Port Leśna Przystań - hodnocení

3

Miejsce, jak dla osób oczekujących wypoczynku w opcji duży ośrodek-wiele atrakcji, jest jak najbardziej Ok. Wszystko, co opisane w ofercie, jest na miejscu, dzieci maja się świetnie. Natomiast brakuje jednak tej goscinnosci, o której jest mowa w opisie powstania miejsca; chodzi o wiele drobnych, ale jednak upierdliwych rzeczy. W aneksie kuchennym w pokoju nie ma nawet grama soli, cukru czy innych podstawowych produktów, tarasik przy pokoju zaniedbany (można siedziec, ale nie jest to przyjemnośc - siedzi sie jedna noga w restauracji, słysząc wszystkie rozmowy, druga noga na asfaltowym parkingu), plaza prywatna pokryta patykami z trzcin - trudno tu myśleć o kąpieli, restauracja z najzupełniej regularnymi cenami restauracyjnymi i średnim jedzeniem. No i liczne naciski na wniesienie całości opłaty od momentu, w którym odbiera sie klucz, choć jeszcze nawet nie zdążyliscie dobrze rozprostować nóg po podróży. Nam zabrakło jednak tego, co zawsze znajdowaliśmy w innych miejscach na Slowhopie - dbałości o komfort gościa od wygodnych łóżek wyposażenie, po przyjemny widok z okna i bujną zieleń, pozostawania gospodarzy w bliskim zasięgu, kuchni nastawionej na różnorodność i sezonowość. Jako „upgrade’owany” ośrodek - jak najbardziej, dla doświadczenia czegoś bardziej lokalnego, bliskiego, nastawionego na relacje - nie.


5

Wspaniałe miejsce, apartament był bardzo czysty i w świetnym stylu, bardzo przytulny. Poranki ze śpiewem ptaków, kilka kroków do pomostu, leżaki i hamaki. W restauracji jedzenie przepyszne, a panie bardzo miłe. Polecam z całego serca!!


5

Super miejsce. Poza sezonem cisza i spokój. Apartament wygodny, dobrze wyposażony i czysty. Serdecznie polecam!


5

Nice and clean. Peaceful and the perfect place to relax. Everything we needed was provided. Couldn't ask for more.


5

Apartamenty czyste, zadbane wszystko co potrzebne do odpoczynku jest na miejscu. My bylismy poza sezonem więc jeśli ktoś lubi spokój, i ciszę idealnie się odnajdzie .


5

Piękne miejsce, ogromną zaletą jest prywatna plaża, cisza i spokój. Apartament bardzo czysty, wygodny i w eleganckim stylu. Polecam :)