Zaciszna 19 - atsiliepimai

5

Ktoś kiedyś powiedział : "Naucz się odprężać i obserwować. Uspokój umysł, wycisz myśli. Oddychaj. Zwolnij. " Zaciszna 19 idealnie wpisała się w naszą potrzebę odizolowania się od świata instant. Nazwa ulicy nie zawiodła:) Poranne kawy na tarasie w zielonej kąpieli ogrodu i śpiewie ptaków to najcenniejsze klimatyczne momenty! Zdawało się, że świat zwolnił. Pani Kasia zadbała o wszelkie udogodnienia - poduchy , leżaki , hamak , lampiony , zraszacz wody w ogrodzie na bardzo upalne dni i książki na długie wieczory.. jednym słowem poczułyśmy się zaopiekowane pod każdym względem. Pozostawione rowery do naszej dyspozycji pozwalały zwiedzić okoliczne atrakcje w Radziejowicach - ależ tam pięknie! Całkiem niedaleko można zwiedzić winnicę Dwórzno i tu wisienką na torcie był trwający piknik jazzowy. Cudo! Ten zdawałoby się niewielki drewniany domek w klimatycznym ogrodzie nad rzeczką podarował nam więcej niż mogłyśmy oczekiwać! Miejsce idealne dla poszukiwaczy stylu slow life.


5

Wspaniałe miejsce. Domek jest cudownie urządzony, jest w nim wszystko co trzeba. Dodatkowo, właścicielka udostępniła nam rowery, dzięki czemu odbyliśmy dwie urocze wycieczki po okolicy. Zdecydowanie udało nam się odpocząć i odetchnąć od życia w Warszawie. Naszym kotom też się bardzo podobało :) Ogród jest cudowny, wspaniały klimat wieczorem. Będziemy wracać! :))


5

Pięknie urządzona chatka w zacisznym miejscu, otoczonym przez śpiew ptaków. Do tego przemiła właścicielka. Idealny na wypad we dwoje!


5

Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Pani Gospodarz kontaktowa i bardzo sympatyczna. Samo miejsce czyste i przygotowane na przyjazd gości. Idealny domek żeby odpocząć wygodnie i jednocześnie być bardzo blisko natury. Wraz z Żoną na pewno tu wrócimy :)


5

Klimatyczne miejsce, wolne od miejskiego zgiełku….Uroczy drewniany domek, stylowe urządzenie, taras, leżaki…wszystko co potrzebne do błogiego wypoczynku Całodobowe ptasie koncerty, żabi rechot i figle kaczek…cudowne miejsce dla miłośników przyrody Komunikatywna i chętna do pomocy pani Kasia, ugościła nas ulubionym winkiem i pyszną kawką Miejsce godne polecenia