Agroturystyka Ginkgo  - review

5

Wspaniale miejsce:) cisza, spokój, domek kompletnie wyposażony. W przyszłości na pewno skorzystamy raz jeszcze:)


5

Zdjęcia nie oddają piękna tego miejsca! Cudowny duży dom pośrodku pól (akurat kwitnął cudowny żółty rzepak). Żadnych zabudowań w zasięgu wzroku tylko pola i las. Pojechaliśmy tam na chillowy wieczór panieński i wszyscy byli absolutnie oczarowani miejscem. Dom zadbany, klimatyczny i bardzo czysty, zaopatrzony w dosłownie wszystko (jakbym weszła do swojej kuchni). Gospodarze bezproblemowi, zostawili dla nas wiejskie specjały i pyszny chleb. Na miejscu balia, sauna, leżaczki wszystko w super stanie. Zdecydowanie polecam każdemu! Nie mogę się doczekać aż wrócę tam ponownie!


5

Miejsce bardzo urokliwe, ciche, spokojne, pośród pól i lasu. Dom niesamowicie czysty i zadbany. Wszystkie potrzebne rzeczy są tam zapewnione. Gospodarze otwarci, pomocni i życzliwi. Balia faktycznie rozgrzewa się długo, ale raz rozgrzana długo trzyma ciepło i następnego dnia wystarczy chwila, by znów cieszyć się gorącą kąpielą🙂 Wspaniale spędzony weekend, dziękujemy!


5

Agroturystyka Ginkgo to prawdziwa perła. Naprawdę trudno jest znaleźć miejsce na takim uboczu, dające tyle intymności i swobody jakie daje Agroturystyka Ginkgo. W domu jest wszystko co potrzeba, a nawet więcej. Kuchnia jest kompletnie wyposażona, myślę, że przynajmniej 10 osób można by obsłużyć. Salon posiada kominek, w którym ciągle paliliśmy dla klimatu oraz przyjemnego ciepła. Celem naszego wyjazdu była praca zdalna, Internet bezprzewodowy zapewniony przez właścicieli "dawał radę" bez żadnego problemu. Balie faktycznie trudno rozgrzać, ale niczego innego się nie spodziewałem jak na zewnątrz były okolice 0 stopni. Pokoje przestronne, wygodne łóżka. Nieskazitelnie czysto.


5

Wspaniałe miejsce, wspaniali gospodarze - czegóż chcieć więcej? Na pewno tu wrócimy<3


5

w Ginkgo organizowałam swoje urodziny- dla rodziny z ich rodzinami. Przez kilka dni pośród pól i lasów nie mieliśmy ani chęci, ani potrzeby opuszczać tego miejsca: dzieciaki biegały od rana do wieczora, dorośli raczyli się ciszą, balią i sauną. Noc przy ognisku w blasku księżyca na trwałe wpisała się we wspomnienia gości. Dom wyposażony jest we wszystko czego potrzebuje nawet duża grupa osób, posiada przestronne i czyste pokoje. Myślę, że przy kolejnej okazji wrócimy do Państwa w podobnym składzie :-)


5

Pojechaliśmy w ramach urodzin żony i bardzo nam się podobało. Gospodarze wszystko przygotowali a gdy zabrakło rzeczy to następny dzień przyjechali. Jedyny minus był dojazd i balia. Asfalt się urywa 100 metrów przed domkiem a Balia bardzo długo się nagrzewa


5

Cudowne miejsce, dzięki któremu udało nam się wypocząć oraz choć na chwilę zresetować umysł od pracy i zgiełku miasta. Jedyne dźwięki to cisza i właśnie tego potrzebowaliśmy, dzięki!