Užrašyti Peržiūrėti nuotraukas

Wesele w Starej Kuźni

Išversta automatiškai su Google Translate pagalba

Jeżeli marzysz o weselu w stylu boho, rustykalnym, na luzie i/lub na bosaka — Stara Kuźnia Pstrągownia jest idealnym miejscem.

Wesele w Starej Kuźni to powrót do natury i prostoty, dlatego to miejsce idealne na wesele w folkowym stylu, bez zbytniego zadęcia, na luzie i bez stresu (już my się o to postaramy!). Pomieszczenie biesiadne wypełniają drewniane krzesła, ławy i stoły, uzupełnione o wyroby tradycyjnego rzemiosła: tkaniny, ceramikę oraz naturalne akcesoria. Obrazu sielskości dopełniają polne kwiaty w wazonach, subtelne dekoracje ślubne oraz nastrojowy blask ogniska.

A wyjątkową noc poślubną spędzicie w domku na drzewie z widokiem na Rezerwat Przyrody — co Wy na to?

Witek Muszyński

Sveiki, tai Ewa ir Witek!

Namas medyje buvo mūsų vaikystės svajonės išsipildymas. Iš pradžių ši vieta turėjo būti skirta tik mums, kaip vieta šeimos atostogoms gamtos prieglobstyje. Kitaip nusprendėme, kad norime dalintis šia vieta su kitais, norime stebėti, kaip keičiasi mūsų svečiai viešnagės metu, kaip keičiasi jų būklė ir savijauta, kaip jų veidai tampa pailsėję, džiugesni, o dvasia stipresnė “. lėtas". Medžių viršūnėse, keli metrai virš žemės, jaučiamės visiškai kitaip, čia gamta diktuoja savo ritmą ir nuramina pačias neramiausias mintis. Taip pat nusprendėme, kad mūsų žalioji buveinė būtų prieinama tik jaunoms poroms. Jei svajojate apie vestuves gamtos apsuptyje, turime puikią vietą vestuvėms liaudiškai, be per daug pompastikos, ramiai ir be streso.

Atvykite pas mus, jei pirmiausiai ieškote ramybės, poilsio nuo miesto ir kasdienybės rūpesčių. Čia nerasite vietų, susijusių su turistiniais kurortais, šaukiančiais vartotojiškumą. Čia jūsų laukia poilsis ir gausybė žalumos. Esame čia...
atostogoms, vestuvėms, poilsiui ir pabėgimui iš miesto.

Mes tavęs laukiame!
daugiau

w Starej Kuźni zmieścimy nawet 150 Gości
polecimy Wam zaufanych dostawców, catering i wedding planerki
domki na drzewach pomieszczą 28 osób, a apartament namiotowy kolejne 4
zorganizujemy także strefę czill z leżakami
a wszystko to 30 km od Rzeszowa

Programa

Historia Starej Kuźni jest bardzo prosta: jesteśmy pasjonatami natury, historii, tradycji, przyrody, więc nie mogliśmy pozwolić, aby tak piękne i wyjątkowe miejsce zostało zapomniane. Zakasaliśmy rękawy i wspólnymi siłami daliśmy drugie życie całemu siedlisku. Dzięki oryginalnym materiałom ze starych... pogórzańskich chałup zyskało ono wyjątkowy charakter. Ocaliliśmy ponad stuletnie bale, deski, stare cegły i dachówkę. Wszystkie detale i nasza opieka nad każdym skrawkiem ziemi tworzą niezwykły charakter tego miejsca.

Pomożemy Wam podczas całych przygotowań, dekorowania miejsca, podrzucimy kontakty do sprawdzonych dostawców oraz zorganizujemy dodatkowe atrakcje (np. napad kozaków z koniecznością wykupienia Pary Młodej czy rywalizację w rytuale kiszenia kapusty między rodzinami Pani oraz Pana Młodego).

Organizujemy również śluby plenerowe – konkretne miejsce możecie wybrać sobie sami:
- w specjalnie przygotowanej wiacie biesiadnej,
- na łące lub w ogrodzie pod drewnianą bramą,
- w Rezerwacie pod olbrzymimi bukami.

Ślub kościelny możecie wziąć w klimatycznym kościółku zlokalizowanym w lesie zlokalizowanym (ok. 25 minut od nas) i przekażemy Wam ściśle tajny namiar do tamtejszego Księdza.

A teraz konkrety:
- zorganizujecie u nas zarówno ślub, jak i wesele
- pomieścimy wygodnie do 150 osób,
- podpowiemy Wam skąd zamówić kwiaty, dekoracje, jedzenie itp,
- w razie niepogody ślub spod stuletnich buków przeniesiemy do wiaty,
- przygotujemy strefę „chill- out”, w której można odsapnąć w trakcie zabawy,
- mamy miejsca noclegowe w domkach na drzewie i w ekskluzywnym namiocie dla 32 osób.
daugiau

Kur miegosiu?

Na terenie naszego siedliska mamy dla Was 4 domy na drzewach oraz apartament namiotowy (oraz zaprzyjaźnioną bazę noclegową w razie potrzeby):

- „Fajrant Kowala” jest klimatycznym domkiem zlokalizowanym najbliżej Kuźni i właśnie jego najczęściej zajmują pary Młode. W środku znajduje się mnóstwo stylowych...
dodatków: karnisz z podków, stół z plastra drewna, nogi z ręcznie kutych zawiasów, karnisz z kowadeł, blat umywalki z wiekowych drzwi od piwnicy, a umywalka z miednicy, zmieszczą się w nim maks. 4 osoby.

- „Jabłoń” to dom zlokalizowany na jabłoni, w klimacie sadu jabłkowego, z lustrem z plastra ponad stuletniej jabłoni, stołem z jabłoni, zmieści nawet 7 osób

- „Dąb” – najpotężniejszy z naszych domów, przeznaczony nawet dla 10 osób,

- „Klon” posiada najbardziej rozległy widok, a z jego tarasu przy odrobinie szczęścia widać nawet Tatry, dla maks. 7 osób,

- „Apartament Namiotowy” rustykalną plenerową łazienką pomieści 4 osoby i ma widok na Rezerwat Przyrody.
daugiau

Ką valgysiu?

Stawiamy na wysoką jakość i lokalną i sezonową kuchnię. Jesteśmy smakoszami i przykładamy wielką wagę do jakości i świeżości produktów, tak aby potrawy zachwyciły każdego Gościa nie tylko smakiem i aromatem, ale także były zdrowe. Jeśli chcielibyście, aby wasze wesele było vege — dajcie nam tylko znać.

Współpracujemy...
tylko ze sprawdzonymi dostawcami i chętnie przekażemy Wam kontakty. daugiau

Ar nenuobodžiausiu?

Na Weselu w Starej Kuźni? Nie ma takiej opcji!

Może co nieco powiedzą Wam o naszych uroczystościach ostatnie opinie Gości: „to był melanż życia”, „dajemy Wam 10/10, a za napad zbójnicki 11/10”, „to wesele zdecydowanie powyżej naszych oczekiwań”!

Do Waszej dyspozycji oddajemy:
- całe nasze siedlisko...
skąpanego po uszy w zieleni,
- stuletnie uroczysko z bukami, pod którymi można zorganizować ślub w plenerze,
- miejsce na ognisko,
- strefę relaksu z leżakami,
- wiatę biesiadną ze starymi stołami, ławami i krzesłami,
- 4 domki na drzewach,
- apartament namiotowy.

Niezależnie od tego, w jakiej formie lub z jakim tematem przewodnim będziecie chcieli zorganizować Wasz ślub i wesele — dopilnujemy, aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu!
daugiau

Video

Kaina

wynajem miejsca na wyłączność 6000 zł

Wynajem obejmuje:
- oryginalne drewniane stoły (ze 100-letnich desek i bali),
- organizację strefy „chill out”: leżaki, krzesełka, stoliki, oświetlenie ogrodowe,
- możliwość wykonania dekoracji we własnym zakresie,
- udostępnienie podstawowych dekoracji: zasłony, dębowe podkładki, naturalne kwiaty, girlandy
żarówkowe,

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Zadatek jest bezzwrotny i wynosi 2000 zł

Vietos taisyklės

Maksimalus svečių skaičius: 150 žmonių

Mokėjimo ir rezervacijos sąlygos

Zadatek jest bezzwrotny i wynosi 2000 zł

  • Płatność gotówką na miejscu
  • Przelew
Adresas
  • Pstrągowa Wola
  • 38-121 Pstrągowa Wola

Kaip nuvyksiu?

Uwaga: w adresie nie mamy numeru, więc w nawigację google maps należy wpisać "Pstrągownia Stara Kuźnia" i doprowadza pod same drzwi!

Atsiliepimai