Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Okamžitá rezervace
Hosté
Počet hostů
Datum
Příjezd
Odjezd

Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Okamžitá rezervace
Zatím nic neplatíte.

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Pieńki Wiewiórki – domy odcięte od świata 

Polsko, Mazovsko, Pieńki Słubickie

2 domy

Uveďte název svého místa


Icon

S domácími mazlíčky

Kdo k nám může: malí psi, střední psi, velcí psi, kočky

Icon

Vaříme vám

Icon

Ekologicky smýšlející hostitel(ka)

Jak probíhají aktivity

Icon

Doporučeno Slowhopem jako eco-friendly

Hotovo! Můžete upravit tagy

Přeloženo Překladačem Google
Pokud potřebujete: zpevnit tělo, zlepšit paměť, snížit hladinu stresu a uvolnit počítačově unavený zrak, pak než sáhnete po antibiotikách, zveme vás na ... lesní terapii. Každou chvíli můžete uniknout do Pienieki, které je co by kamenem dohodil od Varšavy, abyste zlepšili své fyzické a duševní zdraví. A podle japonské praxe Shinrin-yoku i jeden den strávený v kontaktu s přírodou způsobuje zvýšení počtu buněk imunitního systému. Tak co, přijdete se načerpat zelení, klidem a čistým vzduchem? Nedaleko procházela jantarová stezka vedoucí z jižní Evropy k Baltskému moři a byla plná cestovatelů - a ne ledajakých, protože v tomto davu bylo vidět Jagiełła, krále Jana Kazimíra a Jana III. Sobieského. Naštěstí je tu teď mnohem klidnější a v dohledu nejsou žádné známé osobnosti. A v našich dvou domech odříznutých od světa můžeš být jen ty a nejsvětější mír.

Zde Slowhop popisuje vaše místo.

Hostitel:
Marika, Tomek i Kot
Ahoj! Polovina našeho manželství pochází z Kociewie a druhá polovina z Varšavy, kde žijeme. A přestože toto město milujeme, občas chceme utéct na nějaké místo odříznuté od světa – pak zvolíme Pieńki. A do Pieńki zveme městské uprchlíky, kteří ocení klid a pohodu domu uprostřed... nikde. Ve volném čase cestujeme, lezeme na vrcholy, lyžujeme, pijeme víno a jíme vegetariánská jídla. A o domě samotném můžeme prozradit, že se nachází v ulici Wiewiórki v Pieńki Słubickie, takže Pieńki Wiewiórki je zkrácená adresa, která zároveň odráží charakter tohoto místa - roční období, den a les zde vládnou zvířata. O místě a okolních lesích vám více prozradí třetí člen našeho týmu Pieńkowa Piotr, přezdívaný „Kot“, který ví o tématu jen o něco méně než naše 200 let stará lípa. Právě od Kota budete nejčastěji dostávat klíče od Pieńki. Přijďte si odpočinout!

Jméno, příjmení a fotografii můžete upravovat ve svých nastaveních.

Přejděte do nastavení
Icon

O nás

Mluvíme: polsky, anglicky
Na místě nejsme přítomní, ale kdykoli se s námi můžete spojit

Hotovo! Můžete upravit tagy O nás

Icon

Eko výzva

Voda z vodovodu je pitná
Používáme hlavně ekologické čisticí prostředky
Dojedete k nám i bez auta
Podporujeme hosty v třídění odpadů
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Eko výzva

Icon

Podrobnosti

Nemáme televizi
V teplém počasí tu jsou komáři
Příjezd lesní / štěrkovou cestou
Slabý signál GSM

Hotovo! Můžete upravit tagy Podrobnosti

Icon

Info navíc

Jsme daleko od nejbližších sousedů
Soukromé domy / apartmány se zvláštním vchodem
Dezinfikujeme pokoje mezi rezervacemi
Prádlo prané ve vysokých teplotách
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Info navíc

nezapomeňte si s sebou vzít domácího mazlíčka - oplocený prostor
nezapomeňte si s sebou vzít domácího mazlíčka - oplocený prostor
pro skvělou relaxaci pro Vás ohříváme vodu ve vanách v ceně pobytu
pro skvělou relaxaci pro Vás ohříváme vodu ve vanách v ceně pobytu
drží v ruce! Čeká na vás místo pro táborák
drží v ruce! Čeká na vás místo pro táborák
je místo k procházkám - přímo na prahu rezervy
je místo k procházkám - přímo na prahu rezervy
nejlepší mazovská vína, téměř za měděnou Vineyard Dwórzno
nejlepší mazovská vína, téměř za měděnou Vineyard Dwórzno
dva domy oddělené 70 metry lesa
dva domy oddělené 70 metry lesa

Zde Slowhop přidává a popisuje ikony. Můžete je upravovat.

Kde budete snít

Icon 2 domy

Editujte hlavní tagy sekce: Kde budete snít

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Přeloženo Překladačem Google
MOOSE DŮM Náš dům má kapacitu 6 osob. V přízemí je obývací pokoj s krbem a rozkládací pohovkou, kde se pohodlně vyspí dva lidé. Po vstupu do prvního patra si můžete vybrat jedno ze 3 lůžek - dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka (která lze spojit). Máme připravenou i dětskou postýlku.Obecně máme hodně místa, ale je sdílené, takže na intimitu můžete klidně zapomenout a trénovat skupinové chování. Z obývacího pokoje lze velkými prosklenými dveřmi vyjít na dřevěnou terasu, ze které se po pár krocích dostanete do finské vířivky, skryté trochu pod stromy. V zimě se můžete ohřát ve vaně a v létě chladná voda poskytuje úlevu od horka. Kousek stranou od domu máme určené místo na táborák s polenem k sezení a o kus dál je místo s badmintonovou sítí. Samotný dům se nachází na velmi velkém, oploceném (bezpečném pro psy) a hustě zalesněném pozemku hraničícím s rezervací Dub Skulski. Od vstupní brány k domu vede cca 80 metrů lesní cesta. Kvůli blízké řece jsou v létě komáři, odrazujeme je, ale snažíme se je za každou cenu nevyhubit - jsou potravou pro netopýry a ptactvo. ŁOSZAK HOUSE - od září 2023 Mooseův mladší bratr - modernější lesní domek, vyrobený z přírodních materiálů s negativní bilancí CO2 a zelenou střechou. V přízemí je obývací pokoj otevřený do kuchyně, koupelna a schodiště do patra. A na této hoře se dějí zajímavé věci. Mezipatro ani kapitánský můstek nepropojují dvě ložnice. Na jedné straně mezipatra je síť na ležení, na druhé je volný prostor, díky kterému je vidět strop z přízemí. Ložnice jsou opravdovou lahůdkou pro ty, kteří se před spaním rádi dívají na hvězdy, díky velkému prosklení ve střeše to pod teplou dekou zvládnete i v zimě :) Celé je to opravdu působivé! Łoszak má samozřejmě i svou terasu a na této terase nerušeně rostou stromy. Vedle je elektrická vířivka s teplou vodou 24 hodin denně. Celý areál je oplocený. Protože často a vřele hostíme psy, Łoszak a Łoś jsou od sebe odděleni a navíc oploceni, aby nedocházelo ke zbytečnému psímu napětí :)

Zde Slowhop popíše spaní. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Společné prostory

Terasa
Krb
Knihovna

Hotovo! Můžete upravit tagy Společné prostory

Icon

Zahrada

Ohniště
Místo na grilování
Houpací síť
Lehátka
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Zahrada

Icon

Vlny

Rychlý internet / WiFi
Střední signál mobilního telefonu
Nemáme televizi

Hotovo! Můžete upravit tagy Vlny

Icon

Pro vaše pohodlí

Uklízíme před příjezdem
Ložní prádlo
Ručníky (na celý pobyt)
Fén na vlasy

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro vaše pohodlí

Jak se skvěle najíst

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Přeloženo Překladačem Google
Pokud si sem chcete přijít zacvičit na "Kuchyňské revoluce", je to špatný nápad. Kuchyně v obou našich domech nejsou vhodné pro ambiciózní kuchaře, protože máme malý indukční sporák a žádnou troubu. Ale myčka umyje špinavé nádobí :) Pokud si však chcete v lese úplně odpočinout a zapomenout na vaření, máme pro vás několik možností. Stačí nám dát vědět den předem a večeře o dvou chodech bude doručena až k vašim dveřím, nejlépe připravená z místních produktů. Tuto možnost zvláště doporučujeme vaší pozornosti, před vaším příjezdem vám zašleme kartu s možnostmi výběru. Pár set metrů od nás jsou rybníky Grzegorzewickie s rybí smažou, kde se podávají ryby z vlastních rybníků. Nedaleko jsou také dva mikroobchody, před kterými si můžete bez problémů dát pivo s místními - obrázek přímo z televizního seriálu.

Zde Slowhop popíše stravování. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Jídlo a pití na místě

Pozdní oběd za příplatek (60 PLN)
Káva, čaj zdarma
Připravujeme jídla hlavně z lokálních surovin
Možnost objednat jídla s donáškou

Hotovo! Můžete upravit tagy Jídlo a pití na místě

Icon

Kuchyň k dispozici

Vlastní kuchyň v domech / pokojích
Kávovar
Filtrační kávovar
Lednička
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Kuchyň k dispozici

Icon

Doporučujeme místní gastro

Wodna Osada Grzegorzewice (1 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Doporučujeme místní gastro

Icon

Obchody v okolí

Spożywczy (2,8 km)
Biedronka (6,5 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Obchody v okolí

Jak u nás odpočívat

Icon U lesa / na kraji lesa
Icon Na venkově

Editujte hlavní tagy sekce: Jak u nás odpočívat

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Přeloženo Překladačem Google
Vřele doporučujeme lesní koupání, které můžete začít hned od prahu. Je dokázáno, že procházky v lese a obklopení zelenou barvou vás uvolňují, pomáhají regenerovat a zklidňovat. Určitě si tedy přibalte pohodlné boty a najezděte kilometry po lesních cestách (pokud preferujete kola, vezměte je s sebou). Rezervace je malá, ale stezka podél Edge of Rawska Plateau začíná docela nedaleko a opravdu stojí za to se po ní projít. Pokud vás procházky a návštěvy blízkého okolí unaví, skočte do finské vířivky – každý dům má svou – garantujeme, že všechny starosti a únava okamžitě zmizí. Doporučujeme také zapálit oheň a podívat se na noční oblohu – ze zkušenosti víme, že takové večery mohou trvat až do rána. Milovníci tobogánů a tobogánů si přijdou na své do termálních lázní v Mszczonówě a do zábavního parku Suntago. Doporučujeme také půvabnou Kamionku a vinici Dwórzno, která každoročně pořádá vinobraní. Naši hosté však po příjezdu často zapomenou na existenci auta, pohodlně se ulehnou se svými knihami, novinami, hudbou a odpočívají na zahradě. Zkuste zpomalit, nabrat dech a nabít se zelení.

Zde Slowhop popíše vaše atrakce. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Pro ty, kdo hledají klid

Lesní procházky (0,1 km)
Společenské hry

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro ty, kdo hledají klid

Icon

Pro požitkáře

Koupací sud
Vířivka

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro požitkáře

Icon

Pro sportovce

Trail / bikepark (0,3 km)
Rybaření
Volejbalové hřiště
Badmintonové vybavení

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro sportovce

Icon

Památky

Pałac w Radziejowicach (8 km)
Grób Józefa Chełmońskiego (11 km)
Dworek państwa Czarneckich z XIX wieku tzw. Kaflarnia (8 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Památky

Jak zabavit děti

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Přeloženo Překladačem Google
Naše děti mizí ve vzduchu - mizí na celé dny a nejčastěji je vidíme u jídla. Je toho tolik k objevování, sledování a budování (např. tajná základna v lese), že není čas! Nejmladší se špiní v bahně, o něco starší sledují práci mravenců a starší staví venkovní hry a brání lesní skrýše. Bez ohledu na věk se každý cítí ve vířivce skvěle. V případě špatného počasí. doma jsme pro nejmenší připravili několik her a knížek, samozřejmě s lesní tématikou :) Celý areál je oplocený, i když na děti nevidíte a neslyšíte, můžete předpokládat, že jsou živé a v bezpečí : ) Na zahradě je houpačka a táborák potěší nejen dospělé - pečení klobás je také důležitý úkol pro děti! Výstup po schodech nahoru pro malé děti vyžaduje pozornost rodičů.

Zde Slowhop popíše, nač se můžou těšit děti. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Zábava pro děti

Stanování na zahradě
Skvělé stromy na lezení
Spousta bezpečného prostoru k běhání
Houbaření
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Zábava pro děti

Icon

Zábava pro děti v okolí

Termy Mszczonów (8 km)
Park of Poland - Suntago Wodny Świat (16 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Zábava pro děti v okolí

Pro digitální nomády

Icon pracovní místo / workation pro jednoho
Pieńki Wiewiórki – domy odcięte od świata Pro digitální nomády
Pieńki Wiewiórki – domy odcięte od świata Pro digitální nomády
Pieńki Wiewiórki – domy odcięte od świata Pro digitální nomády
Pieńki Wiewiórki – domy odcięte od świata Pro digitální nomády

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Přeloženo Překladačem Google
Je pravda, že jsme se WiFi bránili rukama nohama, ale chodíme sem pracovat stále častěji, proto jsme nainstalovali LTE anténu, internet funguje dobře :) Přijďte k nám pracovat! ve speciálním cenovém balíčku Las Office (pobyty pondělí-pátek, na balíček se zeptejte při rezervaci), máme vysokorychlostní internet pro vaše výhradní použití, můžete s námi volně uskutečňovat videohovory na webkameře, přijímat e-maily a poslat větší přílohy. Psací stůl nemáme, ale velký stůl do obýváku ho skvěle nahradí, na lehčí úkony lze využít lehátka na terasu. Aby konečně vzbudila závist spoluhráčů, lze confcallu držet i z vířivky. Aby bylo pro vás pohodlnější zůstat déle, je v domě pračka se sušičkou.

Sem patří informace pro ty, kteří chtějí pracovat na dálku. Tady je můžete přidat nebo upravit.

Icon

Internet

Rychlý internet / WiFi
Download / stahování: 25.85 Mb/s
Upload / nahrávání: 9.38 Mb/s
Mobilní internet LTE / 5G
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Internet

Icon

Vybavení

coworking / Sdílený prostor na práci
sdílený pracovní stůl
káva, čaj a voda zdarma

Hotovo! Můžete upravit tagy Vybavení

Jak se k nám dostanete

Icon Autem

Naše adresa: Wiewiórki 39, Pieńki Słubickie, Mazovsko, Polsko

Přeloženo Překladačem Google

Nejlepší je zadat Pieńki Słubickie Wiewiórki 39 do Google Maps a jet, dokud silnice neskončí a vlevo není brána, pak jste tam.

Vyhledat trasu na Google Maps

Icon Veřejnou dopravou

Nejbližší zastávky

Přeloženo Překladačem Google

Vlak: Grodzisk Mazowiecki (18 km)
U vlakového nádraží je zastávka, ze které jezdí příměstský autobus (linka č. 30). Vystoupíte v Pieńki Słubickie a musíte jít 600 m od zastávky.

Zadejte adresu a popište, jak se k vám dostat.

Omrkněte ceník

Notification icon
Naši hostitelé se zavázali poskytovat na Slowhopu ceny stejné nebo nižší než na ostatních kanálech. Pokud tomu tak není, napište nám na hop.cz@slowhop.com

Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Hosté
Počet hostů
Datum
Příjezd
Odjezd
Doplňující info k ceníku
V ceně pobytu je neomezený vstup do vířivky, tedy 24/7, kdykoli si vaše srdce přeje. Zajišťujeme také dodávku dřeva do krbu, táboráku a vířivky. Domácí mazlíčci u nás neplatí :) Jdeš k nám pracovat? Při rezervaci se zeptejte na balíček Las office za 2 290 PLN (5 nocí, neděle–pondělí) 1 980 PLN (4 noci, pondělí–pátek) Při nákupu uvidíte vyšší cenu - sleva bude vyčíslena po provedení rezervace. Balíček nefunguje o svátcích a prodloužených víkendech. Chcete ochutnat lahodná jídla našeho souseda? Dvouchodová večeře za 60 PLN Pokud plánujete uspořádat akci a očekáváte hluk po hodinách klidu, žádný problém, ale budete si muset pronajmout dva domy.

Zadejte ceny

Naše pravidla

Icon Akceptujeme: malí psi, střední psi, velcí psi, kočky
Icon Maximální počet hostů: 6 osob
Icon Noční klid od 22:00 do 09:00

Upravte základní pravidla pobytu

Icon Platební a storno podmínky
Platba předem: 30%
V případě zrušení do 14 dnů před příjezdem vám zálohu vrátíme
Zbývající částka splatné před příjezdem (hotovostí na místě, převodem na účet)
Vystavujeme fakturu s DPH

Upravte platby a storno podmínky

Icon Příjezd a odjezd
Příjezd od 16:00
Odjezd do 11:00
V rámci možností urychlíme check-in / odložíme check-out (kontaktujte nás před příjezdem)

Upravte příjezd a odjezd

Icon Další pravidla
V ceně pobytu je neomezený vstup do vany, tedy 24/7, kdykoli vaše srdce zatouží. Zajišťujeme také dodávku dřeva do krbu, táboráku a kádě. Domácí mazlíčci u nás neplatí :) Jdeš k nám do práce? Při rezervaci se zeptejte na balík Las office za 2290 PLN (5 nocí, neděle–pondělí) 1980 PLN (4 noci, pondělí–pátek) Při nákupu uvidíte vyšší cenu - sleva bude uplatněna po rezervaci. Balíček nefunguje o svátcích a prodloužených víkendech. Chcete ochutnat lahodná jídla našeho souseda? Dvouchodová večeře za 60 PLN

Upravte ostatní pravidla

Hodnocení

5

Świetne miejsce, super kontakt z gospodarzami!


5

Super miejsce 👍👍👍👍👍 napewno wrócimy 🔥🔥🔥


5

Fantastyczne miejsce! W bliskiej odległości od Warszawy, a można się poczuć jak na końcu świata. No i oczywiście muszę wspomnieć o obiadach pani Ingi - mistrzostwo… przebieraliśmy nóżkami na samą myśl o kolejnym obiadku. Pozdrawiamy gorąco, z pewnością wrócimy 💖


5.0 66 opinii