Sywarne Chalet - sauna i balia z jacuzzi - hodnocení

5

Sywarne Chalet pozwala się w pełni zrelaksować. To ciche miejsce, bez sąsiadów czy szumu samochodów, gdzie można cieszyć się widokiem na przepiękną panoramę Tatr. Mnóstwo atrakcji turystycznych w zasięgu około 20 minut jazdy samochodem. Gospodarze polecają miejsca, gdzie warto zajrzeć, ale myślą o możliwościach gości i je do nich dostosowują. Odpoczęliśmy cudnie i już chcemy więcej. WRÓCIMY!

Hostitel: Szymon
2021-08-24

Dziękujemy :)


5

Bardzo polecam:)zdjęcia nie oddają wrażenia jakie robi domek w rzeczywistości: położenie, przeszklenia zapewniają niesamowite widoki na panoramę Tatr. Wnętrze urządzone z wielka dbałością o detale i smakiem🤩 A Właściciele służą pomocą na każdym kroku😃Na pewno wrócimy.

Hostitel: Szymon
2020-12-07

Dziękujemy :)


5

Wyjątkowo klimatyczny, przytulny i niesamowicie położony dom. Idealne miejsce do wyciszenia i oderwania od codzienności z zapierającym dech widokiem na Tatry i okalającą naturę. Bardzo dobry punkt wypadowy do szlaków, czy choćby samego Zakopanego. Wyposażenie to mistrzostwo świata - dom jest samowystarczalny, można się tu zaszyć i nie wychodzić przez wiele dni. Jest właściwie wszystko o czym można pomyśleć, a nawet o wiele więcej. A jeśli czegoś nie ma - z podejściem gospodarza Szymona, na pewno uda się to zorganizować. Szczerze polecam! :)

Hostitel: Szymon
2020-11-23

Dzięki Andrzej :)