Pracownia Cieńsza Dom Artysty - review

5

Pobyt w pracowni Cieńsza był tak wspaniały, że najchętniej wcale byśmy nie wyjeżdżały. Dawno się tak nie wyspałam. Domki są przepiękne i bardzo przemyślane. To przestrzeń w której czuć dobra energię, a kontakt z właścicielkami to czysta przyjemność. Czułyśmy się zaopiekowane, ale miałyśmy tez mnóstwo prywatności. Korzystałyśmy z opcji śniadań i były przepyszne, przygotowane z lokalnych produktów, codziennie świeże jeszcze ciepłe pieczywko, lokalne sery, wędliny. Wszystko w ilościach takich, że na spokojnie się najadałyśmy i jeszcze nam zostawało. Dziękujemy za pobyt, było wspaniale ❤️


5

Piękne miejsce, pełne uroku i ze wspaniałą historią. Panie właścicielki przemiłe i bardzo pomocne. Domek bardzo ładny i dobrze wyposażony. Świetne miejsce na czytanie książki na leżaku, spacery po okolicznym lesie, kieliszek wina z przyjaciółmi czy rodzinny grill. Serdecznie polecam!


5

CUDOWNE MIEJSCE :) Pani Marta i Pani Jola to dwie wspaniałe Kobiety, które wkładają całe serce w to, co robią. Dzięki nim pamięć o Henryku Musiałowiczu i Jego twórczości wciąż trwa. Cieńsza to bardzo klimatyczne, ciche miejsce, idealne do wypoczynku na łonie natury :) Serdecznie polecam :)


5

Miejsce niezwykle klimatyczne i nastrojowe. Przemiła Pani właścicielka. Otwarta, ciepła osoba, stanowiąca dobrego ducha tej przepięknej artystycznej osady. Czuliśmy się tam jak w domu. Przepyszne śniadania oraz warsztaty malarskie były dopełnieniem tego magicznego weekendu.


5

Piękne miejsce, bardzo gościnne i przyjazne. Super atmosfera do odpoczynku ale i spotkania grupowego. Pieski czuły się równie świetnie jak my. Dziękujemy!


5

Pracownia Cieńsza to miejsce absolutnie magiczne. Domek jak z piernika, dopracowany jest do najmniejszego szczegółu i zaopatrzony jest we wszelkie przydatne utensylia, w tym w rowery, którymi zwiedziłyśmy okolicę, grilla, leżaki, salę do jogi, pracownię artystyczną i wiele innych. Dom otoczony jest zielenią i zatopiony jest w absolutnej ciszy. Spędziłyśmy tu 2 cudowne dni korzystając ze wszystkiego co to miejsce ma najlepszego do zaoferowania. Jadłyśmy w ogrodzie przepyszne śniadania przygotowane przez właścicielkę, wylegiwałyśmy się na trawie przed domem, słuchałyśmy ptaków i pszczół buszujących w koronach kwitnących drzewek, zajadałyśmy się przepysznymi wędlinami od lokalnych dostawców upieczonymi na ognisku, medytowałyśmy w kręgu mocy, przegadałyśmy długie godziny przy komiku w chłodniejszy wieczór, gotowałyśmy w cudnej kuchni, spacerowałyśmy po lesie i świetnie spałyśmy w wygodnych łóżkach. Nie możemy się doczekać kolejnego wypadu do tego miejsca! Gratulacje dla właścicielek i polecamy z całego serca!


5

Spędziliśmy w tym miejscu cudowne cztery dni długiego weekendu. Jesteśmy oczarowani Pracownią Cieńsza. Domek, w którym mieszkaliśmy był bardzo zadbany, nieskazitelnie czysty, łazienki odnowione i wyposażone w kosmetyki. Pokoje były bardzo klimatyczne. Gotowaliśmy, robiliśmy grille i niczego nam nie zabrakło. Znajdujące się w wszędzie w domu gry i książki umilały nam każdy dzień. W wielkim ogrodzie można w ciszy leniwie spędzać dzień, a w razie deszczu schować się na zadaszonym tarasie i dalej miło cieszyć się wyjazdem. Właścicielki są przemiłe i w razie jakichkolwiek problemów bardzo pomocne, a psie gospodynie zabawiają też czworonożnych gości. Z całego serca polecamy zwłaszcza dla większych grup znajomych, którzy chcą odpocząć od miasta i nacieszyć się swoim towarzystwem w pięknym miejscu z duszą.


5

Rewelacyjne, klimatyczne miejsce! Bardzo duży teren do dyspozycji, blisko lasu. Świetne miejsce na wypad z dzieciakami lub znajomymi. Dom przepiękny, czysty, zadbany, komfortowo urządzony. Wynajęliśmy dom dla 8 osób i udało się nam znakomicie wypocząć. Polecam!