Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Hosté
Počet hostů
Datum
Příjezd
Odjezd

Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Zatím nic neplatíte.
Chcete se na něco zeptat?

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Osada Krasne

Polsko, Dolní Slezsko, Krkonoše, Sudety, Janovické Rudawy, Bukowiec

2 domy

Uveďte název svého místa


Icon

S některými mazlíčky

Kdo k nám může: malí psi, střední psi, velcí psi

Icon

Bez stravování

Hotovo! Můžete upravit tagy

Od dětství jsem snila o bydlení v domě své babičky v Bukowci, kdysi známém pruském letovisku Buchwald. Přijížděla jsem na prázdniny do rozlehlého údolí, obklopeného ze tří stran kopci Rudawy Janowickie. Běhala jsem bosa po svěže zelené louce a hladila Lotku, babiččina koně. Skákala jsem z trámů stodoly na seno a hádzela boty po kohoutovi, který mě pronásledoval, ve snaze ho zaplašit. Tyto vzpomínky ukryl čas, ale oživil je sen o venkovském domě, který jsme spolu s Jackem začali obdělávat. Táhlo nás to za oddechem, prostorem a svobodou při objevování světa pro naše děti - zejména z našeho bytu v bloku, ve 4. patře. Nejprve jsme jeli do Bukowce. Jen jsem chtěla Jackovi ukázat starou farmu a skončilo to 3 roky neustáleho úsilí, zkouškami trpělivosti a mořem odhodlání, aby se dům po babičce stal naším domovem. Je zde sad vysazený německými majiteli, ze kterého si můžete utrhnout jablko nebo hrušku, výhledy mají uklidňující vlastnosti a spojení s okolní přírodou přináší klid a potěšení. Proto jsme se zde chtěli podělit o náš splněný sen. Na louce teď stojí dva útulné domky, jejichž terasy směřují do lesa, který je součástí krajinného parku Rudawy. Dnes zde běhají koně - Luis, Bunia, Kuki a Jagoda. U vchodu vás přivítá Bruno vrtěním ocasu, jistě vás navštíví naše volně pobíhající slepice a když se pohodlně usadíte na terasové křeslo, možná se vám na klíně objeví jedna z našich 7 koček. Přímo vedle nás jsou stezky, cyklistické stezky, skály ke slézání, sjezdovky ke sjíždění, voda na ochlazení nebo koupání a celé kulturní bohatství Dolního Slezska k objevování a poznávání. Zbývá jen přijít a ochutnat.

Zde Slowhop popisuje vaše místo.

Hostitel:
Maja i Jacek
Takže ... tady jsme Maja a Jacek, já mám hlavu v oblacích a můj manžel má plné ruce práce .... Vymýšlím, Jacek provádí. V tomto ohledu jsme „týmová jednička“. Je pravda, že jsme zaneprázdněni, protože je toho před námi ještě hodně, ale jdeme správnou cestou. A všechno to začalo, když tuhle malou Maju občas vzala babička do své vesnice. Vzpomínky zůstaly a z nich se zrodily sny... V létě 2013 jsme nasedli do auta a vyrazili z Jelení Hory na obhlídku okolních vesnic. S námi vytištěnými inzeráty „Koupím dům na venkově“ jsme přemýšleli, kterým směrem se vydat jako první. Moje první myšlenka na Bukowiec, protože tam žila moje babička, vzpomněl jsem si na toto místo. Ten den jsme stáli na dvoře Wiejska 34 (bývalý dům mojí babičky) a já si říkal "sny se stávají skutečností". Po několika letech vzestupů a pádů, radosti, že se to podaří a zoufalství, že z toho nic nebude, jsme tady a teď. Máme farmu, koně, kozy, slepice. Naše děti mají dětství, o kterém jsme snili. Věříme, že dobré místo přitahuje dobré lidi, a proto jsme postavili Osada Krásné - Ubytování blízko přírody. Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet život, o kterém jsme snili. Nabízíme Vám pobyt v blízkosti přírody. Zde tedy můžete minout zelenou. Můžete pozorovat chování zvířat, domácích i divokých. Můžete se podívat na své nohy a projít se po louce a zkusit uhodnout názvy bylinek. Můžete si vzít dalekohled a prohledávat koruny stromů a pak listovat atlasem ptactva. Možnosti jsou nekonečné. Dospělí mohou trávit čas nicneděláním a najít úlevu od každodenního stresu. A děti mají možnost poznávat přírodu svobodně a po svém. Dovolená na venkově. Chceme vytvořit něco důležitého, zásadního a dobrého ... VZPOMÍNKY a možná i dětské sny.

Jméno, příjmení a fotografii můžete upravovat ve svých nastaveních.

Přejděte do nastavení
Icon

O nás

Mluvíme: polsky, anglicky
Jsme na místě přítomní, chceme poznat naše hosty blíže

Hotovo! Můžete upravit tagy O nás

Icon

Eko výzva

Používáme hlavně ekologické čisticí prostředky
Kosmetika v opakovaně použitelných obalech
Podporujeme hosty v třídění odpadů
Sázíme stromy
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Eko výzva

Icon

Podrobnosti

V teplém počasí tu jsou komáři
Vrzající podlaha
Po domě se nechodí v botách
Mouchy
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Podrobnosti

Icon

Info navíc

Jsme daleko od nejbližších sousedů
Soukromé domy / apartmány se zvláštním vchodem
Bezkontaktní předání klíčů
Prádlo prané ve vysokých teplotách
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Info navíc

najdete nás mezi kopci a lesy krajinného parku Rudawy
najdete nás mezi kopci a lesy krajinného parku Rudawy
statek se dvěma celoročními domy stojící na louce
statek se dvěma celoročními domy stojící na louce
máme tu celou zoo: slepice, kozy, koně, poníky, kočky a psy
máme tu celou zoo: slepice, kozy, koně, poníky, kočky a psy
cesta k nám vede Hlavní sudetská stezka
cesta k nám vede Hlavní sudetská stezka
sídlíme v Rudawy Janowickie, části Západních Sudet
sídlíme v Rudawy Janowickie, části Západních Sudet
psi vítáni, ale po předchozí domluvě
psi vítáni, ale po předchozí domluvě

Zde Slowhop přidává a popisuje ikony. Můžete je upravovat.

Kde budete snít

Icon 2 domy

Editujte hlavní tagy sekce: Kde budete snít

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Na louce ve starém postněmeckém sadu, kde na jaře kvetou jabloně, hrušně a třešně, jsme postavili dva dřevěné domky. Jsou tak blízko k přírodě, že ani nemůžete být blížit. Panoramatická okna hledí ještě více na louky a les, který je součástí krajinného parku Rudawy. Z jejich oken a teras můžete vidět i naše koně a stádo našich slepic, občas i srnky, lišky, zajíce a sousedovy krávy. Dále máme kozy, 7 koček a Bruna - psa, který vás přivítá při příjezdu. A tímto místem je malebný Bukowiec, který se nachází 7 km od Karpacze. Dostanete se k nám po silnici, která vede podél Hlavní sudetské stezky. Je to slepá ulice s malým provozem. Po louce se dostanete k domům - Mieszko (je to dům blíže k lesu) a Jagoda. Země je tolik, že každý bude mít místo pro sebe. Naše chaty mají každá 70 m² a dále: – obývací pokoj s velkým koutem, kde mohou přespat 2 osoby, prostorná kuchyně a koupelna se sprchovým koutem v přízemí, - velká ložnice v patře se 4 samostatnými lůžky, které lze rozdělit na manželskou postel – možnost přistýlky pro dítě formou cestovní postýlky, – dětský koutek v ložnici, – schody vedoucí do prvního patra, které jsou bezpečné pro děti, – panoramatická okna pro 24-hodinové sledování přírodního kanálu, který se odehrává za nimi, – terasa k posezení u kávy, čaje, knihy a koukání do jarně-letní zeleně, podzimní mlhy nebo zimní bělosti, - houpací síť k zavěšení na pergolu, – stabilní připojení k internetu (optické vlákno) a TV s přístupem ke streamovacím platformám. V chatě Mieszko je také pračka. Chatky jsou v provozu celoročně, v přízemí je podlahové topení, v patře elektrický přímotop. V podzimní a zimní sezóně nastavíme teplotu na 21 stupňů. Jejich interiéry jsou světlé a útulné. Nechtěli jsme vytvářet chaty k pronájmu, ale prostory, kde se budete cítit jako doma. Zdobí je malby vytvořené u příležitosti plenérového malování, protože naše sídliště prospívá kreativitě a může inspirovat k tvůrčí činnosti. V blízkosti domů je vyhrazený prostor pro táborák s lavičkami kolem a grilem. Dřevo si musíte nasbírat sami (ukážeme vám místo a vybavíme vás sekerou). V zadní části domků máme přírodní jezírko, kde létají divoké kachny, žijí ropuchy, jezdí sem čolci a vážky. Máme zde volné prostranství, takže pokud byste chtěli přijet se psy, počítejte s chybějícím plotem a tím, že je v našem okolí hodně zvířat. Domluvte si prosím takovou návštěvu předem.

Zde Slowhop popíše spaní. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Zahrada

Ohniště
Místo na grilování
Lehátka
Stoly na zahradě
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Zahrada

Icon

Vlny

Rychlý internet / WiFi
Střední signál mobilního telefonu
Televize na pokoji
Přístup k Netflixu
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Vlny

Icon

Pro vaše pohodlí

Uklízíme před příjezdem
Ložní prádlo
Ručníky (na celý pobyt)
Ručníky (měníme na požádání)
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro vaše pohodlí

Jak se skvěle najíst

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

O kuchyni na chalupách říkáme: kuchyně jako doma. Ve fázi návrhu jsem Jackovi řekla, že chci domy vybavit kuchyní, která mi umožní připravit 12 jídel na štědrovečerní večeři. A tak se také stalo. Oba jsou plně vybaveny. Balenou vodu si s sebou neberte, na místě čeká filtrační konvice. Pro příznivce palačinek jsme v domech nechávali mixéry, aby bylo těsto během chvilky. Ve skříňkách a zásuvkách najdete celý arzenál kuchyňských doplňků. Vejce máme od našich volně chovaných slepic, které rádi hostům nabízíme. Varujeme vás, že občas naše slepičí hejno vyběhne na terasy domů nebo se usadí hned vedle nich. V sezóně vás také rádi pohostíme kozím mlékem přímo od našich koz. Jídlo si můžete vychutnat u 6místného stolu uvnitř nebo na terase. Vedle domů je také místo pro táborák s roštem.

Zde Slowhop popíše stravování. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Jídlo a pití na místě

Sezónní zelenina z vlastní zahrádky
Lokální produkty(vejce, kozí sýr)

Hotovo! Můžete upravit tagy Jídlo a pití na místě

Icon

Kuchyň k dispozici

Vlastní kuchyň v domech / pokojích
Kávovar na kapsle
Lednička
Trouba
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Kuchyň k dispozici

Icon

Doporučujeme místní gastro

Zajazd Przy Wodzie Kowary - dowozi na miejsce (4 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Doporučujeme místní gastro

Icon

Obchody v okolí

Biedronka, Dino, Rossman, Apteka (4 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Obchody v okolí

Jak u nás odpočívat

Icon U lesa / na kraji lesa
Icon Na venkově
Icon Na horách

Editujte hlavní tagy sekce: Jak u nás odpočívat

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Lidé se do naší osady chodí ponořit do přírody. Zírat na kozy a slepice, hladit našeho psa, kočky a trávit čas ve společnosti dvou koní a poníka. Dopřejte dětem bezstarostnost, svobodné objevování a kontakt se zvířaty a pozorujte z terasy nebo pohovky před panoramatickým oknem jaro-letní zeleň, podzimní šeď a mlhy nebo zimní bílou. Můžete se houpat v houpací síti, jíst ovoce přímo ze stromů, ochutnat kozí mléko (v sezóně), vyrazit na výlet pro dřevo, běhat bosky po trávě a zpomalit. Nacházíme se mezi kopci a lesy krajinného parku Rudawy, v malebném městečku Bukowiec. V 19. století byl letním letoviskem a významným kulturním centrem tehdejšího Pruska. Mementy té doby jsou: palácový a parkový komplex, kde můžete mimo jiné vidět palác v klasicistním stylu ze 16. století, ruiny opatství, čajovnu - pavilon (zvaný Athénin chrám) z roku 1804 a kruh druidů. V naší obci je také budova bývalého pivovaru a domku zahradníka z roku 1797 (je v soukromých rukou, takže se na něj můžete dívat jen z dálky). Do Kavárny v Umělecké Stodoly můžete zajít na dort, víkendové workshopy a odtud se v sezóně vydat na procházku s průvodcem. V parku je vyhlídková věž (umělá zřícenina Kesselburg), ze které je výhled na Krkonoše a Rudawy Janowickie. Vedle naší osady vede Hlavní sudetská stezka. Celá trasa je dlouhá 443 kilometrů a předpokládaný čas na její absolvování je 120 hodin. Jednu z jeji etap můžete zahájit u nás. S průvodci ze Sudet můžete vyrazit na některou z večerních procházek s petrolejovými lampami. Jsou určeny dospělým i dětem. Kalendář najdete na jejich webu. Z Bukowiec se můžete vydat na 10-kilometrový výlet do Kowar (kde se nachází nádrž a neobvyklá budova nemocnice Wysoka Łąka, která byla postavena v letech 1900-1902 a svým tvarem odkazuje na sanatorium ve švýcarském Davosu ) a zpět. Během ní projdete skalní bránou Klöber. Dalšími zajímavými výlety jsou trasa do Sokolských hor (masiv Rudawy Janowickie) a návštěva chaty Szwajcarka. Jedná se o historickou dřevěnou stavbu v tyrolském stylu z roku 1823, postavenou jako myslivecká chata po vzoru stavby z Bernské vysočiny ve Švýcarsku na zakázku Wilhelma von Hohenzollern. Po zastávce u přístřešku se můžete přesunout na Krzyżnou Góru nebo Sokolik (druhý nejvyšší vrchol Rudawských hor, pokud chcete vystoupat na ten nejvyšší, je to jihozápadní vrchol Skalniku - Ostra Mała). V obci Janowice, ukryté v hustém lese, stojí na skalnatém, žulovém výběžku asi 561 m n. m., hrad Bolczów. Kudy na sjezdovky? Máme to 10 km do Karpacze, 16 km do české Malé Úpy, kde můžete obdivovat zachovalou lidovou architekturu a svézt se na saních. Milovníkům zimního koupání doporučujeme malebnou Przesieku a vodopád Podgórna. Hutu Julia v Piechowicích můžete navštívit za účelem prohlídek a tvůrčích dílen (např. malování nebo rytí do skla) - pro děti i dospělé. Ve stejném městě se nachází vodní přehrada - druhá největší v Polsku, po Solině. Sudecka Zagroda Edukacyjna v Dobkówě, která podporuje udržitelný cestovní ruch a místní produkci, pořádá řadu zajímavých akcí (zejména pro děti). Její iniciativa je Kaczawski Festival "Probouzíme vyhaslé sopky". V Lubani se koná Sudetský festival nerostů. Snažíme se držet krok s místním děním a vědět, co se tady děje a rádi se o to s vámi podělíme.

Zde Slowhop popíše vaše atrakce. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Pro ty, kdo hledají klid

Lesní procházky (0,1 km)
Horské stezky (0,1 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro ty, kdo hledají klid

Icon

Pro sportovce

Lyžařský vlek (4 km)
Jízda na koni (2 km)
Silniční cyklistické trasy (0,1 km)
Horské cyklostezky (0,1 km)
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Pro sportovce

Icon

Naše zvířata

Psi
Kočky
Koně
Kozy
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Naše zvířata

Icon

Památky

Pałac Bukowiec (1 km)
Park Bukowiec (1 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Památky

Jak zabavit děti

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Osada Krásné je splněním našeho snu, aby děti mohly žít v souladu s přírodou a v kontaktu se zvířaty. To tady zažívají naše děti a děti našich hostů. Atrakce v podobě: – krmení slepic, sbírání vajec z kurníku, hlazení koček a čištění poníka, – jíst ovoce přímo ze stromů a keřů, – v zimě sáňkování z kopce naproti domům, stavění sněhuláků a sněhových iglú, – velká zelená plocha v létě pro volnou hru, – možnost přespání ve stanu na louce. V každém z domků je dětský koutek se stolem, židličkami a policí plnou hraček, knížek a deskových her. Pro rodiče malých dětí máme několik zařízení: – zábradlí instalované v horní části schodiště, - cestovní postel, - vysoká židle, - vana, - potah toaletního sedátka. Před příjezdem nám dejte vědět, co potřebujete.

Zde Slowhop popíše, nač se můžou těšit děti. Chcete-li, můžete něco vyplnit nebo upravit.

Icon

Zábava pro děti

Jízda na koni
Práce se zvířaty
Krmení domácí zvěře
Sbírání vajec z kurníku k snídani
expand více

Hotovo! Můžete upravit tagy Zábava pro děti

Icon

Dětské vybavení na vyžádání

Dětská postýlka pro kojence
Vanička pro kojence
Dětská židlička
Bezpečnostní ohrádky

Hotovo! Můžete upravit tagy Dětské vybavení na vyžádání

Icon

Zábava pro děti v okolí

park Miniatur (4 km)
Siedlisko Pstrąga - dmuchańce sezonowo (4 km)

Hotovo! Můžete upravit tagy Zábava pro děti v okolí

Pro digitální nomády

Osada KrasnePro digitální nomády
Osada KrasnePro digitální nomády
Osada KrasnePro digitální nomády
Osada KrasnePro digitální nomády

Přejít na úpravy fotografií Photo edit

Pokud se ptáte, zda je možné z naší osady pracovat, odpověď zní: ano. Máme optické vlákno a každý z domů má připojení s šířkou pásma: stahování - 100 Mb / s a upload - 50 Mb / s. V praxi to znamená, že můžete sledovat filmy na Netflixu a účastnit se videokonferencí. Pokud jde o mobilní pokrytí, je na tom síť Play špatně, ostatní sítě fungují na pokrytí LTE.

Sem patří informace pro ty, kteří chtějí pracovat na dálku. Tady je můžete přidat nebo upravit.

Icon

Internet

Rychlý internet / WiFi
Optický internet
WiFi dostupná ve všech pokojích i společných prostorech

Hotovo! Můžete upravit tagy Internet

Icon

Vybavení

coworking / Sdílený prostor na práci (35 m2)
sdílený pracovní stůl
v některých pokojích stůl
tiskárna

Hotovo! Můžete upravit tagy Vybavení

Jak se k nám dostanete

Icon Autem

Naše adresa: Wiejska 34, Bukowiec, Dolní Slezsko, Krkonoše, Sudety, Janovické Rudawy, Polsko

Přeloženo Překladačem Google

Vyhledat trasu na Google Maps

Icon Veřejnou dopravou

Nejbližší zastávky

Přeloženo Překladačem Google

Autobus: Bukowiec (obok kościoła) MZK Jelenia Góra (1 km)
Poslední zastávka, pak rovně asi 1km do kopce :-)

Vlak: Jelenia Góra (17 km)
městský autobus MZK Jelenia Góra č. 3 Směr Bukowiec poslední zastávka, pak rovně asi 1km do kopce :-)

Zadejte adresu a popište, jak se k vám dostat.

Omrkněte ceník

Notification icon
Naši hostitelé se zavázali poskytovat na Slowhopu ceny stejné nebo nižší než na ostatních kanálech. Pokud tomu tak není, napište nám na hop.cz@slowhop.com

Pro kalkulaci cen a ověření dostupnosti zadejte počet hostů a datum příjezdu a odjezdu.

Hosté
Počet hostů
Datum
Příjezd
Odjezd
Doplňující info k ceníku
Pronajímáte celou chatu. Cena se odvíjí od počtu osob a termínu. státní svátky a prodloužené víkendy mají ceník.

Zadejte ceny

Naše pravidla

Icon Akceptujeme: malí psi, střední psi, velcí psi
Icon Maximální počet hostů: 6 osob
Icon Noční klid od 21:00 do 06:00

Upravte základní pravidla pobytu

Icon Příjezd a odjezd
Příjezd od 15:00 do 21:00
Odjezd od 05:00 do 10:00
V rámci možností urychlíme check-in / odložíme check-out (kontaktujte nás před příjezdem)

Upravte příjezd a odjezd

Icon Další pravidla
Bez přítomnosti hostitelů naše zvířata nekrmíme. Na chaty nepovolujeme naše domácí mazlíčky. Zákaz hlasitých večírků (integrační schůzky, rozlučky apod. nestřílíme petardy)

Upravte ostatní pravidla

Hodnocení

5

Miejsce pozwalające się zrelaksować i naładować pozytywną energią. Podróż uznajemy za udaną i godną polecenia.


5

Świetnie wyposażony domek, piękna okolica i przemili, pomocni gospodarze - dobry przepis na udany weekend za miastem :) Jest tu co robić o każdej porze roku i przy każdej pogodzie, a atmosfera spokoju pozwala na prawdziwy relaks. Polecam zarówno miłośnikom wędrówek, natury i zwierzaków, jak i tym, którzy potrzebują resetu na kanapie z netfliksem i dużego stołu do wieczornych pogaduszek.


5

Pięknie umiejscowione domki. Bardzo pomocni i kontaktowi właściciele. Dzieci zachwycone widokiem zwierzakow o poranku. Byliśmy wczesna jesienią j zachwyciły nas kolory drzew na trasach do zamku bolczow


5.0 5 opinii