Jabłoniowa Chatka - hodnocení

5

Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie idealne miejsce do wypoczynku, okazało się więcej niż idealne 😊Chatka klimatyczna, otoczenie piękne, spokój, zieleń, zwierzątka. Pani Sandra i Asia przemiłe, pomocne i pozytywne. Po kilku dniach chciałoby się tam zostać już na zawsze 🙂 Pozdrawiamy i z czystym sumieniem polecamy!


5

Jabłoniowa Chatka to ogromnie klimatyczne miejsce ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami. Miejsce, w którym można wypocząć i naładować się pozytywną energią i spokojem. Polecam ogromnie wszystkim tym, którzy szukają miejsca pełnego ciszy, w otoczeniu pięknych widoków i przestrzeni Pogórza Przemyskiego. Do tego bardzo sympatyczni i pomocni właściciele- czego można chcieć więcej😊


5

Świetne miejsce, cisza, spokój 😊 Właściciele bardzo mili, kontakt telefoniczny bez problemu, domek bardzo dobrze wyposażony, czysto. Byłam już dwa razy w okresie letnim i zimowym, polecam serdecznie 😊


5

Bardzo przytulny i dobrze wyposażony domek. Przepiękna i cicha okolica sprzyjająca wypoczynkowi. Idealne miejsce dla każdego kto chce uciec od zgiełku dużego miasta i się wyciszyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i zdecydowanie polecamy! :)


5

Bardzo ładny domek, przepiękna, cicha okolica, zostaliśmy bardzo miło przyjęci, polecam 10 na 10! :)


5

Super miejsce, domek urządzony z pomysłem. Do tego okolica idealna do wypoczynku, cicha, zachęcająca do spacerów. Zdecydowanie godne polecenia.


4

Super klimatyczne miejsce, z dużą uwagą do detali. Czysto, zaopatrzenie - wszystko co potrzeba, bardzo mili właściciele. Polecamy to miejsce :)