Raj na Kaszubach - atsiliepimai

5

Spędziliśmy u Tomka i Joasi dwie noce- mało, ale wystarczająco , żeby docenić uroki tego miejsca. A jest ich cała długa lista: lokalizacja-daleko od wszystkiego co mogłoby niepokoić i rozpraszać w czasie relaksu przyroda wokół- piękny, pachnący sosnowy las, leśne jeziora, bezkresne, malownicze pola domki- nowoczesne, przytulne, wygodne, wyposażone w absolutnie wszystko staw kąpielowy- wspaniały w każdej odsłonie i o każdej porze dnia: rano kiedy nieoświetlony przypomina naturalne jezioro z czystą wodą i wieczorem kiedy podświetlony z bąbelkami wygląda jak luksusowy basen sauna- zawieszona nad stawem z kawałkiem szklanej podłogi dzięki której można obserwować podwodne życie stawu śniadanie w koszach - pyszne, obfite z wersją wege i mięsną no i last but not least gospodarze mili, otwarci, gotowi do pomocy, ale nie narzucający się gościom. Jesteśmy zauroczeni- wrócimy najszybciej jak się da.


5

Wspaniale! Prawdziwy raj. Luksusowe domki w otoczeniu przyrody. Ukryty zakątek gdzie na prawdę można odpocząć. Mnóstwo atrakcji takich jak sauna, staw kąpielowy, jezioro po którym można pływać dostępnymi SUPami, kajakami czy łódką. Dzieci wniebowzięte, bo dostępny jest też świetny plac zabaw. Dostępne są akcesoria niezbędne przy małych dzieciach, takie jak łóżeczku turystyczne, wanienka czy krzesełko. Poza tym istnieje możliwość zamówienia śniada, obiadów, lub koszy z lokalnymi specjałami. Jeśli tego byłoby mało to jest też miejsce z super grillem lub piecem chlebowym/do pizzy. Gorąco polecam!!!


5

Cudowne miejsce z duszą. Pełne pięknych widoków dzięki usytuowaniu wśród zieleni. Idealna przestrzeń do odpoczynku i naładowania akumulatorów. Z jednej strony natura z drugiej zagwarantowany wysoki standard pobytu. Gospodarz niezwykle życzliwy. Z uśmiechem na twarzy wita i wszystko objaśnia :)

Šeimininkas: Tomek
2024-04-08

Dzień dobry Pani Kasiu. Bardzo dziękuję za wspaniałą opinię. Szczęśliwy jestem , że sprostaliśmy oczekiwaniom i miała Pani dobry czas w Raju na Kaszubach. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam. Tomasz 😀


5

Miejsce jest piękne! Domek nowoczesny, czysty i dobrze wyposażony. Do tego bardzo sympatyczna gospodyni. Serdecznie polecamy :)


5

Super miejsce dla tych , którzy chcą "zwolnić tępo" i odpocząć. Piękna przyroda las , jezioro , mili gospodarze. Domki wygodne, dobrze wyposażone , jeszcze pachną nowością. Największy atutem dla mnie jest wspaniały naturalny basen z "bąbelkami " oraz zlokalizowana przy nim sauna . Szczególnie wieczorem , kiedy włączone jest oświetlenie ,wrażenia są fantastyczne. Polecam gorąco :)

Šeimininkas: Tomek
2023-11-14

Wielkie dzięki za wspaniałe słowa. Bardzo się cieszymy, że nas wybraliście i mieliście dobry czas. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.


5

W Raju na Kaszubach byliśmy z psami. Teren jest ogrodzony bardzo dobrze, więc mogły się one wybiegać. Właścicielka jest bardzo uprzejma i zawsze można się z nią skontaktować. Obiekty są świetnie utrzymane i doinwestowane. Nie zabrakło nam niczego. Sauna, basen czy w pełni wyposażona wiata do grilla zdała egzamin.

Šeimininkas: Tomek
2023-10-24

Dziękujemy za miłą recenzje i cieszemy się że razem z zwierzakami wam się podobało :) Zapraszamy ponownie!