Siedlisko Labouche - hodnocení

5

Wspaniały stary dom, pięknie odrestaurowany, dużo fajnych smaczków, ale przede wszystkim wygodny i przytulny. Na około pola, drzewa, krowy :) Dom idealny na totalny reset, chociaż już planujemy tu lato z dziećmi :) Gospodarze bardzo pomocni, świetny kontakt! Dziękujemy! Na pewno wrócimy!

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-10-23

Bardzo dziękujemy! 😁


5

Miejsce cudowne: daleko od ludzi, w przepięknym, skrzypiącym starym domu, z urzekającymi wnętrzami, z widokiem na bociany i pagórkowate otoczenie. Dla tych co potrzebują się wyciszyć, odciąć od zgiełku miasta - idealnie. Gospodarze, chociaż zdalnie, to dostępni natychmiast, jakiekolwiek pytania przychodzą do głowy. Dużo przestrzeni na brykanie: rowerowe, piesze, i te dalsze autem. Polecamy wycieczki rowerowe do Biskupca - urocze małe miasteczko ze świetną cukiernią i bardzo dobrą (dla mięsożernych) restauracją Steakownia. Plus fajna plaża miejska i dużo ścieżek rowerowych. Nie chciało nam się wyjeżdżać. Uwaga: w nocy totalnie ciemno i słychać tylko naturę❤️

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-07-19

To wielka radość czytać takie opinie. Bardzo dziękujemy. 😁


5

Wyjątkowe Siedlisko Labouche ! Mazurski klimat wyczarowany przez właścicieli, którzy włożyli dużo serca w urządzenie tego miejsca. Przytulne i oryginalne wnętrze domku z dbałością o szczegóły i wygodę pozwala na prawdziwy relaks. Już sam dojazd polną drogą z dala od cywilizacji daje poczucie ucieczki od zgiełku codziennego życia. Miejsce idealne również, aby cieszyć się wokół pięknem przyrody podczas aktywnego wypoczynku - pieszych i rowerowych wycieczek, a także dogodna baza wypadowa na zwiedzanie pozostałych części Mazur. Właściciele niezwykle życzliwi i pomocni. Polecamy serdecznie ! Żałujemy jedynie, że nasz pobyt był taki krótki... Dziękujemy :)

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-06-29

Jejku, jak miło! Zapraszamy ponownie i bardzo dziękujemy.😁


5

Co to jest za fantastyczne miejsce, z dala od wszystkiego, polne drogi, widok żurawi z ganku, bociany na dachu, miejsce na ognisko, kocyk i leżenie na trawie z książką, a do tego wanna z widokiem na sielskość! Przyjedziemy jeszcze na pewno, odpoczęliśmy totalnie, wspaniałe miejsce, serdecznie polecamy każdemu taki reset.

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-05-04

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. 😁


5

Siedlisko Labouche jest miejscem wyjątkowym. Otoczone morenowymi stokami pastwisk i uprawnych pół pozwala odciąć się od zgiełku i pośpiechu codzienności. Dla osób zainteresowanych przeszłością stanowi wymarzoną bazę wypadową do peregrynacji bogatej i tajemniczej historii Warmii i Mazur. Dogodna lokalizacja siedliska umożliwia długie i interesujące wycieczki po Pojezierzu Mrągowskim i Krainie Wielkich Jezior. Ponad stuletnia historia gospodarstwa (co dla nas stanowiło dodatkową, a może pierwszorzędną zaletę) bez zarzutu koresponduje ze standardami wakacyjnego komfortu i nieskrępowanym dostępem do wszelkich cywilizacyjnych udogodnień współczesności. Nie mogę doczekać się kolejnych odwiedzin!

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-04-14

Tak nam miło czytać te słowa! Bardzo się cieszymy, że odpoczynek był udany. Zapraszamy serdecznie ponownie i dziękujemy za miły liścik. 😁😁😁


5

Polecamy Labouche z całego serca. Naprawdę można zapomnieć o bożym świecie, odpocząć i cieszyć się spokojem z dala od cywilizacji. W domku niczego nie brakuje, urządzony jest ze smakiem i z sercem. Kominek, wanna z widokiem czy poranna kawa na ganku to już wisienki na torcie! Chcielibyśmy tu wrócić... Dziękujemy :)

Hostitel: Wojciech i Ilona
2023-04-07

Bardzo, bardzo dziękujemy. Zapraszamy latem, też jest pięknie. 😁


5

Piękne miejsce, na odludziu, z daleka od innych gospodarstw, cudowny pagórkowaty krajobraz, krowy na pastwiskach, dobre tereny na piesze wycieczki. Sam dom bardzo klimatyczny, urządzony w ciepłym, przytulnym stylu, niczego nie brakuje, kuchnia świetnie wyposażona. Na wieczory świetnie sprawdzał się kominek :) A wanna w łazience z widokiem na pustą, malowniczą łąkę - cudo! Kontakt z właścicielami bezproblemowy. Bardzo polecamy :)

Hostitel: Wojciech i Ilona
2022-11-19

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie 😀.


5

Labouche to piękne miejsce. Domek bardzo zadbany i utrzymany w jednym stylu, piękne dodatki - nawet wzrok odpoczywa. W domku jest wszystko co potrzeba do spędzenia kilku dni - wyposażona kuchnia, wanna, książki, gry, kominek. Ogromny dodstkowy plus za wannę !z oknem! i kominek. Okolica przepiękna, z dala od innych zabudowań, cicha i spokojna, idealna na kilkudniową ucieszke od cywilizacji. Śpi się niesamowicie w idealnej ciszy i ciemności. No i te niezliczone gwiazdy! Właściciele bardzo życzliwi i pomocni. Bardzo dziękujemy za goscinę!

Hostitel: Wojciech i Ilona
2022-11-19

Tak się cieszymy, że pobyt był udany. Dziękujemy bardzo za opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy.


5

Mielismy przyjemność gościć przez kilka dni w Seidlisku. Miejsce jest naprawde wyjątkowe. Oddalone od innych gospodarstw i dające poczucie spokoju. Wewnątrza domu dopracowane , meble , detale. Widać że gospodarze włożyli dużo pracy i serca. Stwierdziliśmy zgodnie, że gdybyśmy mieli mieć dom na wsi to najlepiej taki. Dobry punkt wypadowy na wycieczki rowerowe do pobliskich lasów i jezior. Wieczorem wspaniale sprawdzało się palenisko oraz kominek. Mieszkając w takim miejscu naprawdę można odkryć i docenić klimat regionu. Dziękujemy Ł&Z.

Hostitel: Wojciech i Ilona
2022-11-19

Teraz już wiemy, że nasze starania mają sens 😀. Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Serdecznie zapraszamy.