Leśne Apartamenty Strażnica - hodnocení

5

Bardzo dziękuję za przemiłą gościnę. Fantastyczne miejsce!!!


5

Fantastyczne, przytulne i klimatyczne miejsce - otoczone pięknymi widokami, trasami spacerowymi i wspinaczkowymi. Idealne na reset od miasta. Na pewno wrócimy nieraz. My, jak i nasze psiaki jesteśmy bardzo zadowoleni. ☺️


5

Wspaniałe miejsce, piękna okolica. Dzieciaki maja pełno rzeczy do roboty i zabawy, a rodzice moga odpocząć. Pokoje super wyposażone, atmosfera cudowna. Pani Sabina jest bardzo życzliwa osoba, zawsze chętnie pomoże i porozmawia :) na pewno wrócimy nie raz :)


5

Fantastyczne miejsce na pobyt z dziećmi, świetnie wyposażone (kuchnia, pokoje, ogród), z klimatem. "Niestety" okolica Zieleńca tak zajmująca, że mamy poczucie niedostatecznego wykorzystania potencjału domu. Bardzo warte swojej ceny.


5

Bardzo gorąco polecam! Bardzo czyste, ładne, przytulne miejsce z masą możliwości spędzania czasu. Świetnie przystosowane dla Maluszków, Nasz 1,5 roczny Synek czuł się świetnie i miał bardzo dużo aktywności a my chwilkę na pyszną kawę z ekspresu:) Gospodarze bardzo pomocni i życzliwi. Naprawdę bardzo polecamy. Okolica daje mnóstwo możliwości do spędzania czasu i przebywania w pięknych miejscach a Leśne Apartamenty są tego idealnym dopełnieniem.