Add number of guests and dates to check price and availability

Book instantly
Guests
Number of guests
Date
arrival
departure

Add number of guests and dates to check price and availability

Book instantly
You do not pay anything yet.

Go to photo editor Photo edit

Gościniec Rabe - Agro&SPA

Poland, Bieszczady Mountains, Sanok-Turka Mountains, Rabe

Guesthouse 8 rooms 2 houses

Add the name of your place


Icon

Without animals

Icon

We prepare breakfasts for you

Done! You can edit the tags

Translated by Google Translate.
Supposedly, you come to Bieszczady once, only come back later. No wonder, because it's still a wild land, always a little out of season, out of time. Tourists here are fewer than elsewhere, locals like medicine, and the views are overwhelming. There are still wilderness among meadows and villages that no longer exist, refuges for wild animals, dense forests, no longer working retorts, less frequented routes, villages without access to advertising banners. And we love them for that. They are also so cordial that they lend all this magic and beauty to our little clearing. On which, far from urban problems, surrounded by wonderful views, there is Gościniec Rabe - a cottage and a guesthouse, swimming pool and ski lift. If you want to use the lifts without waiting in queues, park your car for free right in front of the ski station, jump into the swimming pool in summer, stroke the sheep, sunbathe on the summit of Połonina Wetlińska, eat the legendary pancakes in the Wędrowca Chata and ride a beer cart, then be sure to stop by. It also happens that you have to stop the traffic on the road so that three bears can calmly cross over to the other side. It will happen that the host will bear the atmosphere of Bieszczady angels and will play the guitar by the fire. Anything can happen here, check for yourself.

Here Slowhop will describe your place

Host:
Adam i Ania
Adam was born in the Bieszczady Mountains ... and left only for a while to come back with Ania. Together, they decided to turn the old, classic, Bieszczady sheep farm into an oasis of peace for people who want to relax in a healthy family atmosphere, away from the tourist hustle and bustle of everyday life.

You can edit your name and photo in your settings.

Go to settings
Icon

About us

We speak these languages: Polish, English
We are on-site, we give our guests space and intimacy, but we're always ready to help

Done! You can edit the tags About us

Icon

Eco Alert

We promote waste segregation among guests
We segregate garbage

Done! You can edit the tags Eco Alert

Icon

Our charms

We don't have televisions
Creaky floors
We don't walk around the house in shoes
We don't have air conditioning
expand more

Done! You can edit the tags Our charms

Icon

We care about you

Linens are washed at high temperatures

Done! You can edit the tags We care about you

miejsce, w którym rodzice będą odpoczywać, a dzieci hulać na całego
miejsce, w którym rodzice będą odpoczywać, a dzieci hulać na całego
odkryty basen dostępny, gdy tylko robi się ciepło
odkryty basen dostępny, gdy tylko robi się ciepło
rowery do Waszej dyspozycji
rowery do Waszej dyspozycji
sauna i salon masażu na miejscu
sauna i salon masażu na miejscu
zimą mamy mały stok orczykowy dla początkujących i górkę na sanki
zimą mamy mały stok orczykowy dla początkujących i górkę na sanki
ze względu na nasze zwierzaki zapraszamy bez pupili
ze względu na nasze zwierzaki zapraszamy bez pupili

Here Slowhop will describe highlights. You can edit them.

Where will I relax?

Icon 2 houses
Icon 8 rooms

Edit main tags in the section: Where will I relax?

Go to photo editor Photo edit

W Bieszczadach, które zawsze są trochę poza sezonem, poza czasem. Turystów tu niewielu, mieszkańców jeszcze mniej, a widoki powalają. Wciąż są tu bezdroża ciągnące się wśród łąk i nieistniejących już wsi, ostoje dzikich zwierząt, gęste lasy, niedziałające już retorty, mniej uczęszczane szlaki, wioseczki bez dostępu do banerów reklamowych. I za to wszyscy je kochamy. Tu właśnie, z dala od miejskich problemów, otoczony wyśmienitymi widokami, mieści się Gościniec Rabe – chata i pensjonat, basen i wyciąg narciarski. Bieszczady są na tyle serdeczne, że użyczają całej magii i piękna naszej małej polanie. W pensjonacie czeka na Was dziewięć pokoi, a nieco dalej, na wzgórzu chata z bali, którą również udostępniamy na wynajem. Jedni wybierają pokoje, a inni właśnie ją, by doświadczyć bardziej „dzikiego” noclegu. Stąd do natury jest jeszcze bliżej, do gwiazd już całkiem niedaleko, a do owiec w zasięgu ręki. Chata składa się z dwóch niezależnych części z osobnymi wejściami. Są tu dwa apartament, do 6 osób każdy. W każdym z nich znajduje się salonik z aneksem kuchennym oraz węzeł sanitarny na parterze + sypialnia na pierwszym piętrze. W sypialni jest łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka pojedyncze. Dodatkowo w saloniku na parterze znajduje się rozkładana (bardzo wygodna) sofa na której mogą spać 2 osoby. W chacie są: - ręczniki - lodówka W pensjonacie możecie rozgościć się dziewięciu pokojach lub tylko jednym z nich: Cerkiewnym, Słonecznym, Księżycowym, Leśnym, Wiklinowym, Górskim, Wrzosowym, Bocianim lub Jaskółczym. Każdy z nich posiada własną łazienkę z kompletem ręczników. Pokoje mają różne wielkości, od mniejszych - dwuosobowych do przestronnych pięcioosobowych. We wszystkich znajduje się jedno łóżko małżeńskie, a w pokojach rodzinnych dodatkowo łóżka pojedyncze. Wszystkie pokoje posiadają: - ręczniki - szafę, stoliki, krzesła czyli wszystko co jest potrzebne w pokoju Do Waszej dyspozycji w pensjonacie pozostaje przestronna kuchnia, duży salon z kominkiem i jedynym w Gościńcu telewizorem. Ale to nie wszystko, na terenie Gościńca można korzystać z basenu i sauny, wypożyczyć rowery. Dla osób przebywających w pensjonacie oraz w chacie do dyspozycji pozostaje szereg udogodnień: - ogólnodostępna lodówka - ogólnodostępna kuchnia - ekspres do kawy - lodówka z napojami - wiata na ognisko - dobre i sprawne rowery do wypożyczenia Ze względu zwierzęta przebywające w naszym gospodarstwie, niestety nie ma możliwości przyjazdu z pupilem.

Here Slowhop will describe the sleeping arrangements. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Common space

Living room with couches (100 m2)
Terrace (18 m2)
Shared kitchen

Done! You can edit the tags Common space

Icon

Garden

Bonfire
Barbecue area
Hammocks
Beach chairs
expand more

Done! You can edit the tags Garden

Icon

Waves

Excellent Internet/WiFi
Poor cell phone reception
TV only in the common area
Projector in the common area

Done! You can edit the tags Waves

Icon

For your comfort

We clean before your arrival
We clean during your stay on request
Bedding
Towels (complete set per stay)
expand more

Done! You can edit the tags For your comfort

What will I eat?

Go to photo editor Photo edit

Będzie pełnokalorycznie, pełnotłusto, lokalnie i domowo do cna. Pani Ela i reszta kochanych Pań kucharek dba, abyście uzupełnili siły po górskich aktywnościach i wyszli z jadalni z brzuchami pełnymi smakołyków. Nawet trzylatki-niejadki wcinają aż im się uszy trzęsą. Śniadania podajemy w godzinach 9:00-10:00 w formie bufetu, a obiady to tradycyjne domowe potrawy z wieloma elementami kuchni regionalnej. W okresie wiosenno-letnim obiad wjeżdża na stół o godzinie 18:00, natomiast w okresie jesienno-zimowym o 17:00. W uzasadnionych przypadkach, gdy planujecie całodniowe wojaże, godzina ta może zostać zmieniona. Na obiadokolacje przygotowywany jest jeden rodzaj potrawy dla wszystkich i niestety nie realizujemy indywidualnych zamówień. W wysokim sezonie (wakacje, ferie, święta, długie weekendy) obiadokolacja jest w cenie pobytu. Poza wysokim sezonem obiadokolacja jest opcjonalna – można się na nią umawiać najpóźniej każdego dnia przy śniadaniu. Śniadanie i obiadokolacje podajemy w jadalni z kominkiem, zestawami wypoczynkowymi i kącikiem zabaw dla dzieci (co daje rodzicom możliwość spokojnego zjedzenia posiłku). Wieczorami przestrzeń ta służy jako miejsce integracji dla dorosłych. Do Waszej dyspozycji dostępna jest także kuchnia w zakresie przygotowania wody, odgrzania szybkiego posiłku dla dziecka itp. W kuchni są szklanki oraz dostępna herbata i kawa. Ponadto przygotowaliśmy dla Was dedykowaną lodówkę. Niestety nie ma możliwości samodzielnego gotowania.

Here Slowhop will describe your food. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Food on-site

Breakfast included
Free coffee
We do not prepare dishes for special diets
We mainly cook using local products
expand more

Done! You can edit the tags Food on-site

Icon

Kitchen access

Host's kitchen with limited access
Espresso machine
Refrigerator
Oven
expand more

Done! You can edit the tags Kitchen access

Icon

Grocery stores nearby

Sklep "Groszek" (5 km)

Done! You can edit the tags Grocery stores nearby

Will I not be bored?

Icon In / at the edge of the forest
Icon In the countryside
Icon In the mountains

Edit main tags in the section: Will I not be bored?

Go to photo editor Photo edit

Hola, hola, jaka nuda? W Bieszczadach nie znamy takiego pojęcia. Nie występuje w słowniku lokalnej gwary. Wiemy za to, że latem tuż po śniadaniu wychodzi się na połoniny, wybiera się na szlak do Jeziorek Duszatyńskich, wsiada na rower i ćwiczy wydolność płuc pedałując to w górę, to znów w dół. Potem powrót na obiad, na po obiedzie skok do basenu. Basen to niewątpliwie jedna z większych atrakcji na terenie naszego ośrodka – zaraz po owieczkach, które co roku przybywają do Rabe na letni wypoczynek. Jesienią uzbrojeni w koszyki możecie ruszyć na rydze, uważajcie jednak na ślady niedźwiedzi, bo są tutaj lokatorami z przewagą wagową i siłową. We wrześniu i na początku października, gdy upały nieco zelżeją warto wybrać się na przejażdżkę drezynami rowerowymi. Wystartujcie z Uherzec Mineralnych i wybierzcie trasę dostosowaną do Waszych możliwości. Po drodze zatrzymajcie się koło lokalnego browaru Ursa Maior. Można spróbować bieszczadzkich trunków i kupić na wynos. Przygotowaliśmy dla Was również propozycję jednodniowej wycieczki do Lwowa. Kto nigdy nie widział zapory na jeziorze Solińskim, też warto. Choć bardziej polecamy jesienią i zimą, gdy turyści już nie zasłaniają widoków. Raz w tygodniu odbywa się również spotkanie na temat dziedzictwa kulturowego Bieszczad oraz wycieczka Szlakiem Bieszczadzkich Cerkwi. Miejsce z gatunku "musisz być" to Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła. Tu możesz uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów. W pochodzącej z początku XX wieku szkole w Uhercach Mineralnych samodzielnie utoczysz garnek, własnoręcznie napiszesz pozdrowienia według zasad przedwojennej kaligrafii, a ponadto nauczysz się wypiekać tradycyjne proziaki w wiejskim piecu. Dla wszystkich osób przebywających w Gościńcu Rabe podczas wakacji mamy 10% rabatu na zajęcia w Szkole Rzemiosła. Nasza gmina Czarna, oferuje wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest niewątpliwie Muzeum Historii Bieszczad, miejsce tworzone przez prawdziwych pasjonatów. Nie jest to tradycyjne muzeum, ale jeśli lubicie ciekawych ludzi i ciekawe historie koniecznie zapiszcie to prywatne muzeum na liście miejsc do odwiedzenia. Przy okazji odwiedźcie Galerię Barak, w której możecie zakupić dzieła lokalnych artystów. Po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy do wspólnego ogniska, przy którym niejednokrotnie zasiadają z nami bieszczadzcy artyści i opowiadają o bieszczadzkich przypadkach. Wiadomo, że jak zima w Bieszczadach to narty. Zjazdowe, biegówki i skitury. Bezpośrednio przed pensjonatem proponujemy niewielki wyciąg narciarski „Żółwik”. Dla bardziej wprawnych narciarzy nieopodal położone wyciągi w Ustrzykach Dolnych. Wieczorami natomiast można zregenerować siły korzystając z masażu oraz sauny fińskiej. Trasy biegówkowe: Niespełna 15 min. zajmuje dojazd do miejscowości Ustajnowa, gdzie znajduje się kompleks tras narciarstwa biegowego o łącznej długości prawie 5 km. Trasy są ratrakowane, a na wielu odcinkach założone są ślady.

Here Slowhop will describe your attractions. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

For those who want relaxation

Forest paths
Mountain trail

Done! You can edit the tags For those who want relaxation

Icon

For hedonists

Outdoor pool
Massages (on request)
Dry Sauna
SPA salon / relaxation zone
expand more

Done! You can edit the tags For hedonists

Icon

For sports enthusiasts

Ski lift
Cross-country trails
Road bicycle routes
Mountain bike routes
expand more

Done! You can edit the tags For sports enthusiasts

Icon

Our pets

Sheep

Done! You can edit the tags Our pets

What’s there for children?

Go to photo editor Photo edit

No kto jak kto, ale dzieciaki na pewno nie będą się u nas nudzić. Żaden szkrab nie zgłaszał reklamacji. Wiosną, latem, jesienią czy zimą na małych podróżników czeka cała plejada przyjemności. Zimą, gdy krajobraz przypomina Arktykę najbardziej oblegana jest górka za domem. Szalone zjazdy na sankach (dostępnych u nas) nie mają granic. Budujemy razem igloo, urządzamy bitwę na śnieżki i rozpocznamy sezon narciarski na małym stoczku należącym do Gościńca. W upalne dni doskonałą rozrywką będzie nasz prywatny basen z górskim widokiem. Mamy dwie przyjazne owieczki, które teraz zachowują się bardziej jak pieski - Lola i Zdzichu. Jest plac zabaw, położony bezpośrednio przed pensjonatem. Gdzie sięga wzrok, a nawet dalej, jest przestrzeń do harców, są huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica. A co na mniej słoneczne, deszczowe dni? O to również zadbaliśmy. W salonie wydzieliliśmy specjalną przestrzeń dla dzieci. Mnóstwo w niej zabawek, klocków, układanek, gier planszowych. Nuda nie ma wstępu.

Here Slowhop will describe what’s there for children. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Attractions for children

Children's playground
Children's corner
Children's toys and books
Work with animals
expand more

Done! You can edit the tags Attractions for children

For employees?

Icon For remote solo work, For working groups and workshops

Go to photo editor Photo edit

Translated by Google Translate.
After just a few days, our Bieszczady state of mind begins to spread to everyone. In the rooms you will find a small table (max. for two people) and chairs. If your spine is already taking its toll, ask for an office chair and we will deliver it to your bedroom. If you are planning a workation with kids, we have a small room that we can use only for work, if you would like to work in a separate place. Delicious and varied breakfasts are waiting for you every day from 8:30, and if you come in a larger team, we will also prepare dinners for you. After work, it's time to relax in the pool, sauna or hammock.

Here Slowhop will describe information about remote work opportunities. If you want, you can also fill it in or edit the text.

Icon

Internet

Excellent Internet/WiFi
Download: 150 Mb/s
Upload: 30 Mb/s
Optical fiber Internet
expand more

Done! You can edit the tags Internet

Icon

Amenities

Work space in rooms
Small desks in some rooms
Unlimited coffee, tea and water

Done! You can edit the tags Amenities

Video

Change / delete video

How do I get there?

Icon Car

Our address: Rabe 36A, Rabe, Bieszczady Mountains, Sanok-Turka Mountains, Poland

Translated by Google Translate.

Get directions on Google Maps

Enter the address and describe how guests can get to you.

How much will I pay?

Notification icon
Did you know that our hosts agreed to keep their prices on Slowhop the same or lower than anywhere else? If you feel otherwise, let us know at hop@slowhop.com

Add number of guests and dates to check price and availability

Guests
Number of guests
Date
arrival
departure
Additional pricing information
Jesienią - opcjonalnie obiadokolacja (tylko w weekendy): 30 zł/osoba, 20 zł/dziecko Pobyt 1 doba i/lub 1 osoba – dopłata 50% Pokoje traktowane są zamiennie i rezerwacje w nich dokonane mogą być zamieniane bez informowania Gości.

Add prices

Place rules

Icon We do not accept pets
Icon Maximum number of guests: 39 people

Edit the basic rental rules

Icon Arrival and departure times
Arrival from 15:30 to 22:00
Departure from 08:30 to 10:30
We will stick to defined checkin / checkout times

Edit arrival and departure times

Icon Other rules
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 25% przez system Slowhopa. Pozostała kwota:

Edit other rules

Reviews

5

Same maksymalne noty! Za lokalizację - w centrum regionu, szybki dojazd na południe na szlaki jak i na północ nad Soline. Komfortowe pokoje, duże łazienki. Smaczne, różnorodne, z regionalnymi przysmakami śniadanka. Przemili i pomocni Właściciele. Re we la cja!


5

Kapitalne miejsce, a w szczególności Chata Pasterska, która oddalona od reszty kompleksu pozwala naprawdę się wyciszyć. Byliśmy z 3-latkiem i maluch też miał się czym zająć. Polecam jako miejsce do wypoczynku i bazę wypadową na bieszczadzkie szlaki.


5

Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce z pięknymi widokami. Przemili i pomocni właściciele oraz pan z recepcji. Dzieciom najbardziej przypadł do gustu basen z podgrzewaną wodą, a nam wspaniałe zabiegi w SPA. Brakowało mi jedynie małej lodówki w pokoju (1 zbiorcza lodówka na wszystkich gości to trochę za mało) oraz suszarki do włosów w łazience.


4.9 15 opinii