Save See photos
Available dates

Weekend dla mam (bez dzieci!) na Majorce

Translated automatically with Google Translate

Małgorzata Ekiert

Gosia, an Olsztynianka in love with Warmia and Masuria, as well as in many other beautiful places in Poland and in the world, to which she wants to take tired mothers: for relaxation and reset, but also for adventure and a bit of adrenaline. She spent most of her adult life abroad, traveled a large part of the world: from Chile, through the Middle East, to Cambodia, but this is what Warmia calls her home. The unmarried woman of a nice German, with her first baby in a sling, she traveled around Israel, Morocco and Majorca. A jogged vegetarian, hippotherapist and licensed field guide in the province. Warmia-Masuria Province. Rather firmly on the ground, energetic and open to everything new. During a lonely backpacking trip to Cape Verde, rocking in a hammock on an almost empty beach, she swore to return here - with an intimate group of mothers needing a maternity leave .. This is how the MamaEscape project was born.

Video

Price


Payment and booking conditions

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Maximum number of guests: 6 people

Standard minimum period: 3 days

Payment and booking conditions

  • Cash on the spot
  • Online transfer
Arrival and departure times
  • Check-in from:18:00
  • Check out till:
Address
  • 07518 Lloret de Vistalegre

Opinions


I liked it!

Wyjazdy z Gosią polecam każdej kobiecie i mamie! Cały czas wracam wspomnieniami do tych kilku cudownych dni na Majorce. Były babskie rozmowy, plaża, morze, wino, klimatyczne miasteczka i urocze knajpki. Zakwaterowanie w prawdziwym majorkańskim domu. Gosia zadbała o nasze dobre samopoczucie, każdego ranka czekała na nas ze zdrowym śniadaniem a na plażę zabierała kosze pełne hiszpańskich przekąsek:) Polecam zajęcia z jogi na SUPach i otwieranie wina łyżką, gdy zabraknie korkociągu ;)) Jeżeli będzie okazja to znów zapisuję się na wspólną przygodę z MamaEscape!


I liked it!

Cudowny weekend, w cudownym towarzystwie, mnóstwo śmiechu, pogaduchy, pyszne jedzonko, wino, słońce, plaża... i ta joga na SUP-ie w "magicznych" okolicznościach ;) Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć ;) Świetna organizacja, zakwaterowanie w pięknym klimatycznym domu, weekend intensywny, pełen wrażeń i emocji. Gosia zadbała o każdy szczegół. Nie było czasu na nudę. Tego mi było trzeba. Polecam bardzo, jeśli będzie jeszcze okazja - na pewno skorzystam!


I liked it!

Mamaescape to cudowna inicjatywa🤗 Spędziłyśmy wyjątkowy czas w magicznym miejscu. Dosłownie mogłyśmy poczuć się jak w raju 🥰 Gosia o wszystkim pomyślała i cudownie się nami zaopiekowała, nie musiałyśmy myśleć o niczym! 🤗 , a przede wszystkim jest ciepłą i wspaniałą kobietą😘


I liked it!

Z całego serca polecam, dla każdej kobiety potrzebującej oderwać się od biegu codziennych spraw. Babski wyjazd pełen trajkotania (lub nie :)), w cudowne miejsce z pełną energii i pomysłów Gosią. Moja pierwsza SUP Joga w życiu - coś niesamowitego, zwłaszcza dla "jogujących" już osób (co nie znaczy że początkujący albo nie znający wcale sobie nie poradzą). Z pewnością nie mój pierwszy i nie ostatni taki wypad.