Złotopolska Dolina - hodnocení

3

Jakkolwiek miejsce ładne i ciekawe, a pobyt udany, to nie mogę nie napisać o pewnym dysonansie poznawczym pomiędzy całością ogłoszenia na Slowhopie (w tym opiniami gości, choć fakt, że ostatnia z 2022) a rzeczywistością. Slowhop prezentuje pensjonat dla rodzin, a na miejscu jest dom weselny. Przemiła obsługa, która była tam tylko dla nas (byliśmy jedynymi gośćmi, swoją drogą zastanawiająca jest ekonomika zagadnienia) na każdym kroku i przy każdym pytaniu typu "gdzie są miejsca wymienione w ogłoszeniu" (kącik dla dzieci, biblioteczka itp) odpowiadała "nie ma, to jest przecież typowy dom weselny". No i fajnie. Niech sobie będzie. Tylko co on robi na Slowhopie, w dodatku pod takim a nie innym ogłoszeniem? Z rzeczy namacalnych - apartament z dwoma sypialniami jest chyba w trakcie wesel siedliskiem wyjątkowo rozrywkowych wujków. Nie ma tam nic, co trzymało by się kupy (nawet miska sedesowa była pęknięta i poklejona), W jednej sypialni 3 z 4 lamp naściennych i sufitowych nie działało, jedyna lampka nocna na 2 sypialnie takoż. A łóżka (tudzież prycze z materacami) mocno sugerują, że aby tam komfortowo spać, trzeba być w stanie jak na koniec wesela ;) Dziękuję raz jeszcze obsłudze za gościnność, doświadczenie mieszkania w puściutkim domu weselnym było pouczające i pozostaję bez pretensji. Właścicieli i serwis Slowhop prosiłbym jednak o więcej prawdy w ogłoszeniach, lub chociaż w korespondencji przy rezerwacji.


5

Wspaniałe miejsce z przemiła i ogromnie pomocna obsługą. Pani Ewa przeogromnie miła i zawsze chętna do pomocy. idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i ogólnie dla osób którzy chcą odpocząć. My akurat wynajęliśmy domek, nie jest to duży domek, ale przytulny i dobrze wyposażony. Ośrodek i domek znajdują się w otoczeniu drzew, obok sauna z lezakami, stawik z plumkajaca woda. Na terenie jest tez plac zabaw dla dzieci i basen. Piękne ciche spokojne miejsce na ognisko. Obok we wsi są sklepy spożywcze które były czynne nawet w niedziele. Dużym udogodnieniem jest stały dostęp do ciepłych napojów i państwo byli tak mili ze dostaliśmy nawet do kawki niespodziankę w postaci pysznych ciast. Śniadania są bardzo ok (obłędną jajecznica, warzywa, pieczywo, wędliny, sery, twarożek i deserek). Nie było tez problemu o przygotowanie naleśnikow dla młodego. Urocze wiejskie klimaty naokoło. Ogólnie ogromnie polecamy.


5

Miejsce urocze i bardzo klimatyczne, pozwala odciąć się od codzienności. Obsługa przemiła a jedzenie pyszne. Różnorodność posiłków i ilość zaskoczyła nas pozytywnie. Szczerze polecamy to miejsce