechu, pogaduchy, pyszne jedzonko, wino, słońce, plaża... i ta joga na SUP-ie w "magicznych" okolicznościach ;) Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć ;) Świetna organizacja, zakwaterowanie w pięknym klimatycznym domu, weekend intensywny, pełen wrażeń i emocji. Gosia zadbała o każdy szczegół. Nie było czasu na nudę. Tego mi było trzeba. Polecam bardzo, jeśli będzie jeszcze okazja - na pewno skorzystam!


fantastika!

Mamaescape to cudowna inicjatywa🤗 Spędziłyśmy wyjątkowy czas w magicznym miejscu. Dosłownie mogłyśmy poczuć się jak w raju 🥰 Gosia o wszystkim pomyślała i cudownie się nami zaopiekowała, nie musiałyśmy myśleć o niczym! 🤗 , a przede wszystkim jest ciepłą i wspaniałą kobietą😘


fantastika!

Z całego serca polecam, dla każdej kobiety potrzebującej oderwać się od biegu codziennych spraw. Babski wyjazd pełen trajkotania (lub nie :)), w cudowne miejsce z pełną energii i pomysłów Gosią. Moja pierwsza SUP Joga w życiu - coś niesamowitego, zwłaszcza dla "jogujących" już osób (co nie znaczy że początkujący albo nie znający wcale sobie nie poradzą). Z pewnością nie mój pierwszy i nie ostatni taki wypad.