Uložit Zobrazit fotografie

Slow Sail pod żaglami

Text je možná trochu kostrbatý. Byl přeložen pomocí Google Translate

Szkoła Żeglarstwa Tramontana zaprasza na najprawdziwszy Slow Sailing - czyli wypoczynkowy rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich szyty na miarę. Waszą miarę.

Rejs jest przygotowywany dla grup od 2 do 8 osób - na Wasze zamówienie oraz dla indywidualnych osób. Oznacza to, że spędzicie ten czas w kameralnym gronie, pod opieką doświadczonego sternika, który pokaże Wam prawdzie Mazurskie żagle - na Waszych zasadach, w Waszym tempie i najbliższym gronie.

Na naszym pokładzie poznacie prawdziwe żeglarstwo, powalczycie z wiatrem, wodą i węzłami. Żeby jednak odetchnąć od pędu i opalić ciało na złoto - mamy czas na relaks i rozluźnienie w uroczych zakątkach Mazur. Będziemy spali na jachcie (w portach i na dziko), będzie Was budził śpiew ptaków, a do snu ukołysze strzelanie iskier z dogasającego ogniska. Czekają nas wieczory spędzone w miejscach zarezerwowanych tylko dla żeglarzy oraz obserwacja gwiazd doskonale widocznych na czarnym, mazurskim niebie. Będziemy jeść lokalne przysmaki, słuchać opowieści sternika, bujać w hamaku, kąpać się w wodzie, opalać i jeżeli zechcecie - wtajemniczać się w wiedzę żeglarską.

Pakujcie kremy z filtrem i przybywajcie do portu! Ahoj przygodo!

Bartosz Werstak

Jmenuji se Bartek a zvu vás na úžasné dobrodružství na jachtingu. Jsem vzděláním designér, ale není to jediná práce, kterou mám v ruce. Jachtingu se věnuji od dětství a miluji ho z celého srdce.

Tramontana Sailing School - to je moje první dítě. Pořádáme plavby a jachtařský výcvik na Mazurách a Chorvatsku. Už se plánují další děti.

Navštívil jsem mnoho míst v Evropě i mimo ni a podstata mých cestovatelských snů je právě zde, na Slowhopu, a proto si nedovedu představit, že bych se nepřipojil ke skupině organizátorů.

Ke štěstí potřebuji čerstvý vzduch a partu blízkých. Bez ohledu na to, kde záleží s kým. Kromě plachet miluji horskou turistiku, víkendové výlety za město, nejlépe do lesa, obdivuji svět z kokpitu letadel.

Brzy se uvidíme!
żeglarze duzi i mali! Przez 7 dni jachty staną się naszym domem
codziennie przyroda na wyciągnięcie ręki - przwidujemy noclegi w dzikich zatoczkach
przygotujcie gardła - zaplanowaliśmy ogniska oraz śpiewogranie przy blasku gwiazd
codzienna dawka romantyzmu - zachody słońca nad jeziorami tylko dla nas
dla totalnego relaksu i rozrywki: kąpiele z jachtu oraz plażowanie
w planach: pływanie, opalanie, zwiedzanie, SUP, i totalny odpoczynek

Lokalizacja

  • Nad jeziorem
  • W lesie / na skraju lasu
  • Na wsi

Program

Ten rejs nie ma ścisłego programu. Jest na zamówienie, więc oznacza to, że możecie skorzystać ze wszystkich atrakcji, które zapewni Wam sternik.

Chcecie chillować do 12? Proszę bardzo!
Chcecie zjeść najlepsze Mazurskie smakołyki? Już płyniemy!
Macie ochotę zatrzymać jacht, oraz wykąpać się w jeziorze?...
Cała stop! Nie ma problemu!
Koncert? Wybierzmy wspólnie tawernę!

(Kapitan podejmuje ostateczne decyzje są one jednak dopasowane do preferencji załogi i warunków pogodowych)

Oprócz tego polecimy Wam saunę na wodzie, odkrywanie rezerwatów przyrody, zwiedzanie zabytkowych bunkrów, jazdę konną, lot balonem, rejs motorówką lub skuterem wodnym. W miejscówkach do cumowania na dziko rozwiesimy hamak, rozpalimy ognisko i będziemy snuć opowieści do białego rana. Nic na siłę, to Wasz urlop, na którym macie odpocząć, zrelaksować się i dobrze bawić.

To tylko część atrakcji, która może Was czekać w tym sezonie - plan ustalimy z Wami indywidualnie.
více

Kde budete snít

Spać będziecie na jachcie wielkości 24-33 stóp. W zależności od tego, jaka liczba osób zgłosi się na rejs, dopiero po rezerwacji wybierzemy odpowiedni jacht.

Należy ze sobą zabrać cienki śpiwór lub cienki koc - nie zmarzniecie, bo jachty są ogrzewane. Jeśli noc na to pozwoli, możecie spać na pokładzie...
jachtu - pod gołym niebem.

Jeśli nie wiesz co zabrać na rejs - nie przejmuj się, wraz z pierwszym mailem organizator przyśle Vademecum rejsowe, w którym szczegółowo opisane jest, co należy ze sobą zabrać.
více

Jak se skvěle najíst

Z doświadczenia wiemy, że śniadanie smakuje najlepiej jeśli przygotuje się je samemu na jachcie. W ciągu dnia, będziemy żywić się tak zwanym "suchym prowiantem". Każdego dnia będzie również możliwość posiłku w tawernie lub przygotowania posiłku na ognisku.

Posiłki przygotowywane na jachcie, są kupowane...
wspólnie przez całą załogę i przechowywane w jachtowej lodówce. Zachęcamy do dwóch posiłków dziennie na jachcie, oraz jednego w lokalnej tawernie - sprawdziliśmy i ten system się świetnie sprawdza.

*sternik jachtu, zgodnie z zasadami żeglarskimi na całym świecie jest na wyżywieniu załogi - je to samo co załoga.
více

Jak u nás odpočívat

Z nami nie ma nudy! Nasi sternicy są na nią uczuleni i w momencie gdy wyczuwają jej oznaki - reagują zdecydowanie i natychmiastowo!
Oprócz atrakcji fakultatywnych Wasz kapitan może uczyć Was sterowania jachtem, nazewnictwa żeglarskiego, lub zabrać w miejsca w których odppocznicie za wszystkie czasy.

Każdego...
dnia spędzimy kilka godzin na wodzie, reszta czasu będzie odpowiednio zagospodarowana. Grajkom i muzykantom polecamy zabrać sprzet grający - umili nam czas przy ogniskach, zaś mole książkowe mogą wziąć ze sobą ulubione powieści - na nie również będzie czas. více

Jak zabavit děti

Rejs jest organizowany dla Waszej załogi. Jeżeli w załodze są dzieci, nie ma problemu. Dajcie nam znać wcześniej - przygotujemy także coś dla najmłodszych żeglarzy!

Cena

cena czas trwania rejsu
2-4 osoby (wynajem jachtu, opiekę sternika, paliwo do jachtu, NNW) od 4590 zł 7 dni
5-6 osób (wynajem jachtu, opiekę sternika, paliwo do jachtu, NNW) od 6390 zł 7 dni
7-8 osób (wynajem jachtu, opiekę sternika, paliwo do jachtu, NNW ) od 7990 zł 7 dni
Indywidualnie od 1250 zł 7 dni

Cena ustalana jest indywidualnie w momencie rezerwacji jachtu na konkretny termin - ceny wynajmu jachtu mogą różnić się w różnych porach roku i sezonach.

Cena zawiera :
- jacht dobrany pod ilość uczestników
- opiekę doświadczonego sternika
- dwa zorganizowane ogniska
-ubezpieczenie NNW
-paliwo do jachtu

Cena nie zawiera:
-- wyżywienia własnego i sternika
-- dojazdu na miejsce
--opłat portowych
-- atrakcji fakultatywnych

Platební a rezervační podmínky

Płatność zaliczki w wysokości 50% rejsu jest obowiązkowa w ciągu 3 dni od potwierdzenia rezerwacji. Reszta płatności określona jest przez Ogólne Warunki uczestnictwa oraz Umowę i regulamin rejsu, który dostaniecie Państwo na swoje maile wraz z instrukcją dokonania rezerwacji bezpośrednio od Organizatora rejsu.

Nasza firma jest zgłoszona w Ewidencji Organizatorów Turystyki. Dopiero podpisanie umowy jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Umowę odsyłamy mailowo jako skan lub zdjęcie.

Pravidla místa

Minimální věk hostů: 3 roky/let

Maximální počet hostů: 24 osob

Běžná minimální doba pobytu: 7 dny

Platební a rezervační podmínky

Płatność zaliczki w wysokości 50% rejsu jest obowiązkowa w ciągu 3 dni od potwierdzenia rezerwacji. Reszta płatności określona jest przez Ogólne Warunki uczestnictwa oraz Umowę i regulamin rejsu, który dostaniecie Państwo na swoje maile wraz z instrukcją dokonania rezerwacji bezpośrednio od Organizatora rejsu.

Nasza firma jest zgłoszona w Ewidencji Organizatorów Turystyki. Dopiero podpisanie umowy jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Umowę odsyłamy mailowo jako skan lub zdjęcie.

  • Przelew
Časy příjezdu a odjezdu
  • Příjezd od:17:00
  • Odjezd do:10:00
Adresa
  • Niegocińska
  • 11-500 Wilkasy

Jak se k nám dostanete

Nasze jachty będą czekały na Was w porcie AZS Wilkasy (spokojnie znajdziecie na mapach Google). Dojazd jest prosty, a na miejscu czeka na Was parking. Jeśli dojedziecie pociągiem lub autobusem - dajcie znać, ktoś Was zabierze z dworca na nasze jachty. Miejsce wypłynięcia może sie jednak różnić - o wszelkich zmianach poinformujemy Was odpowiednio wcześniej.

Hodnocení