Sielskie Rybie - hodnocení

5

Sielskie Rybie to piękne miejsce :) Domek z dużą, pięknie zagospodarowaną, zadbaną i ogrodzoną działką na skraju lasu i bez widocznych sąsiadów. Na terenie działki są huśtawki dla małych i dużych. Jest też bania i basen ( byliśmy jeszcze przed sezonem basenowym więc nie korzystaliśmy) i przygotowane drewno do podgrzania wody w bani. W dolnej części działki jest miejsce na ognisko z przygotowanym drewnem i rusztem do grilla. Domek ma zadaszony taras z dużym stołem, na którym można jeść posiłki z pięknym widokiem na staw. Sam domek jest niewielki, nowy i czysty. Domek jest wyposażony we wszystko co potrzebne podczas pobytu. Na piętrze na którznajdują się dwie sypialnie, a na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka. Schodki na piętro są dosyć strome. Nasz pobyt był bardzo udany i chętnie go powtórzymy :)


5

Kilka dni świetnych wiosennych wakacji w dwójkę + pies. Mały dom malowniczo usytuowany pomiędzy stawem i śpiewającym ptakami zagajnikiem. Ogród ogrodzony, śliczny duży taras dobry zarówno do pracy jak i do odpoczynku. A wieczorem w gorącej bani można się oddać błogiemu lenistwu. Dom nieduży, ale wyposażony we wszystko (nie przychodzi mi do głowy nic czego ewentualnie mogłoby brakować), urządzony pomysłowo, ze smakiem i z sercem; jest komfortowo, gustownie i bardzo czysto. Gdyby komuś nie wystarczał sporządzony przez Gospodarza bardzo przydatny przewodnik po okolicznych obiektach handlowych, gastronomicznych, kulturalnych, rozrywkowych oraz po innych lokalnych atrakcjach, może sobie coś bez trudu wyguglać bo internet działa bez zarzutu. Gospodarz bardzo uprzejmy i uczynny. Ogólnie - bardzo dobrze, jesteśmy super zadowoleni. Cena/jakość - bardzo OK! Na pewno jeszcze wrócimy :)


4

Domek bardzo ladny, dobrze wyposażony, w pięknym i cichym miejscu. Jedyny minus to przestrzeń - domek raczej mały, na osiem dorosłych osób jednak trochę zbyt ciasno:)


5

Uroczy domeczek niewielkich rozmiarów. Byliśmy w niesprzyjającym pogodowo i widokowo okresie przełomu marca i kwietnia a i tak podziwialiśmy widoki na staw i okolicę. Musi być tam pięknie kiedy jest zielono lub jesiennie. Niestety nie mogliśmy też skorzystać z tarasu ze względu na pogodę a jest gdzie sobie posiedzieć. Wszystko w domku jest bardzo czyste i zadbane. Dla zmarzluchów jest kominek a dla lubiących chłód klimatyzacja w sypialniach. Polecam w gronie bliskich osób bo wszystko mocno słychać pomiędzy parterem i pokojami ;)

Hostitel: Dawid
2023-05-07

Serdecznie dziękujemy za opinie i zapraszamy latem 🙂 Pozdrawiam Dawid