Save See photos

Piknik przeplatany wiankiem

Translated automatically with Google Translate

To jest jeden z najlepszych pomysłów na kobiece sabaty, o jakich kiedykolwiek słyszeliśmy. Pole, trawa, piknik, wianki - przyjedźcie do Łan Sztuka na coś, co pamięta się przez całe życie. Zostało jeszcze kilka wolnych terminów. Czekamy na Was!

Eliza

Jesteśmy tu we trójkę: historyczka sztuki, projektant i nasze dziecko. Jest też Łan Sztuk - projekt naszego życia. Ma się wraz z nami zmieniać, ewoluować, ciągle pokazywać nowe twarze, choć po linii, którą dawno temu sobie ustaliliśmy. Zawsze miało być przytulne, unikalne, bliskie naturze i żywe. I tak chyba jest.

Udało nam się stworzyć miejsce do nieco innego spania. Rozwijamy Piknikowe Pola z ofertą pikników panieńskich i rodzinnych, oraz przyczepą w stylu vintage, jako alternatywną formą noclegu dla par. Następnym krokiem jest przygotowanie obory na potrzeby większych grup - joga, uroczyste kolacje, warsztaty. Możliwości są niekończące się i to czyni nas szczęśliwymi. Zapraszamy.


prawdziwy babski wyjazd na Warmię
piknik panieński i możliwość zamówienia sesji w Camp Spa
zdrowe jedzenie
ognisko
nocleg w 4 sypialniach 3-osobowych
plecenie wianków

Program

Zapraszamy na weekend panieński.
Dostępne dwa terminy: 24.05 - 26.05 i 07.06 - 09.06
Do dyspozycji mamy drewniany domek z 4 sypialniami - w każdej jest jedno podwójne i jedno pojedyncze łóżko. Organizujemy piknik połączony z warsztatami plecenia wianków, oraz sesją zdjęciową.

Where will I sleep?

Do dyspozycji mamy drewniany domek, w którym znajdują się:
4 sypialnie trzyosobowe (w każdym pokoju jest jedno podwójne łóżko i jedno pojedyncze), dwa pokoje mają własne łazienki, dwa mniejsze pokoje maja jedną wspólną łazienkę na korytarzu. Na dole mieści się kuchnia z salonem.

What will I eat?

Przygotowujemy piknik dla dziewczyn, serwujemy sałatki (z/ bez mięsa), tarty, ciasto, przetwory domowe, pieczywo, owoce.

How will I be entertained?

Jako dodatkowa atrakcję, można zamówić sesję z zabiegami w pobliskim Camp Spa

What's for children?

Weekendy panieńskie bez dzieci. W razie potrzeby można wynająć dodatkowy pokój w domu obok, gdzie może nocować bliska osoba z dziećmi.

Price


700 zł/ doba za domek
130 zł/ osoba za piknik + warsztaty plecenia wianków
45 zł/ osoba za sesję zdjęciową
ilość uczestniczek - 8 dziewczyn, cena : 350 zł/ osoby za dwa noclegi, piknik, wianki, zdjęcia

Payment and booking conditions

W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% całej kwoty za pobyt. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.

Place rules

Minimal rental period

od piątku do niedzieli

Payment and booking conditions

W celu dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% całej kwoty za pobyt. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.

  • Cash on the spot
  • Online transfer
Arrival and departure times
  • Check in from:16:00
  • Check out till:16:00
Address
  • Stare Kawkowo 8
  • 11-042 Jonkowo

Opinions