Dom w Dolinie Łąk - review

5

Szczerze polecam to miejsce. Domek jest bardzo klimatyczny i przytulny, pięknie położony na skraju wsi, z widokiem na trzciny i jezioro. Naprawdę można tu odpocząć i oderwać się od codzienności. Pani Krysia, opiekująca się obiektem, była bardzo miła i pomocna, za co serdecznie dziękuję.


5

Bardzo klimatyczny domek! Bardzo ładny. Spędziliśmy z przyjaciółmi fantastyczny weekend, przy kominku, z planszówkami, na spacerach nad jezioro, delektując się wspólnymi śniadaniami. Przez okienka jak z domku Muminków, popijając wino obserwowaliśmy jak zapada listopadowy zmrok by za moment wypatrywać gwiazd. O poranku, z balkonu wypatrywaliśmy pośród mgieł jeziora Gołdapiwo i zastanawialiśmy się jak fantastycznie musi tu być latem:) Pierogi p. Krysi doskonale, zwłaszcza z kapustą i grzybami.


5

Domek piękny i zadbany, wszystko co potrzebne jest na miejscu. Okolica bardzo spokojna (chociaż ja byłam poza sezonem ;)). Mnóstwo krzyczących żurawi i biegających saren. Bardzo polecam!


5

Wspaniałe miejsce na odpoczynek. Dla tych bardziej aktywnych jest to wspaniała okolica do spacerów lub wycieczek rowerowych. Dla tych szukających wyciszenia jest ogród z leżakami i hamakiem, w którym można się zaszyć z książką. Domek pięknie urządzony i wyposażony we wszystko co potrzebne. Wielki plus to kominek oraz ogrodzony teren wokół domku, co daje możliwość swobodnego wypuszczenia psiaka :) Z pewnością wrócimy!


5

Jedno z piękniejszych miejsc w jakim byliśmy. Cudowny klimat domku, cisza, spokój, wszystko na miejscu. Nawet dwójka małych dzieci się nie nudziła. Fantastyczna p. Krysia, która służy pomocą. Wielki plus za możliwość przyjazdu z pieskiem :) na pewno wrócimy i polecamy każdemu! :)

Host: Anna Olga
2021-06-22

Pani Karolino, zapraszamy! i bardzo dziękujemy za miłe słowa!


5

Piękne spokojne miejsce. Okolica zachęca do długich spacerów nawet przy niskich zimowych temperaturach. W domku wszystko co potrzeba i dodatkowo sprawna obsługa po przyjeździe.


Characters left 5000