Węgiełek Treehouse - atsiliepimai

5

Bardzo urokliwe miejsce stworzone dla osób chcących spędzić czas w unikalny sposób w scenerii otaczających domek drzew. Zostaliśmy bardzo miło i serdecznie ugoszczeni. Zdecydowanie polecamy.


5

Gdzie spędzić noc świętojańską? Najlepiej na drzewie. W tym miejscu można spełnić wszystkie marzenia z dzieciństwa o posiadaniu domku na drzewie. Samo otoczenie: magiczne, trochę dzikie i bajkowe. Domek: spełnił wszystkie oczekiwania z którymi tam jechałem. Taras: w cieniu lipy, brzóz, czereśni i w akompaniamencie śpiewu ptaków. Miejsce do odpoczynki i do nauki. Właścicielka: właściwiej powiedzieć o pani Kasi, że to opiekunka tego miejsca. Zaangażowana pomocna, bardzo sympatyczna. Przygotowane śniadanie dostarczone w koszu, pozwala poczuć się jak na pikniku. Moja ocena to: 6/5, 12/10 albo 100/1 Na pewno wrócę.

Šeimininkas: Kasia
2024-06-24

Panie Dastinie! Raz jeszcze serdecznie dziękuję za opinię,ale nade wszystko jestem szczęśliwa,że tak się podobało i że wspaniale spędziliście czas,choć z tak daleka! Polecam się na przyszłość. A propos przyszłości - to wspaniałej przyszłości nie tylko weterynaryjnej. Dużo dobrego!💓🤗


5

Pobyt przebiegł bardzo miło. Okolica pomimo bliskości rynku, bardzo spokojna i cicha. Domek położony wśród drzew, z widokiem na wąwoz. Wiewiórki rano biegają po balkonie. Domek pięknie urządzony. Właścicielka bardzo pomocna. Śniadania (płatne dodatkowo) smaczne. Polecam!!!


5

Cudowne, klimatyczne miejsce, które widać, że jest dopieszczone przez osobę z wielkim sercem. Wszystko schludne, nieczego nie brakowało. Byłam w domku wczesną wiosną, myślę, że latem wśród liści drzew jest jeszcze piękniej. Na gości czekają także książki, szachy, puzzle - bardzo miło. Domek ciepły, z klimatyzacją. Blisko do kazimierskiego ryneczku, lecz... pod górkę :). Polecam! Warto przenieść się do tej bajki! Ps. Na terenie widać było miejsce na ognisko. Pewnie do ustalenia z właścicielem.


5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Domek w spokojnym i zacisznym miejscu, więc można się oderwać od codzienności. Rankiem witały nas piękne widoki z tarasu i wiewiórki hasające po drzewach. Właścicielka jest przemiła i bardzo pomocna. Bardzo polecam! 🙂