Daleko w Lesie - atsiliepimai

5

Jeśli naprawdę chce się uciec od cywilizacji, to to jest miejsce idealne. Zero zasięgu, brak telewizji, za radio robią ptaki, a internetu tyle, żeby sprawdzić, jaka będzie pogoda;) Coś wspaniałego - dom otoczony lasem, z cudownym widokiem na łąki, jezioro... I ta cisza! Dom bardzo klimatyczny, z duszą i widać, że Gospodarze go lubią. Wnętrza bardzo jasne i białe, co na początku wywołało w nas lekką panikę (byliśmy z dwoma psami);))). Fajne przestrzenie, olbrzymie okna, odlotowa sypialnia z taaaaakim widokiem! Jeśli chodzi o wyposażenie, było wszystko, co potrzebne i tyle - żadnych zbędnych pierdolitek, bez miliona kopystek i mało przydatnych sprzętów i gratów. Było schludnie i czysto - super! No i okolica - przepiękne Bory, piękne leśne jeziorka, malownicza Wda. Wspaniałe miejsce, polecam z całego serca.


5

Przepiękne miejsce w dzikiej głuszy. Wspaniały klimat domu i otoczenia. Jeśli poszukujecie całkowitego wyciszenia to miejsca dla Was. Domek funkcjonalny ze wszystkimi wygodami. Gospodarze mili i pomocni . Polecam bez żadnego "ale" :)

Šeimininkas: Iwona i Damian
2024-06-18

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie. Wspaniali goście! 🌳🦔🌲


5

O Boże, wspaniałe miejsce. Spałem dziesiątki razy w domkach w lesie. Wszystkie były opisywane jako "z dala od cywilizacji", ale w praktyce to zawsze był dom na skraju wsi. Tutaj tak nie ma. To prawdziwe "daleko w lesie". Najbliższy sąsiad, który i tak wygląda na pusty, jest dobre 500m, wieś to pewnie ponad 1km. Zasięg kiepski, teren nie ogrodzony. Można się poczuć naprawdę na łonie natury, bo jedyna oznaka, że ktoś tutaj w pobliżu żyje to ciągnij jeżdżący gdzieś w oddali;) Dodatkowo jak ktoś nie jest przyzwyczajany do spania w lesie - tak jak moja druga połówka - to może mieć zapewniony dreszczyk emocji (a te świetne okna to potęgują) podczas nocnego chodzenia po domu ;) Na duży plus też świetne i czyste jeziora w okolicy. Polecam unikać tych z kąpieliskami gminnymi, a znaleźć jakieś fajne zejście w lesie.


5

Bardzo przyjemne, klimatyczne miejsce. Przez 4 dni nie zobaczyliśmy żywej duszy. Czysto, co potwierdza nos mojej żony alergiczki :) Mimo chłodnej październikowej pogody było ciepło. Świetne miejsce na wyjazd z psem.


5

Wakacje w lesie bardzo udane. Domek jak z bajki otoczony pięknym lasem i w zasadzie nic więcej do szczęścia nie było potrzeba. Niby nic wielkiego, ale fakt że mieliśmy do dyspozycji suszarkę do grzybów i siekierę do rąbania drewna, sprawiły że były to wakacje spędzone głównie w lesie . Bardzo miło wspominamy dni spędzone na zbieraniu grzybów i jagód, zwieńczone kiełbaskami na ognisku. Swojskie wyroby i zioła od właścicieli oraz wizyta owieczek jeszcze bardziej sprawiły że poczuliśmy się jak w domu. Bardzo dziękujemy i jeśli będzie okazja to na pewno wrócimy. Pozdrawiamy


5

Jeśli spodobały Wam się zdjęcia i opis "Daleko w Lesie" to przygotujcie się na to, że w rzeczywistości jest jeszcze piękniej i fajniej ! Serdeczność gospodarzy, a także ich bezcenna znajomość okolic, w które wybierzecie, sprawią, że będzie to niezapomniany pobyt ! Miejsce położone naprawdę daleko w lesie, ale w najbliższej okolicy jest co robić nawet w chłodne, niesprzyjające kąpielom i kajakowaniu dni, które przypadły nam w udziale. Jest natomiast pewien problem... w samym "Daleko w Lesie" jest tak pięknie, że nie bardzo chce się z niego gdziekolwiek dalej ruszać. Widoki ( o wschodzie, zachodzie, w deszczu i w pogodzie oraz te gwiazdy w nocy !!! ) z wielkich okien w sypialni i salonie tak pocztówkowe, że co chwile masz ochotę zrobić zdjęcie ! Super przestrzeń dla dzieci zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - dużo miejsca do biegania, huśtawki, hamaki, zjeżdżalnia, pokój dziecięcy z łóżkiem piętrowym, tipi, książeczkami dla dzieci ! Na miejscu niezbędne wyposażenie jeśli chcecie gotować samodzielnie, możliwość zrobienia ogniska / grilla (też znajdziecie przydatne akcesoria). Naprawdę nawet przez moment niczego nam nie brakowało, a do tego cała przestrzeń urządzona w świetnym stylu i przygotowana na przyjazd gości z dbałością o detale, których nie będziemy tutaj zdradzać :) Polecamy bardzo z nadzieją, że zostanie w przyszłym roku jeszcze jakiś wolny termin dla nas ;)