Willa Jodła Wisła - hodnocení

5

tak najeść i wyspać się dobrze nie pamietam kiedy ostatnio mogłam! niesamowite klimatyczne miejsce, planszowki i gramofon, przyjemnie spędzone wieczory i super przesympatyczni właściciele! wrócę na 1000%


5

Idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku i wrzawy. Miejsce z klimatem, gdzie można odpocząć od gonitwy i pracy. Szkoda, że byliśmy tak krótko . Niebawem wrócimy. Polecamy bardzo. Właściciel mili, sympatyczni. Bardzo ciepło zostaliśmy przyjęci. Salon i jadalnia - miejsce z energią i duszą. Chce się wracać.


5

Przedwojenna Willa zrobiła robotę- wyspałam się za wszystkie czasy ! Gospodarze dobrze żywią, znajdą czas, żeby porozmawiać, są pomocni i sympatyczni. Okolica genialna jeśli chodzi o turystykę kulturową. Byłam 6 dni i czuję, że to nie wszystko. Co ważne dla osób bez samochodu- okolica ma bardzo dobrze rozwinięty transport publiczny: pkp, autobusy, busy, kolejki, taxi - wszystko, co sprawi że możemy być niezależnie od samochodu i wiele miejsc zobaczyć. Dziękuję za ten pobyt :-*


5

Świetne miejsce, niesamowici gospodarze. Bardzo polecamy, dom ma niesamowity klimat i duszę, jest świetnie zlokalizowany, śniadania są przepyszne. Na pewno tu wrócimy będąc w Wiśle i będziemy polecać przyjaciołom i rodzinie. Gospodarze dokładają wszelkich starań aby goście czuli się jak w domu :)


5

Przepiękne miejsce, atmosfera domowa! Pani Justyno, dziękujemy za przepyszne śniadania! Panie Pawle wzruszyła nas pana troska o nasze rowery, dziękujemy za naoliwienie łańcuchów. Życzliwość to wizytówka tego miejsca. Serdecznie polecamy.