AdVANture Campers Freddie - dla 2 osób - review

5

Był to nasz pierwszy wynajem kampera w życiu i totalnie się zakochaliśmy! Kontakt z Jakubem na najwyższym poziomie - widać że to człowiek z pasją. Dokładnie wytłumaczył nam instrukcję obsługi Freddiego i zwrócił uwagę na najważniejsze rzeczy. Umówiliśmy się po odbiór w dogodnym terminie dla obu stron i ruszyliśmy na Mazury. Już sama podróż kamperem sprawia niesamowitą frajdę. Jest tylko jedna zasada - trzeba przestawić się z życia w biegu na tryb "spokój". Wówczas z podróży czerpie się samą radość. Freddie nie sprawiał żadnych problemów na trasie i przede wszystkim był bardzo funkcjonalny podczas postoju na polu kempingowym. Wszystko pod ręką, wykończenie pełne przydatnych detali i niesamowity urok - to cechy Freddiego które zostaną na zawsze w naszych głowach. Co mogę więcej powiedzieć - serdecznie polecamy dla osób które chcą po prostu ruszyć w świat i niczym się nie martwić :))


5

Cześć! Bardzo polecam tę formę podróżowania, czuliśmy się zachwyceni. Freddie dał radę przez przez prawie 3000 kilometrów, 4 kraje (a właściwie 5, jeżeli liczyć Republikę Zarzecza, oficjalnie funkcjonującą jako quasi-państwo), kilka europejskich stolic, a nawet na bezdrożach, tuż przy brzegu jeziora Śniardwy! Sama podróż nim była przygodą, albowiem to prawdziwy youngtimer!


5

Super doświadczenie i spełnienie marzeń o bezproblemowym pokonywaniu setek kilometrów i nocowaniu na środku łąk i lasów. Wszystko działało bez zarzutu, ponad tysiąc kilometrów po drogach wątpliwej jakości nie zrobiło na autku wrażenia ;) do zobaczenia w przyszłym roku!


5

Wspaniała przygoda! Do tego spełnienia pewnego marzenia które od dawna za nami chodziło ;-) autko spiłało się na medal w 5 dni przejechaliśmy ponad 1600 km więc nie daliśmy mu za dużo wytchnienia ale za to on nam go dał! Baterie po miniwakacjach naładowane na 120%. Do tego super kontakt i z Kubą i z Piotrkiem który podstawił furkę pod sam dom ;) To jeszcze nie koniec podróży! i do zobaczenia za kilka tygodni :)