Domek Żabiniec - atsiliepimai

5

Super miejsce, polecamy


5

Cudowne miejsce na ziemi, domek idealnie przystosowany do przyjmowania większej ilości gości. Całość świetnie wyposażona, czystość na najwyższym poziomie. Miejsce ze względu na swoją lokalizację oferuje odwiedzającym chwilę prywatności w otoczeniu zieleni. Perfekcyjna gospodyni z którą można załatwić wszystko, zawsze służy pomocą.


5

Miejsce REWELACJA !!! Gospodarze JESZCZE LEPSI !!! Jeśli ktoś szuka spokoju i wyłączenia się ze świata rozwiązywania codziennych problemów to będzie w pełni usatysfakcjonowany tym miejscem. Komfortowy domek ze wszystkimi wygodami. Niesamowite sąsiedztwo Natury 2000, towarzystwo sarn oraz wielu rodzajów ptactwa. Niesamowicie grzeczni i pomagający we wszystkim Gospodarze. Posiłki - ogromne i przede wszystkim niezwykle smaczne. A i jeszcze jedno - balia „dała osłonę” 😉 Wrócimy na pewno. Do zobaczenia !!!


5

Miejsce bardzo przyjemne i zgodnie z opisem z daleka od miasta co dla nas było bardzo na plus. Urokliwa okolica która aż zachęca do odkrywania natury, która jest tutaj naprawdę bogata. Żurawie, bociany, żaby, kijanki i nawet bobry a to wszystko spotkane na pobliskiej ścieżce przyrodniczej która startuje obok domu. Sam domek wyposażony we wszystko czego tylko dusza zapragnie żeby się zrelaksować i odciąć od świata i trosk. Wygodne łóżka, gustowny wystrój, kuszące hamaki. To jest to! Pani Malwina bardzo sympatyczna i kontaktowa. Wszystko zgodne z opisem.