Chromcówka - review

5

Pięknie położony domek, bardzo mili i pomocni właściciele oraz cudowna okolica - tu nie ma nudy! Polecam z całego serca :)

Host: Piotr Chromec
2020-12-28

Dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję gościć Państwa znów w Chromcówce.


5

Jest to z pewnością najlepsze miejsce na wynajem w górach spośród kilkunastu, w których byłem. Ma wszystkie atuty potrzebne zarówno na wakacje, szybki wypad jak i pracokacje: 1. Uprzejmi i przyjaźni gospodarze 2. Widok na góry - z każdej strony - piękne wschody i zachody słońca oraz śnieżna panorama 3. Brak bezpośrednich sąsiadów na działkach = spokój, cisza, relaks 4. Ciepła woda, bez żadnych przerw w dostawie 5. Klimatyczny kominek 6. Dom wykonany z naturalnych materiałów 7. Wystarczająco szybki internet do pracy (down:40kbps, up:20kbps) Razem z moją dziewczyną zaliczyliśmy skuteczne pracokacje, przy okazji poznając urokliwe szlaki beskidzkie, a gospodarze zaproponowali nam świeże jaja i deskę serów. Ostatnio taki dobry twaróg jadłem jako dziecko u babci.... Nie zastanawiaj się, zamawiaj Chromcówkę! :)

Host: Piotr Chromec
2020-12-07

Serdecznie dziękujemy za piękną opinię i mamy nadzieję gościć Państwa w niedalekiej przyszłości. Ewa i Piotr


5

Bardzo klimatyczne miejsce. Gospodarze dużą rolę przyłożyli do detali oraz jakości wykończenia i wyposażenia. Ogrzewana podłoga w łazience, genialny kominek, wszystko jest solidnie przemyślane. Rozmieszczenie pokoi pozwala na zachowanie prywatności, a salon z kanapą i stolikiem zachęca do rozmów przy lampce wina, czy grzańca. Warto zwrócić uwagę na doskonały zasięg LTE, co w miejscowościach górskich jest rzadkością. Gospodarze udostępniają również rowery na przejażdżki oraz służą informacją turystyczną. Uważam, że dobre miejsca trzeba polecać i to jest jedno z nich ;) Pozdrawiamy.

Host: Piotr Chromec
2020-11-15

Dziękujemy za bardzo miłą i wnikliwą opinię. Mamy nadzieję gościć Państwa w przyszłości. Pozdrawiamy Ewa i Piotr.


5

Domek leży w niezwykle urokliwym miejscu, wokół dużo ciekawych szlaków. Nie musieliśmy daleko wyjeżdżać, żeby znaleźć rozrywkę na cały dzień. W domku wszystko perfekcyjnie przygotowane, uroku dodawał kominek, cieplutko, a łóżka tak wygodne, że chyba nigdy nie spało nam się tak dobrze! :D Właściciele absolutnie przemili! Jesteśmy zachwyceni, tym bardziej, że to była nasza pierwsza podróż ze slowhopa. Wiemy, że jeszcze tam wrócimy i będziemy polecać absolutnie wszystkim! Dziękujemy bardzo za tak wspaniałą gościnę :)

Host: Piotr Chromec
2020-10-27

Dziękujemy bardzo. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa następnym razem.


5

Domki położone są w pięknej i cichej okolicy. Właściciele zadbali o każdy detal wyposażenia, byli również bardzo pomocni i chętnie udzielali wskazówek. Dzięki przygotowanym wcześniej propozycjom tras oraz lokalnych produktów łatwiej było nam wykorzystać czas i doświadczać okolicy. Serdecznie polecamy to miejsce, z pewnością tam jeszcze wrócimy ;)


Characters left 5000