Domek Pod Lipkami - hodnocení

5

Fajne, przytulne miejsce. Blisko centrum Zakopanego, a jakby na uboczu....cisza i spokój. Dość wysoki standard domku, w stylu góralskim. Gorąco polecam.


5

Domek pod Lipkami to miejsce absolutnie wyjątkowe. Państwo Gospodarze są niezwykle przyjaźni i otwarci na potrzeby gości, robią wszystko by pobyt był jak najlepszy. Domek jest położony bardzo blisko ścisłego centrum, a jednocześnie usytuowany jest tak, że okolica jest zaciszna i sprzyja odpoczynkowi. Na uwagę zasługuje niespotykanie duża przestrzeń ogrodu dostępna dla gości sprawiająca, że można się tu poczuć "jak u siebie". Sam domek zachwyca swoim pięknem. Jego wnętrze jest dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Będąc w nim, patrząc na drewniane deski z których jest zbudowany, czując zapach z kominka, słysząc cudowną ciszę, po prostu się odpoczywa. Dla rodziny 2+1 jest idealny, sądzę że rodzina 2+2 też się spokojnie zmieści. W wyposażeniu domku jest wszystko czego potrzeba. W domku jest cieplutko. Miejsce parkingowe jest także zapewnione. Wróciliśmy z Domku pod Lipkami z mnóstwem niezapomnianych wspomnień! Polecam zdecydowanie, dla nas to perełka na mapie Polski :)


5

Cudowne miejsce. W całym zalewie kiczu i cepeelii jest to oaza smaku, prostego piękna i spokoju. Przemili i pomocni Gospodarze. Na tydzień przenieśliśmy się do innego Świata. Już nie możemy doczekac się następnych wakacji. Na pewno wrócimy :)

Hostitel: Hanka i Kuba
2022-08-02

Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za wszystkie dobre słowa! :) Do zobaczenia Pod Lipkami! :) Hanka i Kuba