Osada Krasne - hodnocení

5

Pięknie umiejscowione domki. Bardzo pomocni i kontaktowi właściciele. Dzieci zachwycone widokiem zwierzakow o poranku. Byliśmy wczesna jesienią j zachwyciły nas kolory drzew na trasach do zamku bolczow


5

Wspaniałe miejsce, wspaniali właściciele no i wspaniałe zwierzęta :) Domek bardzo dobrze wyposażony, szczególnie kuchnia, jest wszystko czego trzeba na wyjazd, podczas którego planujecie gotować na miejscu. Właściciele bardzo pomocni i obeznani w okolicy, można od nich zasięgnąć porady i usłyszeć ciekawe historie. Lokalizacja świetna — widok na góry, szlak od razu obok domku, blisko do okolicznych miejscowości. Polecam i bardzo chętnie wrócę :)


5

Wspaniałe miejsce, gospodarze zaangażowani i niesamowicie kontaktowi. Jacek od razu przywitał nas dobrym humorem, chętnie rozmawiał z nami, opowiadał o zwierzętach. Dziewczyny do dziś śmieją się z naszej rozmowy o wykluwaniu kurcząt! 😄 Domek bardzo przemyślany, było w nim wszystko to, czego zazwyczaj brakowało w innych miejscach ;) Miotła, deska do prasowania, tabletki do zmywarki, półki w łazience... Można wymieniać więcej. Domek urządzony komfortowo. W środku czysto, schludnie. A okolica? Można tylko pozazdrościć mieszkania w takim miejscu. Piękne ptasie koncerty od rana. Żal było wyjeżdżać, pomimo deszczowej pogody było nam tam dobrze i przyjemnie. Planujemy wrócić, w końcu nie spotkałyśmy kóz! Gorąco polecam Osadę Krasne! Widać zaangażowanie i dbałość właścicieli o to miejsce.