Majątek Morgi - review

5

Pobyt w Majątku Morgi to spełnienie marzeń dla chcących włączyć tryb off. Cisza, spokój, piękno, wygoda, książki, przepyszne posiłki. A to wszystko dzięki pomysłowi i pracy cudownych Gospodarzy. No i jeszcze można się podkurować - ja skorzystałam z krioterapii.


5

Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Cisza, spokój, bliskość piękna przyroda. Kanapy w przy kominku, na tarasie, w ogrodzie, w sali kinowej, pełen wybór. Dużo ciekawych aktywności, basen, planszówki, konie, bilard, siłownia, rowery, i wiele innych. Przemili właściciele, pyszne jedzenia, wspaniała kawa. Jesteśmy zachwyceni!


5

Jedno z najurokliwszych miejsc w otoczeniu przyrody, w jakich miałyśmy okazję przebywać. Piękna okolica, pełna łąk i lasów. Dużo atrakcji w pobliżu, do których dokładnie pokieruje Was Gospodarz. Sam kompleks zachwyca swoim pięknym i przytulnym wystrojem oraz przestronnością. Po oczach bije nieskazitelna czystość tego miejsca, a w środku unosi się miły dla nosa zapach świeżości. Na szczególną uwagę zasługują posiłki, które serwują Gospodarze. Dzięki nim odkryłyśmy pyszną kuchnię Podlasia. Naprawdę z całego serca polecamy skorzystać z obiadokolacji na miejscu, jedzenie było przepyszne! Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze wrócić do tego miejsca :) Pozdrawiamy!


5

Miejsce godne polecenia. Zazwyczaj jest tak, że publikowane zdjecia to najlepsze wybrane fragmenty danego miejsca. Tutaj tak nie jest i myślę że nawet w połowie obrazki nie oddają tego co jest tam w rzeczywistości. Takie było nasze odczucie przez cały pobyt. Z rzeczy nieoczywistych, które są opisane w ogłoszeniu, chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy: - ogromną przestrzeń- mimo pełnego obłożenia, nie wpada się na innych mieszkańców, nawet podczas posiłków. - kuchnia Pana Damiana- warto zjeść kilka „obiado-kolacji” są przepyszne jak w renomowanej regionalnej restauracji. - kącik z grami i książkami dla dzieci i dorosłych- takiego zbioru jeszcze nie widziałem. - weranda- jest ogromna i przystosowana na każdą porę dnia oraz pogodę. Można tam siedzieć całymi dniami. - przyjazne zwierzęta: koty, psy, kozy i oczywiście konie. Dzieciaki miały co robić. Reszta jest dokładnie taka jak w opisie ogłoszenia . Pozdrawiam Adam z Rodziną