Rezydencja Julin Slow Life - hodnocení

5

Piękne, przytulne miejsce w zachwycającej okolicy. Bogate w liczne smaczki, jak choćby kawiarnia czy okresowo organizowane warsztaty. Wrócę tam z przyjemnością!


5

Miejsce wspaniałe pod każdym względem! Komfortowe, eleganckie wnętrze, cudowna przyroda, relaksująca cisza i przemiły Gospodarz. Aż chce się wrócic :)


5

Przepięknie położona rezydencja. Wspaniała okolica dla pieszych i rowerowych wędrówek. Atmosfera i magia miejsca oraz świetny kontakt z właścicielem sprawia, że już w momencie wyjazdu chce się wracać. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka ciszy i spokoju.


5

Wspaniałe miejsce, ciche, niemal bezludne, z ogromem przyrody wyzierającej dookoła. Dom jest bardzo przemyślanie zaaranżowany, można napalić w starym piecu i cieszyć się jego ciepłem lub rozpalić ognisko i słuchać puszczyka w środku nocy gapiąc się w rozgwieżdżone niebo. Niczego nie brakuje, wszystko jest, można leżeć plackiem, spacerować po lasach, pojeździć na rowerze, odwiedzić dawne włości Potockich, zanurzyć się w ducha historii tego miejsca. Pan Paweł - cudowny gospodarz! Wyjeżdżaliśmy lekko pijani tym spokojem powtarzając sobie, że to jest very very slow life ;)


5

Świetne miejsce na odcięcie się od świata w cudnych okolicznościach przyrody i historii. Świetna baza wypadowa do Rzeszowa i Łańcuta. Gorąco polecam :-)


5

Cudowne miejsce na odpoczynek w środku lasu - z przepięknymi, eleganckimi wnętrzami. Przez dwa dni pobytu doświadczyliśmy totalnego slow time.. Miejsce pozwala zwolnić tempo, pójść do lasu na spacer, wybrać się na zwiedzanie okolic rowerem, posiedzieć na tarasie w totalnej ciszy.. Można też nie robić nic ...tylko patrzeć w zieleń a nocą w gwiazdy. W niedzielę miłą niespodzianką były dla nas zajęcia jogi (dziękujemy za zaproszenie) i możliwość posiedzenia jeszcze na terenie na leżakach czy hamaku. Właściele bardzo pomocni, chętnie opowiedzą o okolicy, miejscu i dają wskazówki jak można ciekawie spędzić czas. Dziękujemy za pobyt, z przyjemnością wrócimy.


5

Sympatycznie. Atmosfera dość domowa, pranie na tarasie, Pani sprzątająca szalejąca z odkurzaczem, co może nie każdemu odpowiadać. Jedzenie ok. Ogólnie wrażenie dobre.


5

Miejsce z duszą i wspaniałymi gospodarzami. Ogromnie polecam! Można spędzić tutaj przemiłe niedzielne popołudnie, a także zanocować w historycznym budynku w rytmie "slow".


5

Dla mnie miejsce magiczne.Piękny odrestaurowany z wielkim smakiem dworek Elegancja, spokój , piękna przyroda.Gospodarz przemiły, rzeczowy .