Mazurus - dom gościnny - review

5

Wspaniałe miejsce odpoczynku. Polecamy nasze gospodynie, ich ciekawe rozmowy, znajomość lokalnych miejsc i pyszne śniadania.

Host: Wiktoria
2023-08-29

<3


5

Cudowne miejsce, w domku było nam bardzo wygodnie, ogród jest duży i miał wszystko co potrzeba, paliliśmy ognisko, grillowaliśmy, czytaliśmy książki w hamaku a dzieciaki jeździły na tyrolce. Pod dom podchodzą bociany i sarny, do jeziora jest niedaleko a gospodarze przemili. Polecamy!


5

Świetne miejsce na wypoczynek. My korzystaliśmy ze stojącego trochę w głębi domku drewnianego, który dawał nam 100% prywatności. Poza tym świetny klimat, odwiedziny bocianów, śpiew żurawi i bliskość zadrzewionej plaży dającej cień w upalne dni (przy okazji, to idealna miejscówka na podziwianie zachodów słońca). Kilkanaście kilometrów w stronę Kętrzyna klimatyczna Owczarnia z wyśmienitym jedzeniem. Myślę, że kiedyś tu wrócimy. Dziękujemy i pozdrawiamy. :)


5

Oczarowanie. Takie słowo przychodzi mi jako pierwsze, gdy myślę o pobycie w Mazurusie. Zostaliśmy po prostu oczarowani - domem, okolicą no i oczywiście Opiekunkami Domu. Natura, światło, przestrzeń, zachody, żurawie i sarny - to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca, w którym przez te kilka dni wypoczęliśmy bardzo głęboko. Jeziora naokoło (odkrywane dzięki rowerowym wycieczkom), możliwość spływu kajakowego w okolicy lub po prostu bycie w hamaku i delektowanie się światłem. Cisza, spokój, smaki i bycie w slow jak z mojego dzieciństwa. Zosia i Paulina - dziękujemy! maria i krzychu


5

To były naprawdę fajne wakacje ! :) Dom jest przestronny i pięknie urządzony, ogród duży i ma wszystkie możliwe meble potrzebne do wypoczywania. Gospodarze dbają by niczego nie brakowało, a przygotowane przez nich śniadania rozpieszczają z samego rana. Wokół jest sielsko, zielono, jeziora są czyste i ciepłe. Można wypoczywać, niczym się nie martwić i zapomnieć o reszcie świata. Bardzo polecamy !


5

Dom i ogród przepiękny, okolica sprzyja wypoczynkowi, blisko do lasu i jeziora, jeden z moich przyjemniejszych wyjazdów. Śniadania z ulubionych produktów, które jemy w domu, a smakowały jeszcze lepiej, magia miejsca. Dziękujemy za udaną majówkę! PS Pani Wika miała rację pisząc, że będziemy w dobrych rękach, Klaudia i Robert świetnie się nami zajęli


5

Dom jest piękny, zadbany, bardzo klimatyczny! Ta cisza i spokój w ogrodzie kiedy czytasz na leżaku. Do jeziora jest naprawdę blisko, do lasu tak samo. Można pożyczyć rowerki i podjechać kawałek obserwować żurawie, super doświadczenie! Śniadania będziemy jeszcze długo wspominać. Kto z opcji śniadań nie korzysta ten trąba, bo baaaaardzo warto. Zosia i Paula są wspaniałymi gospodarzami, mamy nadzieję, że jeszcze na siebie trafimy. Wrócimy tu, więc do zobaczenia Mazurusie!