Save See photos

Cyfrowy Detox Camp - obóz offline dla dorosłych

Translated automatically with Google Translate

Każdemu marzy się raz na jakiś czas wyjazd bez Internetu, elektroniki, zegarków, telefonów, laptopów i telewizorów. Tak zwany Cyfrowy Dektoks, podczas którego nie ma tak ważnych maili, których nie możnaby było olać i telefonów, które możnaby odrzucić. Nasz obóz tylko dla dorosłych daje właśnie taką możliwość.

To nic innego jak odłączenie się na pewien czas od telefonu, laptopa i wszystkich urządzeń, za pośrednictwem których stale jesteśmy online. CYFROWY DETOX CAMP daje Ci wolność obcowania z innymi ludźmi, z naturą i w końcu z samym sobą – w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Zabieramy elektronikę, ale dajemy odetchnąć, złapać dystans do świata oraz na nowo sprecyzować swoje cele.

Będziesz współtworzył wesołą społeczność, która od rana do wieczora będzie się świetnie bawić. Poczujesz się znów szczęśliwy jak dziecko. Z racji tego, że nie będziesz mieć możliwości odbierania telefonu, sprawdzania maili i aktualizowania statusu, będziesz mieć mnóstwo czasu na prawdziwe doświadczenia, zawiązywanie przyjaźni i przeżywanie życia na 100% w świetnej atmosferze. Na naszym obozie każdy znajdzie coś dla siebie, jeżeli masz duszę sportowca treningi biegowe i siłowe (z byłem mistrzem polski na 400m) oraz treningi wzmacniające mięśnie głębokie będą dla Ciebie świetną opcją. Jeżeli jednak nie jesteś aż tak zapalonym sportowcem i nie masz ochoty się zbytnio forsować, joga czy stretching będzie świetną alternatywą. Może się jednak zdarzyć, że w ogóle nie będziesz mieć ochoty na aktywność fizyczną w takim wypadku proponujemy skorzystać z indywidualnych sesji psychologicznych z naszą psychoterapeutką, chwili relaksu na hamaku czy spaceru w ciszy po bajkowym 15 hektarowym terenie należącym do naszego siedliska.

Ogerujemy także coś dla umysłu - sesje motywacyjne, warsztaty rozwojowe, czy przewodnik powyjazdowy ze wskazówkami jak na nowo zbudować zdrową relacje ze swoimi urządzeniami elektronicznym. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest pyszna i zdrowa kuchnia, składająca się z regionalnych surowców z opcją wegetariańską. Ustaw autoresponder i pakuj walizki. Zapraszamy.

Gabriela Piasecka-Pełka

Gabi is a psychologist, cognitive-behavioral therapist and psycho-dietician. Privately, organizer of trips "without electronics" and offline camps for adults. An admirer and promoter of life "without networks, Internet and electronics", as well as an activist of NURTU Zero Waste and No Plastic.
Mother of two lovely girls, wife, owner of a dog named Koka, 30 chickens and two geese.
zamiast bycia online: kąpiele w jeziorze i spływ kajakowy
pyszna kuchnia z opcją wege
joga, pilates i medytacja
ruska bania i sauna
warsztaty psychologiczne i sesje z terapeutą
dużo sportu, gier terenowych i zabaw sportowych

Location

 • By the lake
 • In the countryside

Type of accommodation

 • Rooms and apartments

Board

 • Full board
 • Vegetarian, vegan, for allergics
 • Local products

Facilities

 • Nearby the water
 • Sauna, banya
 • Massages

Program

Przyjazd: 9.09.2020 w godzinach popołudniowych, od 18:00.

Start obozu - godzina 20:00
- spotkanie organizacyjne, obowiązkowa odprawa (krótka opowieść o idei cyfrowego detoxu i zapoznanie z zasadami obozowymi), zdeponowanie wszystkich urządzeń elektronicznych w sejfie, powitalna kolacja z ekspresową...
integracją :)

Kolejne dni to pasmo przygód i wyjątkowych przeżyć, czyli:

- codzienne warsztaty psychologiczne
- indywidualne sesje psychologiczne z psychoterapeutką
- warsztaty motywacyjne
- spływ kajakowy rzeką Drwęcą
- gry terenowe, podchody
- rozgrywki w gry planszowe
- nocne biegi z pochodniami
- poranne rozruchy - ćwiczenia oddechowe oraz medytacje
- codzienne treningi sportowe z prawdziwym lekkoatletą
- zajęcia jogi i stretchingu
- warsztaty garncarskie (lepienie z gliny)
- poranne kąpiele w jeziorze
- biesiady przy ognisku i grillu
- wspólne śpiewanie i muzykowanie
- sauna i ruska bania
- Ubezpieczenie NNW
- zakwaterowanie 4 noclegi (w eleganckich 2 osobowych pokojach
łazienkami)
- całodzienne wyżywienie – pyszne 4 wegetariańskie posiłki
- napoje bez limitu
- przechowanie Twojego telefonu w sejfie

Wyjazd: 13.09.2020 o godzinie 14:00 po obiedzie i końcowej odprawie.
more

Where will I sleep?

W Domach Konesera, czyli ani w hotelu ani w pensjonacie. Tu znajdziecie duszę domu twórczego, miejsce dla koneserów smaków, zapachów i dźwięków.

Trzcin to urocza miejscowość położona w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego, a ze względu na swój wyjątkowy krajobraz nazywana „małą Toskanią” . Domy Konesera...
położone są w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce łączy w sobie zachwycające piękno natury z komfortowym wypoczynkiem w stylowych wnętrzach.

Do Waszej dyspozycję pozostawiamy 2 osobowe komfortowe pokoje z łazienkami. Każdy z nich ma odmienny wystrój i inną atmosferę. Dominują pieczołowicie odrestaurowane meble i zabytkowe lampy. W pokojach ośrodka znajdują się także książki i albumy z fotografiami. Z okien roztacza się widok na panoramę Welskiego Parku Krajobrazowego na Mazurach. Zapraszamy wszystkich, którzy tęsknią za zapachem lasu, pół i łąk, za życiem bez zegarka, gdzie czas odmierzany jest wschodami i zachodami słońca, za ciszą, za spokojem, za czystym aż oszałamiającym powietrzem.
more

What will I eat?

W stylowej jadalni pensjonatu można naprawdę dobrze zjeść i odpocząć. Codziennie będą na Was czekać 3 świeżo przygotowane główne posiłki oraz przekąski oraz woda, lemoniada i napary z ziół no limited.

Dostępne są dwie opcje - tradycyjna oraz wege - wystarczy przy zgłoszeniu zaznaczyć którą preferujesz.

Wśród...
specjałów miejsca prym wiodą dania sporządzane według dawnych przepisów kulinarnych. Kuchnia tradycyjna, polska, ale mocno odtłuszczona: dużo ryb, i drobiu, wędliny wędzone na prawdziwym drewnie z małej prywatnej masarni, pyszne ciasta. Kasze i ziarna i dużo dużo warzyw i owoców.

Przy sporządzaniu potraw korzystamy z ziół, warzyw i owoców z własnych ogrodów. Latem przygotowujemy zapasy na zimę: marynaty, kompoty, sałatki. Nasz jadłospis przemienia się w rytmie darów pól i ogrodów. Potrawy przez nas przygotowywane stanowią część regionalnej kultury. Tradycyjnie na ziemiach mazur zachodnich jadano skromie, lecz dostatnio. Używano przypraw i pijano domowe nalewki i tak niech już pozostanie…

Dla smakoszy i wielbicieli naszej kuchni przetwory z Domowej Spiżarni. Chleb od młynarzowej, trzciński smalec z przyprawami, twaróg biały, ogórki kiszone w beczce dębowej, kiełbasa o trzcińskim smaku, szynka wiejska sznurowana, karkówka pieczona, jesiotr wędzony, węgorz wędzony, marynaty: ogórki, papryka, cukinia gruszka marnowana na słodko i ostro, dynia w occie, śliwka w occie, konfitury owocowe, konfitury na nalewkach.
more

What will I do?

Mogłoby się wydawać, że jak odstawimy Internet, smartfony i zdejmiemy zegarki to poczujemy się nadzy, a pustka i nuda zjedzą nas w jednej chwili. Jednak doświadczenie pokazuje nam, że dopiero wtedy, gdy się odłączymy od sieci, możemy poczuć że żyjemy tak na prawdę.

Program jest mocno napięty, od rana...
do nocy będziemy działać - w lesie, na wodzie, w kuchni, w oborze. Nie zabraknie jednak chwil wytchnienia w hamaku z książką czy w saunie i ruskiej bani o zachodzie słońca.

Cały proces cyfrowego detoxu będzie wspierać terapeuta, więc ewentualne chwile słabości będzie można z nim od razu przegadać. Codziennie będą odbywać się spotkania motywacyjne mające na celu pomoc w zbudowaniu zdrowej relacji z urządzeniami elektronicznymi.

Pozytywni ludzie, dużo ruchu, ciekawe aktywności i pyszne jedzenie - czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia?
more

What's for children?

Tym razem Cyfrowy Detox Camp przeznaczony jest tylko dla dorosłych. Dzieciaki zostawcie pod dobrą opieką w domu.

Amenities

 • Towels
 • Bedding
 • No TV set

Price

Cennik

za osobę
First Minute ( do 10 sierpnia 2020) 1599zł
Final Call 1799zł

Payment and booking conditions

CO ZROBIĆ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA LISTĘ ?
Złóż zapytanie na Slowhopie - jeśli otrzymasz ofertę dokonaj wpłaty pełnej kwoty przez Slowhop.

INFORMACJE DODATKOWE:
- w obozie mogą uczestniczyć osoby od 18 roku życia
- dojazd we własnym zakresie.

Place rules

Guest minimum age: 18 year(s)

Payment and booking conditions

CO ZROBIĆ ABY ZAPISAĆ SIĘ NA LISTĘ ?
Złóż zapytanie na Slowhopie - jeśli otrzymasz ofertę dokonaj wpłaty pełnej kwoty przez Slowhop.

INFORMACJE DODATKOWE:
- w obozie mogą uczestniczyć osoby od 18 roku życia
- dojazd we własnym zakresie.

 • Online transfer
Arrival and departure times
 • Check in from:18:00
 • Check out till:14:00
Address
 • Trzcin 81
 • 13-324 Trzcin

How to get here?

Domy Konesera - woj. warmińsko-mazurskie

Opinions